Krajské majstrovstvá v atletike žiakov ZŠ - Prešovský kraj
Prešov (29. 5. 2024)Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ
(st, 29.5.2024 - 09:50) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Herdicky Alexandra SofiaHerdicky Alexandra Sofia
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 09.07 | 09.07 | 08.51 | x | 9.07 | x | - | - | 77.00 | ||||||||
2 |
Mikhovych YanaMikhovych Yana
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
08 08 | 08.93 | 08.93 | x | x | 8.93 | 08.46 | - | - | 76.00 | ||||||||
3 |
Stachová AlexandraStachová Alexandra
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
08 08 | 08.56 | 08.35 | 08.56 | x | 8.56 | x | - | - | 72.00 | ||||||||
4 |
Križáková CharlottaKrižáková Charlotta
ZŠ Komenského 23, Bardejov |
09 09 | 08.48 | 08.48 | 07.34 | 07.00 | 8.48 | 07.97 | - | - | 71.00 | ||||||||
5 |
Guľková DanielaGuľková Daniela
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 08.35 | 07.30 | 07.62 | 08.35 | 8.35 | 07.78 | - | - | 70.00 | ||||||||
6 |
Faltinská LuciaFaltinská Lucia
ZŠ Komenského ul.6, Stará Ľ... |
08 08 | 07.73 | 07.03 | 07.45 | 07.73 | 7.73 | 07.52 | - | - | 63.00 | ||||||||
7 |
Spustová TatianaSpustová Tatiana
ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... |
08 08 | 07.72 | 07.72 | x | x | 7.72 | 06.59 | - | - | 63.00 | ||||||||
8 |
Muliková MartinaMuliková Martina
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
09 09 | 07.43 | 06.85 | 07.43 | 07.10 | 7.43 | 06.78 | - | - | 60.00 | ||||||||
9 |
Leskovská TimeaLeskovská Timea
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
09 09 | 07.05 | 06.10 | 06.05 | 05.37 | 6.10 | 07.05 | - | - | 56.00 | ||||||||
10 |
Tomášková LíviaTomášková Lívia
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
08 08 | 07.01 | x | 05.34 | 07.01 | 7.01 | 06.71 | - | - | 56.00 | ||||||||
11 |
Turcsányi LeaTurcsányi Lea
SŠ Mierová 134, Svit |
09 09 | 06.91 | 06.91 | 06.51 | x | 6.91 | 06.64 | - | - | 55.00 | ||||||||
12 |
Olejníková PaulínaOlejníková Paulína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
11 11 | 06.90 | 06.28 | 06.57 | 06.90 | 6.90 | x | - | - | 54.00 | ||||||||
13 |
Potočná NikolaPotočná Nikola
SŠ Mierová 134, Svit |
09 09 | 06.86 | 06.30 | 06.63 | 06.28 | 6.63 | 06.86 | - | - | 54.00 | ||||||||
14 |
Danková MichaelaDanková Michaela
ZŠ Hrnčiarska, Humenné |
08 08 | 06.37 | 04.86 | x | 06.02 | 6.02 | 06.37 | - | - | 0.00 | ||||||||
15 |
Kočišová EllaKočišová Ella
ZŠ Školská 3, Spišské Podhr... |
10 10 | 05.92 | x | x | 05.92 | 5.92 | x | - | - | 44.00 | ||||||||
16 |
Hauerová OlíviaHauerová Olívia
Základná škola,Komenského 1... |
09 09 | 05.83 | x | 05.78 | 05.83 | 5.83 | x | - | - | 43.00 | ||||||||
17 |
Kiššová AlicaKiššová Alica
Základná škola,Komenského 1... |
09 09 | 05.16 | 05.16 | x | x | 5.16 | x | - | - | 37.00 | ||||||||
18 |
Švarbalíková AlexandraŠvarbalíková Alexandra
ZŚ Bernolákova, Vranov nad ... |
11 11 | 04.38 | x | 04.27 | x | 4.27 | 04.38 | - | - | 29.00 | ||||||||
Kozáková KristínaKozáková Kristína
ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, ... |
09 09 | NM | x | x | x | - | x | - | - | 0.00 | |||||||||
Celkom 19 pretekárov |