Krajské majstrovstvá v atletike žiakov ZŠ - Prešovský kraj
Prešov (29. 5. 2024)60 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 29.5.2024 - 10:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čámer DanielČámer Daniel | 08 08 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 4 | 07.81 | 72.00 | |||||||||||||
2 | Timočko PavolTimočko Pavol | 10 10 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 5 | 07.92 | 70.00 | |||||||||||||
3 | Mizerák BenjamínMizerák Benjamín | 09 09 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 3 | 07.96 | 69.00 | |||||||||||||
4 | Maturkanič MartinMaturkanič Martin | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 08.03 | ||||||||||||||
5 | Lipovský FilipLipovský Filip | 08 08 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 2 | 08.64 | 45.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 02 (st, 29.5.2024 - 10:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 10 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 1 | 07.66 | 81.00 | |||||||||||||
2 | Godžák DávidGodžák Dávid | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 07.94 | 69.00 | |||||||||||||
3 | Bucholz SamuelBucholz Samuel | 08 08 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 08.00 | ||||||||||||||
4 | Jurčišin MarkoJurčišin Marko | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 4 | 07.69 | 79.00 | |||||||||||||
5 | Škrabala MarkoŠkrabala Marko | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 5 | 07.74 | 77.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 03 (st, 29.5.2024 - 10:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 4 | 07.47 | 89.00 | |||||||||||||
2 | Adzima JakubAdzima Jakub | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 3 | 07.84 | ||||||||||||||
3 | Čopák AdamČopák Adam | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 08.09 | ||||||||||||||
4 | Puška MichalPuška Michal | 09 09 | ZŠ Liptovská Teplička | 1 | 08.83 | 39.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 04 (st, 29.5.2024 - 10:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glejdura MarekGlejdura Marek | 09 09 | ZŠ Liptovská Teplička | 3 | 07.67 | 81.00 | |||||||||||||
2 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 4 | 07.89 | 71.00 | |||||||||||||
3 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 07.96 | 69.00 | |||||||||||||
4 | Szabo LeoSzabo Leo | 09 09 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 1 | 08.05 | 65.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 05 (st, 29.5.2024 - 10:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Líška LukášLíška Lukáš | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 3 | 07.73 | 78.00 | |||||||||||||
2 | Pukluš Viliam MatúšPukluš Viliam Matúš | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 4 | 07.74 | 77.00 | |||||||||||||
3 | Novák SamuelNovák Samuel | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 2 | 08.06 | 65.00 | |||||||||||||
4 | Rusňák RóbertRusňák Róbert | 08 08 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 1 | 08.11 | 63.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 4 | 07.47 | 89.00 | ||
2 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 10 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 1 | 07.66 | 81.00 | ||
3 | Glejdura MarekGlejdura Marek | 09 09 | ZŠ Liptovská Teplička | 3 | 07.67 | 81.00 | ||
4 | Jurčišin MarkoJurčišin Marko | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 4 | 07.69 | 79.00 | ||
5 | Líška LukášLíška Lukáš | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 3 | 07.73 | 78.00 | ||
6 | Škrabala MarkoŠkrabala Marko | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 5 | 07.74 | 77.00 | ||
6 | Pukluš Viliam MatúšPukluš Viliam Matúš | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 4 | 07.74 | 77.00 | ||
8 | Čámer DanielČámer Daniel | 08 08 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 4 | 07.81 | 72.00 | ||
9 | Adzima JakubAdzima Jakub | 09 09 | ZŠ Lúčna 827/26, Vranov nad... | 3 | 07.84 | |||
10 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 4 | 07.89 | 71.00 | ||
11 | Timočko PavolTimočko Pavol | 10 10 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 5 | 07.92 | 70.00 | ||
12 | Godžák DávidGodžák Dávid | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 2 | 07.94 | 69.00 | ||
13 | Mizerák BenjamínMizerák Benjamín | 09 09 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 3 | 07.96 | 69.00 | ||
13 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 07.96 | 69.00 | ||
15 | Bucholz SamuelBucholz Samuel | 08 08 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 08.00 | |||
16 | Maturkanič MartinMaturkanič Martin | 09 09 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 08.03 | |||
17 | Szabo LeoSzabo Leo | 09 09 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 1 | 08.05 | 65.00 | ||
18 | Novák SamuelNovák Samuel | 09 09 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 2 | 08.06 | 65.00 | ||
19 | Čopák AdamČopák Adam | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 08.09 | |||
20 | Rusňák RóbertRusňák Róbert | 08 08 | ZŠ G. Haina 37, Levoča | 1 | 08.11 | 63.00 | ||
21 | Lipovský FilipLipovský Filip | 08 08 | ZŠ Lipany. Komenského 113 | 2 | 08.64 | 45.00 | ||
22 | Puška MichalPuška Michal | 09 09 | ZŠ Liptovská Teplička | 1 | 08.83 | 39.00 |
60 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 08.83 | 67.00 | |||||||||||||
2 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 08.90 | 64.00 | |||||||||||||
3 | Hauerová OlíviaHauerová Olívia | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 4 | 09.17 | 55.00 | |||||||||||||
4 | Petreková ŠarlotaPetreková Šarlota | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 5 | 09.32 | 50.00 | |||||||||||||
5 | Ogurčáková PaulínaOgurčáková Paulína | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 1 | 09.53 | 0.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 02 (st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Križáková CharlottaKrižáková Charlotta | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 08.63 | 74.00 | |||||||||||||
2 | Mlynarczyk LauraMlynarczyk Laura | 08 08 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 4 | 08.77 | 69.00 | |||||||||||||
3 | Pastirčáková TimeaPastirčáková Timea | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 1 | 08.99 | 61.00 | |||||||||||||
4 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 5 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 09.21 | 0.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 03 (st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Udičová PatríciaUdičová Patrícia | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 5 | 08.84 | 66.00 | |||||||||||||
2 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 10 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | 08.82 | 67.00 | |||||||||||||
3 | Guregová Helena DianaGuregová Helena Diana | 11 11 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 2 | 09.04 | 59.00 | |||||||||||||
4 | Lapšanská KamilaLapšanská Kamila | 08 08 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 09.05 | 59.00 | |||||||||||||
5 | Dubjelová NelaDubjelová Nela | 11 11 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 3 | 09.18 | 0.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 04 (st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zavacká AndreaZavacká Andrea | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 5 | 08.69 | 72.00 | |||||||||||||
2 | Mandulová BarboraMandulová Barbora | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 4 | 08.82 | 67.00 | |||||||||||||
3 | Matiasová NelaMatiasová Nela | 11 11 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 09.31 | 50.00 | |||||||||||||
4 | Goroľová LindaGoroľová Linda | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 3 | 09.33 | ||||||||||||||
Kačúrová KatarínaKačúrová Katarína | 12 12 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 05 (st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Potočná NikolaPotočná Nikola | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 1 | 08.77 | 69.00 | |||||||||||||
2 | Farkašová EmíliaFarkašová Emília | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 4 | 09.23 | 53.00 | |||||||||||||
3 | Adiová SáraAdiová Sára | 09 09 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 3 | 09.45 | 46.00 | |||||||||||||
4 | Demčáková LuciaDemčáková Lucia | 12 12 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Križáková CharlottaKrižáková Charlotta | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 2 | 08.63 | 74.00 | ||
2 | Zavacká AndreaZavacká Andrea | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 5 | 08.69 | 72.00 | ||
3 | Mlynarczyk LauraMlynarczyk Laura | 08 08 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 4 | 08.77 | 69.00 | ||
3 | Potočná NikolaPotočná Nikola | 09 09 | SŠ Mierová 134, Svit | 1 | 08.77 | 69.00 | ||
5 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 10 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 4 | 08.82 | 67.00 | ||
5 | Mandulová BarboraMandulová Barbora | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 4 | 08.82 | 67.00 | ||
7 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 08.83 | 67.00 | ||
8 | Udičová PatríciaUdičová Patrícia | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 5 | 08.84 | 66.00 | ||
9 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 08.90 | 64.00 | ||
10 | Pastirčáková TimeaPastirčáková Timea | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 1 | 08.99 | 61.00 | ||
11 | Guregová Helena DianaGuregová Helena Diana | 11 11 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 2 | 09.04 | 59.00 | ||
12 | Lapšanská KamilaLapšanská Kamila | 08 08 | ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... | 1 | 09.05 | 59.00 | ||
13 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 5 | 09.07 | |||
14 | Hauerová OlíviaHauerová Olívia | 09 09 | Základná škola,Komenského 1... | 4 | 09.17 | 55.00 | ||
15 | Dubjelová NelaDubjelová Nela | 11 11 | ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... | 3 | 09.18 | 0.00 | ||
16 | Chovancová EmaChovancová Ema | 09 09 | ZŠ Komenského 23, Bardejov | 3 | 09.21 | 0.00 | ||
17 | Farkašová EmíliaFarkašová Emília | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 4 | 09.23 | 53.00 | ||
18 | Matiasová NelaMatiasová Nela | 11 11 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 1 | 09.31 | 50.00 | ||
19 | Petreková ŠarlotaPetreková Šarlota | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 5 | 09.32 | 50.00 | ||
20 | Goroľová LindaGoroľová Linda | 08 08 | ZŠ Hrnčiarska, Humenné | 3 | 09.33 | |||
21 | Adiová SáraAdiová Sára | 09 09 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 3 | 09.45 | 46.00 | ||
22 | Ogurčáková PaulínaOgurčáková Paulína | 10 10 | ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... | 1 | 09.53 | 0.00 | ||
22 | Demčáková LuciaDemčáková Lucia | 12 12 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 2 | 09.53 | |||
Kačúrová KatarínaKačúrová Katarína | 12 12 | ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... | 2 | DQ |