Atletika SK
Main Menu
Úvod
Novinky
Slovensko
Svet
Masove behy
Preteky
Kalendár
Aktuálne výsledky
Výsledky 2013 – 2017
Fan zóna
Členská zóna
Prihlasovanie na preteky
Ako sa stať členom
Atletická kancelária 2
Dokumenty
Sieň slávy
Štatistika
Kontakty
Registrácia
Atletika SK
Úvod
Novinky
Slovensko
Svet
Masove behy
Preteky
Kalendár
Aktuálne výsledky
Výsledky 2013 – 2017
Fan zóna
Členská zóna
Prihlasovanie na preteky
Ako sa stať členom
Atletická kancelária 2
Dokumenty
Sieň slávy
Štatistika
Ročenky
Bodovanie
Kontakty
Registrácia
vytlačiť
Výsledky pretekov
Kompletné výsledky
Časový poriadok
Disciplíny
Všetky disciplíny
60 m
150 m
300 m
600 m
800 m
100 m pr. 83,8
100m p 76,2-8,2
300 m pr. 76,2
4 x 60 m kluby
Disk 0,75 kg
Disk 1 kg
Disk 1,5 kg
Kladivo 3 kg
Kladivo 4 kg
Oštep 500 g
Oštep 600 g
Guľa 2 kg
Guľa 3 kg
Guľa 4 kg
Guľa 5 kg
Diaľka
Výška
Chôdza 3000 m
Štatistika pretekov
Medailisti
Behy a chôdza
Technické disciplíny
Celkové počty
Body - pretekári
Body - oddiely
Info o pretekoch
Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)
Časový poriadok
sobota, 24.8.2024
Čas
Disciplíny
09:30
Chôdza 3000 m
Žci
startlist
Chôdza 3000 m
Žky
startlist
Kladivo 3 kg
Žky
startlist
Kladivo 4 kg
Žci
startlist
10:00
100m p 76,2-8,2
Žky
startlist
Výška
Žky
startlist
Diaľka
Žci
startlist
10:10
100 m pr. 83,8
Žci
startlist
10:20
60 m
Nžky
R01
startlist
60 m
Nžky
R02
startlist
60 m
Nžky
R03
startlist
Disk 0,75 kg
Žky
startlist
10:40
60 m
Nžci
R01
startlist
60 m
Nžci
R02
startlist
10:55
60 m
Žky
R01
startlist
60 m
Žky
R02
startlist
60 m
Žky
R03
startlist
60 m
Žky
R04
startlist
60 m
Žky
R05
startlist
60 m
Žky
R06
startlist
11:10
60 m
Žci
R01
startlist
60 m
Žci
R02
startlist
60 m
Žci
R03
startlist
60 m
Žci
R04
startlist
11:20
Výška
Žci
startlist
Diaľka
Žky
startlist
Guľa 2 kg
Nžky
startlist
Disk 1 kg
Žci
startlist
Disk 1,5 kg
Dci
startlist
11:25
300 m pr. 76,2
Žky
startlist
11:35
300 m pr. 76,2
Žci
startlist
11:45
300 m
Žky
B01
startlist
300 m
Žky
B02
startlist
300 m
Žky
B03
startlist
11:55
300 m
Žci
B01
startlist
300 m
Žci
B02
startlist
300 m
Žci
B03
startlist
12:00
Guľa 3 kg
Žky
startlist
12:05
60 m
Nžky
FA
startlist
60 m
Nžky
FB
startlist
12:15
60 m
Nžci
FA
startlist
60 m
Nžci
FB
startlist
12:25
60 m
Žky
FA
startlist
60 m
Žky
FB
startlist
12:35
60 m
Žci
FA
startlist
60 m
Žci
FB
startlist
12:40
Výška
Nžky
startlist
Diaľka
Nžci
startlist
Oštep 600 g
Žci
startlist
12:45
600 m
Nžky
startlist
13:00
600 m
Nžci
startlist
Guľa 2 kg
Nžci
startlist
13:15
800 m
Žky
B01
startlist
800 m
Žky
B02
startlist
800 m
Žky
B03
startlist
13:30
800 m
Žci
B01
startlist
800 m
Žci
B02
startlist
14:00
150 m
Nžky
B01
startlist
150 m
Nžky
B02
startlist
Výška
Nžci
startlist
Diaľka
Nžky
startlist
Guľa 4 kg
Žci
startlist
Guľa 5 kg
Dci
startlist
Oštep 500 g
Žky
startlist
14:15
150 m
Nžci
B01
startlist
150 m
Nžci
B02
startlist
14:30
150 m
Žky
B01
startlist
150 m
Žky
B02
startlist
150 m
Žky
B03
startlist
150 m
Žky
B04
startlist
14:45
150 m
Žci
B01
startlist
150 m
Žci
B02
startlist
150 m
Žci
B03
startlist
150 m
Žci
B04
startlist
15:00
4 x 60 m kluby
Nžky
startlist
15:10
4 x 60 m kluby
Nžci
startlist
15:20
4 x 60 m kluby
Žky
startlist
15:30
4 x 60 m kluby
Žci
startlist