Krajské majstrovstvá v atletike žiakov ZŠ - Prešovský kraj
Prešov (29. 5. 2024)Skok do diaľky - Žiaci ZŠ
(st, 29.5.2024 - 11:40) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jurčišin MarkoJurčišin Marko
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
09 09 | 4 | 561 | 560 | 534 | 534 | 560 | 561 | - | - | 86.00 | |||||||
2 |
Novák SamuelNovák Samuel
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | 10 | 551 | 524 | 472 | 551 | 551 | 523 | - | - | 83.00 | |||||||
3 |
Stašák JakubStašák Jakub
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
09 09 | 17 | 535 | 428 | 477 | 444 | 477 | 535 | - | - | 77.00 | |||||||
4 |
Adzima JakubAdzima Jakub
ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... |
09 09 | 1 | 523 | 498 | 468 | 507 | 507 | 523 | - | - | 73.00 | |||||||
5 |
Remenár SamuelRemenár Samuel
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | 14 | 521 | x | x | 521 | 521 | 501 | - | - | 72.00 | |||||||
6 |
Lesňák RomanLesňák Roman
ZŠ G. Haina 37, Levoča |
09 09 | 6 | 513 | 513 | 490 | 501 | 513 | 512 | - | - | 69.00 | |||||||
7 |
Žužo OliverŽužo Oliver
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 21 | 504 | 504 | 497 | 491 | 504 | 479 | - | - | 66.00 | |||||||
8 |
Glejdura MarekGlejdura Marek
ZŠ Liptovská Teplička |
09 09 | 2 | 503 | x | 495 | 486 | 495 | 503 | - | - | 66.00 | |||||||
9 |
Peniak PatrikPeniak Patrik
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
08 08 | 12 | 502 | 502 | 456 | 488 | 502 | 476 | - | - | 65.00 | |||||||
10 |
Paľuv OliverPaľuv Oliver
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
10 10 | 11 | 501 | 501 | 328 | - | 501 | 470 | - | - | 0.00 | |||||||
11 |
Rusňák RóbertRusňák Róbert
ZŠ G. Haina 37, Levoča |
08 08 | 15 | 500 | 485 | x | 500 | 500 | x | - | - | 65.00 | |||||||
12 |
Valčo AdamValčo Adam
ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... |
09 09 | 20 | 500 | x | x | 500 | 500 | x | - | - | 65.00 | |||||||
13 |
Sirotňák KristiánSirotňák Kristián
ZŠ Lipany. Komenského 113 |
08 08 | 22 | 490 | 465 | 400 | 473 | 473 | 490 | - | - | 61.00 | |||||||
14 |
Marcin FilipMarcin Filip
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 7 | 489 | 340 | 442 | 489 | 489 | 487 | - | - | 61.00 | |||||||
15 |
Moravčík DanielMoravčík Daniel
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 9 | 487 | 431 | 233 | 438 | 438 | 487 | - | - | 60.00 | |||||||
16 |
Plavčan TomášPlavčan Tomáš
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 13 | 481 | 446 | 422 | 481 | 481 | x | - | - | 58.00 | |||||||
17 |
Kaperák MartinKaperák Martin
ZŠ Lipany. Komenského 113 |
09 09 | 5 | 475 | 475 | 459 | 407 | 475 | 425 | - | - | 56.00 | |||||||
18 |
Maturkanič MartinMaturkanič Martin
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 8 | 472 | 472 | 422 | 350 | 472 | 431 | - | - | ||||||||
19 |
Smolár AdamSmolár Adam
ZŠ Liptovská Teplička |
10 10 | 16 | 453 | 443 | 453 | 448 | 453 | 445 | - | - | 49.00 | |||||||
20 |
Sumilas LucasSumilas Lucas
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
09 09 | 18 | 451 | 403 | 451 | 445 | 451 | x | - | - | 48.00 | |||||||
21 |
Goč TomášGoč Tomáš
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
10 10 | 3 | 440 | 440 | 382 | 416 | 440 | 406 | - | - | 0.00 | |||||||
22 |
Tobiáš DaliborTobiáš Dalibor
ZŠ Lipany, Komenského 113 |
09 09 | 19 | 431 | 431 | 384 | x | 431 | 410 | - | - | 0.00 | |||||||
Celkom 22 pretekárov |
Skok do diaľky - Žiačky ZŠ
(st, 29.5.2024 - 10:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nyongoni AmandaNyongoni Amanda
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
10 10 | 523 | 482 | 499 | 502 | 502 | 523 | - | - | 102.00 | ||||||||
2 |
Udičová PatríciaUdičová Patrícia
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
09 09 | 456 | 456 | 440 | 455 | 456 | 455 | - | - | 78.00 | ||||||||
3 |
Potočná DanielaPotočná Daniela
SŠ Mierová 134, Svit |
09 09 | 455 | 430 | 441 | 448 | 448 | 455 | - | - | 77.00 | ||||||||
4 |
Mandulová BarboraMandulová Barbora
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 444 | x | 444 | 430 | 444 | x | - | - | 74.00 | ||||||||
5 |
Mikitová NatáliaMikitová Natália
ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... |
09 09 | 443 | 442 | 436 | 443 | 443 | 443 | - | - | 73.00 | ||||||||
6 |
Mlynarczyk LauraMlynarczyk Laura
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
08 08 | 438 | 392 | 438 | 436 | 438 | 436 | - | - | 72.00 | ||||||||
7 |
Bučková LauraBučková Laura
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 434 | 408 | 403 | 430 | 430 | 434 | - | - | 70.00 | ||||||||
8 |
Levarská LujzaLevarská Lujza
SŠ Mierová 134, Svit |
10 10 | 412 | 360 | 379 | 412 | 412 | 411 | - | - | 63.00 | ||||||||
9 |
Pastirčáková TimeaPastirčáková Timea
Základná škola,Komenského 1... |
09 09 | 412 | x | 412 | 406 | 412 | 404 | - | - | 63.00 | ||||||||
10 |
Stanková NelaStanková Nela
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 411 | 411 | 374 | 360 | 411 | 245 | - | - | 63.00 | ||||||||
11 |
Martonová KristínaMartonová Kristína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 398 | 243 | 392 | 284 | 392 | 398 | - | - | 0.00 | ||||||||
12 |
Kollárová NelaKollárová Nela
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
09 09 | 397 | x | x | 397 | 397 | 372 | - | - | 58.00 | ||||||||
13 |
Ondo-Eštoková LenkaOndo-Eštoková Lenka
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | 395 | 376 | 376 | 367 | 376 | 395 | - | - | 57.00 | ||||||||
14 |
Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
10 10 | 392 | 392 | - | - | 392 | - | - | - | 0.00 | ||||||||
15 |
Dubjelová NelaDubjelová Nela
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
11 11 | 387 | 383 | 368 | 373 | 383 | 387 | - | - | 55.00 | ||||||||
16 |
Malíková DanielaMalíková Daniela
Základná škola,Komenského 1... |
09 09 | 386 | 385 | 369 | 386 | 386 | x | - | - | 54.00 | ||||||||
17 |
Sivulková EmmaSivulková Emma
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
11 11 | 386 | 372 | 386 | 384 | 386 | 381 | - | - | 54.00 | ||||||||
18 |
Matiasová NelaMatiasová Nela
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
11 11 | 377 | 377 | 348 | 343 | 377 | x | - | - | 52.00 | ||||||||
19 |
Makovcová TerezaMakovcová Tereza
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
10 10 | 371 | x | 371 | x | 371 | x | - | - | 0.00 | ||||||||
20 |
Petreková ŠarlotaPetreková Šarlota
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
10 10 | 366 | x | 245 | 304 | 304 | 366 | - | - | 48.00 | ||||||||
21 |
Drobňáková ElaDrobňáková Ela
Základná škola,Komenského 1... |
12 12 | 338 | 323 | x | 328 | 328 | 338 | - | - | 0.00 | ||||||||
22 |
Barbuščáková KristínaBarbuščáková Kristína
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
11 11 | 334 | 334 | x | 310 | 334 | x | - | - | 0.00 | ||||||||
Demčáková LuciaDemčáková Lucia
ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... |
12 12 | NM | x | x | x | - | x | - | - | 0.00 | |||||||||
Celkom 23 pretekárov |