Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)300 m - Starší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 7 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 36.65 | 36.65 | |||||||||||||
8 | 159 | Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. | 11 | ŠŠK-Junior Prešov | 46.43 | 46.43 | |||||||||||||
7 | 19 | Gots MartinGots Martin | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 41.68 | 41.68 | |||||||||||||
6 | 11 | Nyíri KristófNyíri Kristóf | 05 | Atletický legionársky klub ... | 37.32 | 37.32 | |||||||||||||
3 | 46 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 37.23 | 37.23 | |||||||||||||
5 | 139 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 36.76 | 36.76 | |||||||||||||
2 | 136 | Durkot MIlanDurkot MIlan | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 39.81 | 39.81 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 138 | Lukacko GregorLukacko Gregor | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 51.78 | 51.78 | |||||||||||||
4 | 34 | Bryndza ŠimonBryndza Šimon | 12 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 46.15 | 47.53 | |||||||||||||
2 | 63 | Tomčo AdamTomčo Adam | 11 | Atletika Košice o.z. | 55.72 | 55.72 | |||||||||||||
3 | 20 | Lupták PeterLupták Peter | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 52.90 | 52.90 | |||||||||||||
6 | 198 | Hudačin LukášHudačin Lukáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 54.88 | 54.88 | |||||||||||||
7 | 141 | Pelák PeterPelák Peter | 10 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 9 | Kiss FloriánKiss Florián | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
4 | 157 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
7 | 13 | Remeňák PeterRemeňák Peter | 09 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
3 | 51 | Komjáti DávidKomjáti Dávid | 08 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
2 | 205 | Peniak SebastiánPeniak Sebastián | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
6 | 123 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
300 m - Staršie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 85 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Atletika Košice o.z. A | 45.12 | 45.12 | |||||||||||||
2 | 115 | Tripčev NinaTripčev Nina | 12 | Atletika Košice o.z. A | 46.98 | 46.98 | |||||||||||||
8 | 228 | Kuseková TeodoraKuseková Teodora | 10 | AK Slávia TU Košice | 48.57 | 48.57 | |||||||||||||
3 | 151 | Ovšanyová LauraOvšanyová Laura | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 45.82 | 45.82 | |||||||||||||
6 | 148 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 46.04 | 46.04 | |||||||||||||
4 | 73 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 44.60 | 44.60 | |||||||||||||
7 | 216 | Tóthová VeronikaTóthová Veronika | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 48.03 | 48.03 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 222 | Benková Zara MáriaBenková Zara Mária | 12 | AK Slávia TU Košice | 51.67 | 51.67 | |||||||||||||
2 | 233 | Varechová MiriamVarechová Miriam | 09 | AK Slávia TU Košice | 51.47 | 51.47 | |||||||||||||
4 | 234 | Vargovčáková NinaVargovčáková Nina | 09 | AK Slávia TU Košice | 48.78 | 48.78 | |||||||||||||
5 | 229 | Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária | 11 | AK Slávia TU Košice | 48.82 | 48.82 | |||||||||||||
6 | 28 | Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 50.80 | 50.80 | |||||||||||||
3 | 118 | Zubriková TamaraZubriková Tamara | 12 | Atletika Košice o.z. A | 50.49 | 50.49 | |||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 4 | Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | |||||||||||||||
5 | 22 | Butoracová PetraButoracová Petra | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 54.43 | 54.43 | |||||||||||||
4 | 29 | Rohrböck StellaRohrböck Stella | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 51.84 | 51.84 | |||||||||||||
2 | 16 | Hudáková TatianaHudáková Tatiana | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
7 | 146 | Kindernayová DominikaKindernayová Dominika | 07 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
3 | 88 | Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. B | 53.86 | 55.90 | |||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |