Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)Skok do diaľky - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 134 | Besler JakubBesler Jakub | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 549 | 549 | |||||||||||||
7 | 132 | Griglák DanielGriglák Daniel | 10 | AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok | 423 | 423 | |||||||||||||
16 | 220 | Proks GregorProks Gregor | 09 | AK Slávia TU Košice | 543 | 543 | |||||||||||||
5 | 123 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | AO Akademik TU Košice | 397 | 397 | |||||||||||||
3 | 10 | Kulčár FilipKulčár Filip | 12 | Atletický legionársky klub ... | 365 | 365 | |||||||||||||
13 | 12 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | 506 | 506 | |||||||||||||
8 | 56 | Miliczky JakubMiliczky Jakub | 11 | Atletika Košice o.z. | 430 | 430 | |||||||||||||
6 | 52 | Komjáti FilipKomjáti Filip | 12 | Atletika Košice o.z. | 416 | 416 | |||||||||||||
19 | 181 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 557 | 557 | |||||||||||||
12 | 57 | Parkanský ArturParkanský Artur | 11 | Atletika Košice o.z. | 487 | 487 | |||||||||||||
15 | 39 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 531 | 531 | |||||||||||||
9 | 62 | Szabo ŠimonSzabo Šimon | 10 | Atletika Košice o.z. | 439 | 435 | |||||||||||||
17 | 174 | Hajník René MichaelHajník René Michael | 09 | MŠK Vranov nad Topľou | 546 | 546 | |||||||||||||
10 | 189 | Makkay SimonMakkay Simon | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 460 | 460 | |||||||||||||
14 | 142 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 528 | 528 | |||||||||||||
22 | 203 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 608 | 608 | |||||||||||||
1 | 163 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 417 | ||||||||||||||
11 | 49 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 467 | 467 | |||||||||||||
4 | 20 | Lupták PeterLupták Peter | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 399 | 385 | |||||||||||||
21 | 51 | Komjáti DávidKomjáti Dávid | 08 | Atletika Košice o.z. | 597 | 588 | |||||||||||||
2 | 208 | Vaňko DanielVaňko Daniel | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
20 | 48 | Javorský TobiasJavorský Tobias | 09 | Atletika Košice o.z. | 561 | 561 | |||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |
Skok do diaľky - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 129 | Molokáčová NelaMolokáčová Nela | 12 | AO Akademik TU Košice | 331 | 319 | |||||||||||||
21 | 127 | Blanárová MiriamBlanárová Miriam | 11 | AO Akademik TU Košice | 437 | 437 | |||||||||||||
24 | 131 | Tkáčová DorotaTkáčová Dorota | 11 | AO Akademik TU Košice | 460 | 460 | |||||||||||||
29 | 227 | Kozáková HanaKozáková Hana | 10 | AK Slávia TU Košice | 503 | 503 | |||||||||||||
22 | 230 | Pokorná MiriamPokorná Miriam | 11 | AK Slávia TU Košice | 441 | 441 | |||||||||||||
23 | 223 | Drosč RebecaDrosč Rebeca | 12 | AK Slávia TU Košice | 446 | 446 | |||||||||||||
20 | 172 | Kuzmová JanaKuzmová Jana | 12 | AK Maratón Rožňava | 435 | 435 | |||||||||||||
15 | 152 | Siváková MichaelaSiváková Michaela | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 406 | 406 | |||||||||||||
1 | 26 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 382 | ||||||||||||||
5 | 31 | Toporová SoňaToporová Soňa | 11 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 345 | 345 | |||||||||||||
10 | 28 | Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 382 | 382 | |||||||||||||
16 | 83 | Komárová KristínaKomárová Kristína | 12 | Atletika Košice o.z. A | 408 | 408 | |||||||||||||
11 | 67 | Čižmárová KláraČižmárová Klára | 10 | Atletika Košice o.z. B | 389 | 389 | |||||||||||||
26 | 110 | Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. A | 469 | 469 | |||||||||||||
6 | 68 | Čižmárová ZaraČižmárová Zara | 11 | Atletika Košice o.z. B | 354 | 354 | |||||||||||||
12 | 102 | Priesterová MiroslavaPriesterová Miroslava | 11 | Atletika Košice o.z. A | 389 | 389 | |||||||||||||
17 | 115 | Tripčev NinaTripčev Nina | 12 | Atletika Košice o.z. A | 409 | 409 | |||||||||||||
27 | 105 | Sinaiová TamaraSinaiová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. A | 480 | 480 | |||||||||||||
2 | 93 | Miklošová AndreaMiklošová Andrea | 09 | Atletika Košice o.z. A | 411 | ||||||||||||||
19 | 69 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. A | 432 | 432 | |||||||||||||
14 | 84 | Kopkášová BiankaKopkášová Bianka | 11 | Atletika Košice o.z. A | 406 | 406 | |||||||||||||
30 | 117 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. A | 507 | 507 | |||||||||||||
3 | 195 | Sikorai NelaSikorai Nela | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 346 | ||||||||||||||
13 | 191 | Džubáková VanessaDžubáková Vanessa | 12 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 399 | 399 | |||||||||||||
25 | 212 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 465 | 465 | |||||||||||||
31 | 215 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 526 | 526 | |||||||||||||
7 | 166 | Domaničová LíviaDomaničová Lívia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 427 | 356 | |||||||||||||
9 | 25 | Gernátová ZaraGernátová Zara | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 373 | 373 | |||||||||||||
8 | 30 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 364 | 364 | |||||||||||||
32 | 73 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 530 | 530 | |||||||||||||
28 | 106 | Snížiková ZojaSnížiková Zoja | 08 | Atletika Košice o.z. | 496 | 496 | |||||||||||||
18 | 94 | Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta | 10 | Atletika Košice o.z. A | 418 | 418 | |||||||||||||
Celkom 32 pretekárov |
Skok do diaľky - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 158 | Linkesch LeonardLinkesch Leonard | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
6 | 44 | Galdun OndrejGaldun Ondrej | 15 | Atletika Košice o.z. | 333 | 333 | |||||||||||||
8 | 55 | Mihaľ MatejMihaľ Matej | 13 | Atletika Košice o.z. | 364 | 364 | |||||||||||||
9 | 61 | Sabol RoderikSabol Roderik | 13 | Atletika Košice o.z. | 368 | 368 | |||||||||||||
2 | 65 | Wencel RichardWencel Richard | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
7 | 50 | Kidala JakubKidala Jakub | 14 | Atletika Košice o.z. | 344 | 344 | |||||||||||||
5 | 64 | Tripčev FilipTripčev Filip | 15 | Atletika Košice o.z. | 313 | 313 | |||||||||||||
10 | 58 | Petránsky MartinPetránsky Martin | 13 | Atletika Košice o.z. | 371 | 371 | |||||||||||||
11 | 60 | Repeľ FilipRepeľ Filip | 13 | Atletika Košice o.z. | 396 | 396 | |||||||||||||
4 | 221 | Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin | 16 | AK Slávia TU Košice | 304 | 304 | |||||||||||||
3 | 155 | Filipák MartinFilipák Martin | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 256 | 256 | |||||||||||||
Celkom 11 pretekárov |
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 231 | Ražeková RenátaRažeková Renáta | 14 | AK Slávia TU Košice | 367 | 367 | |||||||||||||
5 | 130 | Sepeši AmeliaSepeši Amelia | 13 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
3 | 15 | Feteriková ZinaFeteriková Zina | 14 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
4 | 18 | Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana | 14 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
2 | 14 | Falatová PetraFalatová Petra | 14 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
15 | 89 | Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia | 13 | Atletika Košice o.z. | 408 | 408 | |||||||||||||
12 | 95 | Múdra JulianaMúdra Juliana | 13 | Atletika Košice o.z. | 331 | 331 | |||||||||||||
14 | 70 | Devečková ViktóriaDevečková Viktória | 14 | Atletika Košice o.z. | 395 | 395 | |||||||||||||
1 | 66 | Bodnárová AdelaBodnárová Adela | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
6 | 112 | Šelenková SoňaŠelenková Soňa | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
7 | 104 | Rizmanová ZoeRizmanová Zoe | 13 | Atletika Košice o.z. | 238 | 238 | |||||||||||||
8 | 170 | Semenenko SofiaSemenenko Sofia | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 304 | 304 | |||||||||||||
10 | 153 | Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína | 13 | 1.Atletický klub Humenné | 320 | 320 | |||||||||||||
9 | 1 | Bognová LuciaBognová Lucia | 14 | Atletická akadémia ZŠ Družs... | 318 | 318 | |||||||||||||
11 | 173 | Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava | 16 | AK Maratón Rožňava | 322 | 322 | |||||||||||||
Celkom 15 pretekárov |