Krajské majstrovstvá v atletike žiakov ZŠ - Prešovský kraj
Prešov (29. 5. 2024)Skok do výšky - Žiaci ZŠ
(st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175 180 185 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Labanc PeterLabanc Peter
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
09 09 | 160 | - - - - - o o o o xxx | 73.00 | ||||||||||||||
2 |
Sumilas LucasSumilas Lucas
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
09 09 | 155 | o o o o o o o o xxx | 68.00 | ||||||||||||||
3= |
Durkot MilanDurkot Milan
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 155 | o o o o o o o xo xxx | 68.00 | ||||||||||||||
3= |
Pillár NicolasPillár Nicolas
ZŠ Lipany. Komenského 113 |
09 09 | 155 | - o o o o o o xo xxx | 68.00 | ||||||||||||||
5= |
Valčo AdamValčo Adam
ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... |
09 09 | 155 | o o o o o o xo xo xxr | 68.00 | ||||||||||||||
5= |
Papcun MartinPapcun Martin
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 155 | - - - o o o xo xo xxx | 68.00 | ||||||||||||||
7= |
Krajger Adam JánKrajger Adam Ján
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
10 10 | 155 | o o o xo o xo o xo xxx | 68.00 | ||||||||||||||
7= |
Pukluš Viliam MatúšPukluš Viliam Matúš
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | 155 | o o o o o o xxo xo xxx | 68.00 | ||||||||||||||
9= |
Godžák DávidGodžák Dávid
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 150 | o - - o o xo o xxx | 63.00 | ||||||||||||||
9= |
Remenár SamuelRemenár Samuel
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | 150 | o o o o o xo o xxx | 63.00 | ||||||||||||||
11 |
Dzivák FilipDzivák Filip
ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... |
09 09 | 150 | o o o o o o xxo xxx | 63.00 | ||||||||||||||
12 |
Mizerák BenjamínMizerák Benjamín
ZŠ Lipany. Komenského 113 |
09 09 | 145 | - o o o o o xxx | 58.00 | ||||||||||||||
13 |
Maxim AlexMaxim Alex
ZŠ G. Haina 37, Levoča |
08 08 | 145 | o o o o o xo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
14 |
Gulič TimotejGulič Timotej
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 145 | o o xo o o xxo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
15= |
Marcin FilipMarcin Filip
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 140 | o o o - o xxr | 0.00 | ||||||||||||||
15= |
Guman IvoGuman Ivo
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
09 09 | 140 | - - o o o xxx | 53.00 | ||||||||||||||
17 |
Fendek JánFendek Ján
ZŠ Liptovská Teplička |
08 08 | 135 | o xo xo o xxx | 48.00 | ||||||||||||||
18 |
Vrábeľ SamuelVrábeľ Samuel
ZŠ G. Haina 37, Levoča |
09 09 | 130 | o o o xxx | 44.00 | ||||||||||||||
19 |
Puška MichalPuška Michal
ZŠ Liptovská Teplička |
09 09 | 125 | o o - xxx | 40.00 | ||||||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
Skok do výšky - Žiačky ZŠ
(st, 29.5.2024 - 11:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 110 115 120 125 130 135 140 145 150 153 156 160 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanková NelaStanková Nela
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 156 | - o o o o o o o xo xo xxo xxx | 96.00 | ||||||||||||||
2 |
Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
10 10 | 153 | - - - - o o o o xo xxo xxx | 94.00 | ||||||||||||||
3 |
Mikitová NatáliaMikitová Natália
ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... |
09 09 | 150 | - - - - o o o xxo o xxx | 90.00 | ||||||||||||||
4 |
Potočná DanielaPotočná Daniela
SŠ Mierová 134, Svit |
09 09 | 145 | - - - - xo o o xo xxx | 83.00 | ||||||||||||||
5 |
Labancová TatianaLabancová Tatiana
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
12 12 | 135 | - - o o o xxo xxx | 70.00 | ||||||||||||||
6 |
Bekečová LeaBekečová Lea
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 130 | - o o o o xxx | 64.00 | ||||||||||||||
7 |
Lacková PaulínaLacková Paulína
Základná škola,Komenského 1... |
09 09 | 130 | o o xo xo xo xxx | 64.00 | ||||||||||||||
8 |
Ščepko NinaŠčepko Nina
SŠ Mierová 134, Svit |
10 10 | 130 | o o o xo xxo xxx | 64.00 | ||||||||||||||
9 |
Durkotová KarolínaDurkotová Karolína
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
10 10 | 125 | xo o xxo o xxx | 58.00 | ||||||||||||||
10 |
Raffajová NinaRaffajová Nina
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
10 10 | 125 | - o xo xo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
11 |
Matijová NinaMatijová Nina
Základná škola,Komenského 1... |
09 09 | 120 | o o o xxx | 52.00 | ||||||||||||||
12 |
Leskovská TimeaLeskovská Timea
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
09 09 | 120 | o xo o xxx | 52.00 | ||||||||||||||
13 |
Repková NellaRepková Nella
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
11 11 | 120 | o o xo xxx | 52.00 | ||||||||||||||
14 |
Goroľová LindaGoroľová Linda
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 120 | - o xxo xxx | 52.00 | ||||||||||||||
15 |
Minďášová KatarínaMinďášová Katarína
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
09 09 | 115 | o o xxx | 46.00 | ||||||||||||||
16 |
Gáborčíková MichaelaGáborčíková Michaela
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | 115 | - xo xxx | 46.00 | ||||||||||||||
17 |
Drobňáková ElaDrobňáková Ela
Základná škola,Komenského 1... |
12 12 | 110 | xxo xxx | 0.00 | ||||||||||||||
18 |
Kašubjaková EvaKašubjaková Eva
ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... |
08 08 | 000 | - - - | |||||||||||||||
Guregová Helena DianaGuregová Helena Diana
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
11 11 | NM | xxx | ||||||||||||||||
Celkom 19 pretekárov |