Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)Skok do výšky - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 201 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 165 | 165 | |||||||||||||
12 | 203 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 172 | 172 | |||||||||||||
3 | 62 | Szabo ŠimonSzabo Šimon | 10 | Atletika Košice o.z. | 140 | 140 | |||||||||||||
11 | 39 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 172 | 172 | |||||||||||||
5 | 57 | Parkanský ArturParkanský Artur | 11 | Atletika Košice o.z. | 145 | 145 | |||||||||||||
2 | 49 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 140 | 140 | |||||||||||||
7 | 48 | Javorský TobiasJavorský Tobias | 09 | Atletika Košice o.z. | 160 | 160 | |||||||||||||
6 | 12 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | 150 | 150 | |||||||||||||
10 | 220 | Proks GregorProks Gregor | 09 | AK Slávia TU Košice | 169 | 169 | |||||||||||||
8 | 134 | Besler JakubBesler Jakub | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 165 | 165 | |||||||||||||
1 | 19 | Gots MartinGots Martin | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
4 | 162 | Pakan ŠimonPakan Šimon | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 145 | 145 | |||||||||||||
Celkom 12 pretekárov |
Skok do výšky - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 213 | Labancová TatianaLabancová Tatiana | 12 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 139 | 139 | |||||||||||||
9 | 210 | Grohoľová KarinGrohoľová Karin | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 155 | 155 | |||||||||||||
10 | 178 | Mikitová NatáliaMikitová Natália | 09 | MŠK Vranov nad Topľou | 156 | 156 | |||||||||||||
8 | 85 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Atletika Košice o.z. A | 153 | 153 | |||||||||||||
4 | 84 | Kopkášová BiankaKopkášová Bianka | 11 | Atletika Košice o.z. A | 130 | 130 | |||||||||||||
7 | 105 | Sinaiová TamaraSinaiová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. A | 140 | 140 | |||||||||||||
5 | 103 | Račinskis DominikaRačinskis Dominika | 10 | Atletika Košice o.z. A | 135 | 135 | |||||||||||||
1 | 118 | Zubriková TamaraZubriková Tamara | 12 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
3 | 17 | Komorová AlexandraKomorová Alexandra | 11 | Atletický legionársky klub ... | 125 | 125 | |||||||||||||
2 | 167 | Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 125 | 125 | |||||||||||||
Celkom 10 pretekárov |
Skok do výšky - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 44 | Galdun OndrejGaldun Ondrej | 15 | Atletika Košice o.z. | 105 | 105 | |||||||||||||
1 | 58 | Petránsky MartinPetránsky Martin | 13 | Atletika Košice o.z. | 100 | 100 | |||||||||||||
4 | 21 | Slivka ŠimonSlivka Šimon | 13 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 133 | 133 | |||||||||||||
3 | 206 | Sokol DenisSokol Denis | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 120 | 120 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
Skok do výšky - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | Sepeši AmeliaSepeši Amelia | 13 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
3 | 195 | Sikorai NelaSikorai Nela | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 130 | 130 | |||||||||||||
2 | 89 | Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia | 13 | Atletika Košice o.z. | 125 | 125 | |||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |