Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)800 m - Starší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 13:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 198 | Hudačin LukášHudačin Lukáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
7 | 189 | Makkay SimonMakkay Simon | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 2:38.79 | 2:38.79 | |||||||||||||
2 | 43 | Dobranský TeodorDobranský Teodor | 09 | Atletika Košice o.z. | 2:16.35 | 2:16.35 | |||||||||||||
6 | 136 | Durkot MIlanDurkot MIlan | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 2:13.76 | 2:13.76 | |||||||||||||
4 | 124 | Rojček JakubRojček Jakub | 05 | AO Akademik TU Košice | 2:00.83 | 2:00.83 | |||||||||||||
5 | 139 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 2:05.75 | 2:07.51 | |||||||||||||
3 | 196 | Buchholz SamuelBuchholz Samuel | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:09.99 | 2:09.99 | |||||||||||||
8 | 197 | Hríbik TomášHríbik Tomáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 13:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 9 | Kiss FloriánKiss Florián | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
6 | 10 | Kulčár FilipKulčár Filip | 12 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
5 | 36 | Jančár LadislavJančár Ladislav | 12 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | |||||||||||||||
8 | 125 | Tatarka SamuelTatarka Samuel | 11 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
2 | 122 | Molokáč MatejMolokáč Matej | 10 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
4 | 46 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 2:28.40 | ||||||||||||||
7 | 205 | Peniak SebastiánPeniak Sebastián | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
1 | 63 | Tomčo AdamTomčo Adam | 11 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
800 m - Staršie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 13:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 143 | Durkotová KarolínaDurkotová Karolína | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 2:52.90 | 2:52.90 | |||||||||||||
1 | 22 | Butoracová PetraButoracová Petra | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 3:03.64 | 3:03.64 | |||||||||||||
4 | 101 | Pencáková PaulínaPencáková Paulína | 09 | Atletika Košice o.z. A | 2:28.58 | 2:28.58 | |||||||||||||
3 | 148 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 2:34.31 | 2:34.31 | |||||||||||||
7 | 94 | Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta | 10 | Atletika Košice o.z. A | 2:56.47 | 2:56.47 | |||||||||||||
8 | 103 | Račinskis DominikaRačinskis Dominika | 10 | Atletika Košice o.z. A | 2:57.46 | 2:57.46 | |||||||||||||
6 | 128 | Börová KatarínaBörová Katarína | 07 | AO Akademik TU Košice | 2:37.25 | 2:37.25 | |||||||||||||
5 | 108 | Straková DorotaStraková Dorota | 10 | Atletika Košice o.z. A | 2:33.12 | 2:33.12 | |||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 13:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 224 | Hanuščínová NelaHanuščínová Nela | 10 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
3 | 25 | Gernátová ZaraGernátová Zara | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
5 | 2 | Bočkorová NadiaBočkorová Nadia | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | |||||||||||||||
8 | 169 | Mruzova LianaMruzova Liana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
2 | 78 | Chytilová NelaChytilová Nela | 12 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
7 | 81 | Juhásová LuciaJuhásová Lucia | 11 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
4 | 194 | Majchráková SimonaMajchráková Simona | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 3:04.55 | 3:04.55 | |||||||||||||
1 | 38 | Pomikalová BarboraPomikalová Barbora | 10 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 13:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 32 | Trojanová SimonaTrojanová Simona | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
8 | 171 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:43.57 | ||||||||||||||
4 | 5 | Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | |||||||||||||||
2 | 30 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
3 | 146 | Kindernayová DominikaKindernayová Dominika | 07 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
5 | 176 | Kašubjaková EvaKašubjaková Eva | 08 | MŠK Vranov nad Topľou | |||||||||||||||
6 | 88 | Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. B | |||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |