Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)150 m - Starší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 204 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 18.06 | 18.06 | |||||||||||||
8 | 181 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 18.48 | 18.48 | |||||||||||||
3 | 203 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 17.82 | 17.82 | |||||||||||||
6 | 40 | Beskid LukášBeskid Lukáš | 10 | Atletika Košice o.z. | 17.90 | 17.90 | |||||||||||||
5 | 11 | Nyíri KristófNyíri Kristóf | 05 | Atletický legionársky klub ... | 17.71 | 17.71 | |||||||||||||
2 | 137 | Kapak DávidKapak Dávid | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 17.95 | 17.96 | |||||||||||||
4 | 7 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 17.12 | 17.12 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 119 | Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii | 10 | AO Akademik TU Košice | 18.91 | 18.91 | |||||||||||||
7 | 48 | Javorský TobiasJavorský Tobias | 09 | Atletika Košice o.z. | 19.35 | 19.35 | |||||||||||||
5 | 209 | Vasilega JakubVasilega Jakub | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 18.89 | 18.89 | |||||||||||||
2 | 163 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 19.24 | 19.24 | |||||||||||||
4 | 142 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 18.62 | 18.62 | |||||||||||||
6 | 19 | Gots MartinGots Martin | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 19.16 | 19.16 | |||||||||||||
8 | 120 | Kočiš RichardKočiš Richard | 10 | AO Akademik TU Košice | 19.40 | 19.40 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 140 | Maturkanič MartinMaturkanič Martin | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 19.43 | 19.43 | |||||||||||||
2 | 138 | Lukacko GregorLukacko Gregor | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 22.64 | 22.64 | |||||||||||||
5 | 59 | Pohorenec MartinPohorenec Martin | 09 | Atletika Košice o.z. | 20.39 | 20.39 | |||||||||||||
7 | 182 | Cebeňák SamuelCebeňák Samuel | 12 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 23.98 | 23.98 | |||||||||||||
6 | 187 | Kuljovský JakubKuljovský Jakub | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 22.47 | 22.47 | |||||||||||||
3 | 159 | Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. | 11 | ŠŠK-Junior Prešov | 21.36 | 21.36 | |||||||||||||
8 | 13 | Remeňák PeterRemeňák Peter | 09 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 04 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 134 | Besler JakubBesler Jakub | 09 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
6 | 218 | Kováč AurelKováč Aurel | 11 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
5 | 157 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 25.93 | ||||||||||||||
2 | 162 | Pakan ŠimonPakan Šimon | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 23.43 | ||||||||||||||
3 | 47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 18.07 | ||||||||||||||
7 | 208 | Vaňko DanielVaňko Daniel | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
8 | 126 | Vojtek MatejVojtek Matej | 09 | AO Akademik TU Košice | 19.20 | ||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
150 m - Staršie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 90 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. A | 18.89 | 18.93 | |||||||||||||
6 | 79 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. A | 20.66 | 20.66 | |||||||||||||
3 | 85 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Atletika Košice o.z. A | 19.90 | 19.90 | |||||||||||||
7 | 166 | Domaničová LíviaDomaničová Lívia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 20.74 | 20.74 | |||||||||||||
5 | 82 | Kissová AlexandraKissová Alexandra | 11 | Atletika Košice o.z. A | 19.41 | 19.41 | |||||||||||||
2 | 113 | Telepunová LuciaTelepunová Lucia | 08 | Atletika Košice o.z. | 20.68 | 20.68 | |||||||||||||
8 | 131 | Tkáčová DorotaTkáčová Dorota | 11 | AO Akademik TU Košice | 20.89 | 20.89 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 172 | Kuzmová JanaKuzmová Jana | 12 | AK Maratón Rožňava | 21.65 | 21.65 | |||||||||||||
2 | 229 | Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária | 11 | AK Slávia TU Košice | 21.93 | 21.93 | |||||||||||||
7 | 110 | Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. A | 22.12 | 22.12 | |||||||||||||
6 | 69 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. A | 21.67 | 21.67 | |||||||||||||
8 | 26 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 22.17 | 22.17 | |||||||||||||
5 | 211 | Jajková NinaJajková Nina | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.56 | 21.56 | |||||||||||||
4 | 3 | Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 21.27 | 21.27 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 226 | Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela | 12 | AK Slávia TU Košice | 23.17 | 23.17 | |||||||||||||
8 | 233 | Varechová MiriamVarechová Miriam | 09 | AK Slávia TU Košice | 23.54 | 24.71 | |||||||||||||
7 | 74 | Gazdačková LauraGazdačková Laura | 11 | Atletika Košice o.z. B | 24.41 | 24.41 | |||||||||||||
5 | 93 | Miklošová AndreaMiklošová Andrea | 09 | Atletika Košice o.z. A | 22.69 | 22.73 | |||||||||||||
2 | 165 | Bochňová ElianaBochňová Eliana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 23.48 | 23.48 | |||||||||||||
6 | 28 | Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 22.61 | 23.28 | |||||||||||||
4 | 127 | Blanárová MiriamBlanárová Miriam | 11 | AO Akademik TU Košice | 22.27 | 22.27 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 04 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 224 | Hanuščínová NelaHanuščínová Nela | 10 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
2 | 177 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 | MŠK Vranov nad Topľou | 22.91 | ||||||||||||||
7 | 216 | Tóthová VeronikaTóthová Veronika | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.73 | ||||||||||||||
4 | 168 | Hreňová AnnaHreňová Anna | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.57 | 25.17 | |||||||||||||
3 | 16 | Hudáková TatianaHudáková Tatiana | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
6 | 17 | Komorová AlexandraKomorová Alexandra | 11 | Atletický legionársky klub ... | 24.87 | ||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
150 m - Najmladší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 164 | Semenenko SemenSemenenko Semen | 13 | ŠŠK-Junior Prešov | 25.75 | 25.75 | |||||||||||||
6 | 54 | Majláth MatúšMajláth Matúš | 13 | Atletika Košice o.z. | 25.28 | 25.28 | |||||||||||||
5 | 60 | Repeľ FilipRepeľ Filip | 13 | Atletika Košice o.z. | 24.22 | 24.22 | |||||||||||||
4 | 33 | Bryndza KrištofBryndza Krištof | 14 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 22.99 | 22.99 | |||||||||||||
3 | 160 | Mihalik BorisMihalik Boris | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.26 | 24.26 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 158 | Linkesch LeonardLinkesch Leonard | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
5 | 202 | Lenart MarkoLenart Marko | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.92 | 25.92 | |||||||||||||
4 | 64 | Tripčev FilipTripčev Filip | 15 | Atletika Košice o.z. | 25.91 | 25.91 | |||||||||||||
3 | 221 | Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin | 16 | AK Slávia TU Košice | 26.23 | 26.23 | |||||||||||||
6 | 155 | Filipák MartinFilipák Martin | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 28.57 | 28.57 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
150 m - Najmladšie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 66 | Bodnárová AdelaBodnárová Adela | 15 | Atletika Košice o.z. | 25.51 | 25.51 | |||||||||||||
4 | 70 | Devečková ViktóriaDevečková Viktória | 14 | Atletika Košice o.z. | 22.46 | 22.46 | |||||||||||||
5 | 15 | Feteriková ZinaFeteriková Zina | 14 | Atletický legionársky klub ... | 22.97 | 22.97 | |||||||||||||
3 | 231 | Ražeková RenátaRažeková Renáta | 14 | AK Slávia TU Košice | 23.84 | 23.84 | |||||||||||||
2 | 153 | Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína | 13 | 1.Atletický klub Humenné | 25.32 | 25.32 | |||||||||||||
6 | 116 | Vojtechovská ElaVojtechovská Ela | 13 | Atletika Košice o.z. | 24.61 | 24.61 | |||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 96 | Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea | 14 | Atletika Košice o.z. | 25.85 | 25.85 | |||||||||||||
6 | 99 | Paľová KatarínaPaľová Katarína | 13 | Atletika Košice o.z. | 27.01 | 27.01 | |||||||||||||
3 | 14 | Falatová PetraFalatová Petra | 14 | Atletický legionársky klub ... | 26.32 | 26.32 | |||||||||||||
5 | 173 | Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava | 16 | AK Maratón Rožňava | 26.09 | 26.09 | |||||||||||||
2 | 23 | Čechová JúliaČechová Júlia | 15 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
7 | 92 | Kušnírová EmmaKušnírová Emma | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |