Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva – 4. kolo
Košice (24. 8. 2024)60 m - Starší žiaci (Rozbeh)
Rozbeh 01 (so, 24.8.2024 - 11:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 119 | Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii | 10 | AO Akademik TU Košice | 07.81 | 07.81 | |||||||||||||
2 | 34 | Bryndza ŠimonBryndza Šimon | 12 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 08.38 | 08.38 | |||||||||||||
5 | 142 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 07.79 | 07.79 | |||||||||||||
8 | 13 | Remeňák PeterRemeňák Peter | 09 | Atletický legionársky klub ... | 10.13 | ||||||||||||||
6 | 59 | Pohorenec MartinPohorenec Martin | 09 | Atletika Košice o.z. | 08.28 | 08.28 | |||||||||||||
4 | 47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 07.37 | 07.37 | |||||||||||||
7 | 218 | Kováč AurelKováč Aurel | 11 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 02 (so, 24.8.2024 - 11:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 122 | Molokáč MatejMolokáč Matej | 10 | AO Akademik TU Košice | 09.84 | 09.84 | |||||||||||||
2 | 57 | Parkanský ArturParkanský Artur | 11 | Atletika Košice o.z. | 08.68 | 08.68 | |||||||||||||
8 | 187 | Kuljovský JakubKuljovský Jakub | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.61 | ||||||||||||||
5 | 204 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.64 | 07.64 | |||||||||||||
4 | 139 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 07.51 | 07.52 | |||||||||||||
6 | 196 | Buchholz SamuelBuchholz Samuel | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.22 | 08.22 | |||||||||||||
3 | 126 | Vojtek MatejVojtek Matej | 09 | AO Akademik TU Košice | 07.75 | 07.93 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 03 (so, 24.8.2024 - 11:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 220 | Proks GregorProks Gregor | 09 | AK Slávia TU Košice | 07.62 | 07.62 | |||||||||||||
7 | 123 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | AO Akademik TU Košice | 09.47 | 09.47 | |||||||||||||
2 | 49 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 08.85 | 08.85 | |||||||||||||
4 | 181 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 07.57 | 07.57 | |||||||||||||
3 | 209 | Vasilega JakubVasilega Jakub | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.93 | 07.93 | |||||||||||||
8 | 53 | Lisitskyi VolodymyrLisitskyi Volodymyr | 06 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
6 | 140 | Maturkanič MartinMaturkanič Martin | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 08.10 | 08.10 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 04 (so, 24.8.2024 - 11:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 40 | Beskid LukášBeskid Lukáš | 10 | Atletika Košice o.z. | 07.59 | 07.59 | |||||||||||||
3 | 174 | Hajník René MichaelHajník René Michael | 09 | MŠK Vranov nad Topľou | 08.02 | 08.02 | |||||||||||||
7 | 182 | Cebeňák SamuelCebeňák Samuel | 12 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.22 | 09.22 | |||||||||||||
2 | 20 | Lupták PeterLupták Peter | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 08.99 | 09.16 | |||||||||||||
5 | 137 | Kapak DávidKapak Dávid | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 07.52 | 07.60 | |||||||||||||
8 | 208 | Vaňko DanielVaňko Daniel | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
6 | 120 | Kočiš RichardKočiš Richard | 10 | AO Akademik TU Košice | 08.09 | 08.09 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)
Rozbeh 01 (so, 24.8.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 172 | Kuzmová JanaKuzmová Jana | 12 | AK Maratón Rožňava | 09.09 | 09.09 | |||||||||||||
7 | 29 | Rohrböck StellaRohrböck Stella | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 09.66 | 09.77 | |||||||||||||
5 | 212 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.63 | 08.63 | |||||||||||||
3 | 105 | Sinaiová TamaraSinaiová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. A | 08.63 | 08.63 | |||||||||||||
4 | 82 | Kissová AlexandraKissová Alexandra | 11 | Atletika Košice o.z. A | 07.82 | 07.82 | |||||||||||||
8 | 81 | Juhásová LuciaJuhásová Lucia | 11 | Atletika Košice o.z. A | 09.81 | 09.81 | |||||||||||||
6 | 17 | Komorová AlexandraKomorová Alexandra | 11 | Atletický legionársky klub ... | 09.08 | 09.08 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 02 (so, 24.8.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 129 | Molokáčová NelaMolokáčová Nela | 12 | AO Akademik TU Košice | 09.84 | 09.84 | |||||||||||||
5 | 230 | Pokorná MiriamPokorná Miriam | 11 | AK Slávia TU Košice | 08.63 | 08.63 | |||||||||||||
6 | 151 | Ovšanyová LauraOvšanyová Laura | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 08.97 | 08.97 | |||||||||||||
2 | 31 | Toporová SoňaToporová Soňa | 11 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 09.10 | 09.10 | |||||||||||||
7 | 32 | Trojanová SimonaTrojanová Simona | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 09.77 | 09.77 | |||||||||||||
3 | 211 | Jajková NinaJajková Nina | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.71 | 08.71 | |||||||||||||
4 | 90 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. A | 07.90 | 07.90 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 03 (so, 24.8.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 223 | Drosč RebecaDrosč Rebeca | 12 | AK Slávia TU Košice | 08.73 | 08.73 | |||||||||||||
7 | 30 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 09.74 | 09.74 | |||||||||||||
2 | 67 | Čižmárová KláraČižmárová Klára | 10 | Atletika Košice o.z. B | 09.14 | 09.14 | |||||||||||||
4 | 117 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. A | 08.22 | 08.22 | |||||||||||||
8 | 114 | Titová SaraTitová Sara | 11 | Atletika Košice o.z. A | 10.24 | 10.24 | |||||||||||||
5 | 24 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 08.59 | 08.59 | |||||||||||||
6 | 25 | Gernátová ZaraGernátová Zara | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 08.95 | 08.95 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 04 (so, 24.8.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 22 | Butoracová PetraButoracová Petra | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 10.12 | ||||||||||||||
2 | 71 | Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia | 10 | Atletika Košice o.z. B | 09.17 | 09.17 | |||||||||||||
7 | 165 | Bochňová ElianaBochňová Eliana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.68 | 09.68 | |||||||||||||
4 | 79 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. A | 08.29 | 08.29 | |||||||||||||
3 | 111 | Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla | 12 | Atletika Košice o.z. A | 08.75 | 08.75 | |||||||||||||
5 | 113 | Telepunová LuciaTelepunová Lucia | 08 | Atletika Košice o.z. | 08.42 | 08.56 | |||||||||||||
6 | 94 | Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta | 10 | Atletika Košice o.z. A | 08.88 | 08.88 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 05 (so, 24.8.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 227 | Kozáková HanaKozáková Hana | 10 | AK Slávia TU Košice | 08.56 | 08.56 | |||||||||||||
3 | 127 | Blanárová MiriamBlanárová Miriam | 11 | AO Akademik TU Košice | 08.76 | 08.76 | |||||||||||||
4 | 131 | Tkáčová DorotaTkáčová Dorota | 11 | AO Akademik TU Košice | 08.46 | 08.46 | |||||||||||||
1 | 80 | Jevická LilienJevická Lilien | 12 | Atletika Košice o.z. B | 10.52 | ||||||||||||||
7 | 168 | Hreňová AnnaHreňová Anna | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.41 | 09.63 | |||||||||||||
2 | 191 | Džubáková VanessaDžubáková Vanessa | 12 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.28 | 09.31 | |||||||||||||
8 | 16 | Hudáková TatianaHudáková Tatiana | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
6 | 83 | Komárová KristínaKomárová Kristína | 12 | Atletika Košice o.z. A | 08.84 | 08.84 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 8 pretekárov |
Rozbeh 06 (so, 24.8.2024 - 10:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 216 | Tóthová VeronikaTóthová Veronika | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.77 | 08.77 | |||||||||||||
7 | 167 | Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.59 | 09.59 | |||||||||||||
5 | 166 | Domaničová LíviaDomaničová Lívia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 08.52 | 08.52 | |||||||||||||
2 | 68 | Čižmárová ZaraČižmárová Zara | 11 | Atletika Košice o.z. B | 09.52 | 09.52 | |||||||||||||
8 | 177 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 | MŠK Vranov nad Topľou | 09.25 | ||||||||||||||
6 | 69 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. A | 08.81 | 08.81 | |||||||||||||
1 | 102 | Priesterová MiroslavaPriesterová Miroslava | 11 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
4 | 225 | Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana | 09 | AK Slávia TU Košice | 08.47 | 08.47 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 8 pretekárov |
60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)
Rozbeh 01 (so, 24.8.2024 - 10:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 61 | Sabol RoderikSabol Roderik | 13 | Atletika Košice o.z. | 09.00 | 09.00 | |||||||||||||
2 | 42 | Butala MartinButala Martin | 15 | Atletika Košice o.z. | 10.02 | 10.02 | |||||||||||||
6 | 202 | Lenart MarkoLenart Marko | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 09.90 | 09.90 | |||||||||||||
5 | 33 | Bryndza KrištofBryndza Krištof | 14 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 09.45 | 09.45 | |||||||||||||
3 | 190 | Sikorai FilipSikorai Filip | 13 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 09.69 | 09.69 | |||||||||||||
8 | 221 | Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin | 16 | AK Slávia TU Košice | 10.29 | 10.29 | |||||||||||||
7 | 65 | Wencel RichardWencel Richard | 15 | Atletika Košice o.z. | 10.25 | 10.25 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 02 (so, 24.8.2024 - 10:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 58 | Petránsky MartinPetránsky Martin | 13 | Atletika Košice o.z. | 10.11 | 10.11 | |||||||||||||
8 | 64 | Tripčev FilipTripčev Filip | 15 | Atletika Košice o.z. | 10.33 | 10.33 | |||||||||||||
3 | 160 | Mihalik BorisMihalik Boris | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.71 | 09.71 | |||||||||||||
7 | 158 | Linkesch LeonardLinkesch Leonard | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 10.13 | 10.13 | |||||||||||||
5 | 155 | Filipák MartinFilipák Martin | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.41 | 09.41 | |||||||||||||
6 | 164 | Semenenko SemenSemenenko Semen | 13 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.87 | 09.87 | |||||||||||||
4 | 55 | Mihaľ MatejMihaľ Matej | 13 | Atletika Košice o.z. | 09.31 | 09.31 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)
Rozbeh 01 (so, 24.8.2024 - 10:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 27 | Komárová BibianaKomárová Bibiana | 14 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 10.85 | ||||||||||||||
6 | 173 | Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava | 16 | AK Maratón Rožňava | 10.17 | 10.17 | |||||||||||||
4 | 89 | Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia | 13 | Atletika Košice o.z. | 08.78 | 08.78 | |||||||||||||
5 | 96 | Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea | 14 | Atletika Košice o.z. | 09.74 | 09.74 | |||||||||||||
7 | 87 | Kováčová MiaKováčová Mia | 13 | Atletika Košice o.z. | 12.26 | 12.26 | |||||||||||||
2 | 1 | Bognová LuciaBognová Lucia | 14 | Atletická akadémia ZŠ Družs... | 10.30 | 10.30 | |||||||||||||
3 | 14 | Falatová PetraFalatová Petra | 14 | Atletický legionársky klub ... | 09.77 | 09.77 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 7 pretekárov |
Rozbeh 02 (so, 24.8.2024 - 10:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 145 | Chrabačková NatáliaChrabačková Natália | 13 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
5 | 91 | Kurucová KornéliaKurucová Kornélia | 14 | Atletika Košice o.z. | 09.70 | 09.70 | |||||||||||||
7 | 112 | Šelenková SoňaŠelenková Soňa | 15 | Atletika Košice o.z. | 12.04 | 12.04 | |||||||||||||
2 | 97 | Ondrejčáková JúliaOndrejčáková Júlia | 14 | Atletika Košice o.z. | 10.61 | 10.61 | |||||||||||||
4 | 70 | Devečková ViktóriaDevečková Viktória | 14 | Atletika Košice o.z. | 09.11 | 09.11 | |||||||||||||
3 | 170 | Semenenko SofiaSemenenko Sofia | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 09.87 | 09.87 | |||||||||||||
8 | 23 | Čechová JúliaČechová Júlia | 15 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
6 | 18 | Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana | 14 | Atletický legionársky klub ... | 10.10 | 10.10 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 8 pretekárov |
Rozbeh 03 (so, 24.8.2024 - 10:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 153 | Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína | 13 | 1.Atletický klub Humenné | 09.99 | 09.99 | |||||||||||||
1 | 130 | Sepeši AmeliaSepeši Amelia | 13 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
3 | 95 | Múdra JulianaMúdra Juliana | 13 | Atletika Košice o.z. | 09.89 | 09.89 | |||||||||||||
2 | 104 | Rizmanová ZoeRizmanová Zoe | 13 | Atletika Košice o.z. | 11.51 | 11.51 | |||||||||||||
5 | 116 | Vojtechovská ElaVojtechovská Ela | 13 | Atletika Košice o.z. | 09.68 | 09.68 | |||||||||||||
8 | 92 | Kušnírová EmmaKušnírová Emma | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
7 | 86 | Kováčová ElaKováčová Ela | 16 | Atletika Košice o.z. | 11.80 | 11.80 | |||||||||||||
4 | 15 | Feteriková ZinaFeteriková Zina | 14 | Atletický legionársky klub ... | 09.23 | 09.23 | |||||||||||||
Poznámky: |
|||||||||||||||||||
Celkom " 8 pretekárov |
150 m - Starší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 204 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 18.06 | 18.06 | |||||||||||||
8 | 181 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 18.48 | 18.48 | |||||||||||||
3 | 203 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 17.82 | 17.82 | |||||||||||||
6 | 40 | Beskid LukášBeskid Lukáš | 10 | Atletika Košice o.z. | 17.90 | 17.90 | |||||||||||||
5 | 11 | Nyíri KristófNyíri Kristóf | 05 | Atletický legionársky klub ... | 17.71 | 17.71 | |||||||||||||
2 | 137 | Kapak DávidKapak Dávid | 07 | 1.Atletický klub Humenné | 17.95 | 17.96 | |||||||||||||
4 | 7 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 17.12 | 17.12 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 119 | Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii | 10 | AO Akademik TU Košice | 18.91 | 18.91 | |||||||||||||
7 | 48 | Javorský TobiasJavorský Tobias | 09 | Atletika Košice o.z. | 19.35 | 19.35 | |||||||||||||
5 | 209 | Vasilega JakubVasilega Jakub | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 18.89 | 18.89 | |||||||||||||
2 | 163 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 19.24 | 19.24 | |||||||||||||
4 | 142 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 18.62 | 18.62 | |||||||||||||
6 | 19 | Gots MartinGots Martin | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 19.16 | 19.16 | |||||||||||||
8 | 120 | Kočiš RichardKočiš Richard | 10 | AO Akademik TU Košice | 19.40 | 19.40 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 140 | Maturkanič MartinMaturkanič Martin | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 19.43 | 19.43 | |||||||||||||
2 | 138 | Lukacko GregorLukacko Gregor | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 22.64 | 22.64 | |||||||||||||
5 | 59 | Pohorenec MartinPohorenec Martin | 09 | Atletika Košice o.z. | 20.39 | 20.39 | |||||||||||||
7 | 182 | Cebeňák SamuelCebeňák Samuel | 12 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 23.98 | 23.98 | |||||||||||||
6 | 187 | Kuljovský JakubKuljovský Jakub | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 22.47 | 22.47 | |||||||||||||
3 | 159 | Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. | 11 | ŠŠK-Junior Prešov | 21.36 | 21.36 | |||||||||||||
8 | 13 | Remeňák PeterRemeňák Peter | 09 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 04 (so, 24.8.2024 - 14:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 134 | Besler JakubBesler Jakub | 09 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
6 | 218 | Kováč AurelKováč Aurel | 11 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
5 | 157 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 25.93 | ||||||||||||||
2 | 162 | Pakan ŠimonPakan Šimon | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 23.43 | ||||||||||||||
3 | 47 | Janura RichardJanura Richard | 08 | Atletika Košice o.z. | 18.07 | ||||||||||||||
7 | 208 | Vaňko DanielVaňko Daniel | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
8 | 126 | Vojtek MatejVojtek Matej | 09 | AO Akademik TU Košice | 19.20 | ||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
150 m - Staršie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 90 | Kucáková NelaKucáková Nela | 10 | Atletika Košice o.z. A | 18.89 | 18.93 | |||||||||||||
6 | 79 | Javorská SimonaJavorská Simona | 11 | Atletika Košice o.z. A | 20.66 | 20.66 | |||||||||||||
3 | 85 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Atletika Košice o.z. A | 19.90 | 19.90 | |||||||||||||
7 | 166 | Domaničová LíviaDomaničová Lívia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 20.74 | 20.74 | |||||||||||||
5 | 82 | Kissová AlexandraKissová Alexandra | 11 | Atletika Košice o.z. A | 19.41 | 19.41 | |||||||||||||
2 | 113 | Telepunová LuciaTelepunová Lucia | 08 | Atletika Košice o.z. | 20.68 | 20.68 | |||||||||||||
8 | 131 | Tkáčová DorotaTkáčová Dorota | 11 | AO Akademik TU Košice | 20.89 | 20.89 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 172 | Kuzmová JanaKuzmová Jana | 12 | AK Maratón Rožňava | 21.65 | 21.65 | |||||||||||||
2 | 229 | Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária | 11 | AK Slávia TU Košice | 21.93 | 21.93 | |||||||||||||
7 | 110 | Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. A | 22.12 | 22.12 | |||||||||||||
6 | 69 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. A | 21.67 | 21.67 | |||||||||||||
8 | 26 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 22.17 | 22.17 | |||||||||||||
5 | 211 | Jajková NinaJajková Nina | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.56 | 21.56 | |||||||||||||
4 | 3 | Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 21.27 | 21.27 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 226 | Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela | 12 | AK Slávia TU Košice | 23.17 | 23.17 | |||||||||||||
8 | 233 | Varechová MiriamVarechová Miriam | 09 | AK Slávia TU Košice | 23.54 | 24.71 | |||||||||||||
7 | 74 | Gazdačková LauraGazdačková Laura | 11 | Atletika Košice o.z. B | 24.41 | 24.41 | |||||||||||||
5 | 93 | Miklošová AndreaMiklošová Andrea | 09 | Atletika Košice o.z. A | 22.69 | 22.73 | |||||||||||||
2 | 165 | Bochňová ElianaBochňová Eliana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 23.48 | 23.48 | |||||||||||||
6 | 28 | Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 22.61 | 23.28 | |||||||||||||
4 | 127 | Blanárová MiriamBlanárová Miriam | 11 | AO Akademik TU Košice | 22.27 | 22.27 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 04 (so, 24.8.2024 - 14:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 224 | Hanuščínová NelaHanuščínová Nela | 10 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
2 | 177 | Krištová NellaKrištová Nella | 10 | MŠK Vranov nad Topľou | 22.91 | ||||||||||||||
7 | 216 | Tóthová VeronikaTóthová Veronika | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 21.73 | ||||||||||||||
4 | 168 | Hreňová AnnaHreňová Anna | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.57 | 25.17 | |||||||||||||
3 | 16 | Hudáková TatianaHudáková Tatiana | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
6 | 17 | Komorová AlexandraKomorová Alexandra | 11 | Atletický legionársky klub ... | 24.87 | ||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
150 m - Najmladší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 164 | Semenenko SemenSemenenko Semen | 13 | ŠŠK-Junior Prešov | 25.75 | 25.75 | |||||||||||||
6 | 54 | Majláth MatúšMajláth Matúš | 13 | Atletika Košice o.z. | 25.28 | 25.28 | |||||||||||||
5 | 60 | Repeľ FilipRepeľ Filip | 13 | Atletika Košice o.z. | 24.22 | 24.22 | |||||||||||||
4 | 33 | Bryndza KrištofBryndza Krištof | 14 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 22.99 | 22.99 | |||||||||||||
3 | 160 | Mihalik BorisMihalik Boris | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.26 | 24.26 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 158 | Linkesch LeonardLinkesch Leonard | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
5 | 202 | Lenart MarkoLenart Marko | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25.92 | 25.92 | |||||||||||||
4 | 64 | Tripčev FilipTripčev Filip | 15 | Atletika Košice o.z. | 25.91 | 25.91 | |||||||||||||
3 | 221 | Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin | 16 | AK Slávia TU Košice | 26.23 | 26.23 | |||||||||||||
6 | 155 | Filipák MartinFilipák Martin | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 28.57 | 28.57 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
150 m - Najmladšie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 96 | Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea | 14 | Atletika Košice o.z. | 25.85 | 25.85 | |||||||||||||
7 | 66 | Bodnárová AdelaBodnárová Adela | 15 | Atletika Košice o.z. | 25.51 | 25.51 | |||||||||||||
4 | 70 | Devečková ViktóriaDevečková Viktória | 14 | Atletika Košice o.z. | 22.46 | 22.46 | |||||||||||||
5 | 15 | Feteriková ZinaFeteriková Zina | 14 | Atletický legionársky klub ... | 22.97 | 22.97 | |||||||||||||
3 | 231 | Ražeková RenátaRažeková Renáta | 14 | AK Slávia TU Košice | 23.84 | 23.84 | |||||||||||||
2 | 153 | Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína | 13 | 1.Atletický klub Humenné | 25.32 | 25.32 | |||||||||||||
6 | 116 | Vojtechovská ElaVojtechovská Ela | 13 | Atletika Košice o.z. | 24.61 | 24.61 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 92 | Kušnírová EmmaKušnírová Emma | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
3 | 99 | Paľová KatarínaPaľová Katarína | 13 | Atletika Košice o.z. | 27.01 | 27.01 | |||||||||||||
5 | 14 | Falatová PetraFalatová Petra | 14 | Atletický legionársky klub ... | 26.32 | 26.32 | |||||||||||||
4 | 173 | Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava | 16 | AK Maratón Rožňava | 26.09 | 26.09 | |||||||||||||
6 | 23 | Čechová JúliaČechová Júlia | 15 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
2 | 72 | Figurová NoemiFigurová Noemi | 13 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
300 m - Starší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 7 | Karp SebastianKarp Sebastian | 09 | Atletický legionársky klub ... | 36.65 | 36.65 | |||||||||||||
8 | 159 | Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. | 11 | ŠŠK-Junior Prešov | 46.43 | 46.43 | |||||||||||||
7 | 19 | Gots MartinGots Martin | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 41.68 | 41.68 | |||||||||||||
6 | 11 | Nyíri KristófNyíri Kristóf | 05 | Atletický legionársky klub ... | 37.32 | 37.32 | |||||||||||||
3 | 46 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 37.23 | 37.23 | |||||||||||||
5 | 139 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 36.76 | 36.76 | |||||||||||||
2 | 136 | Durkot MIlanDurkot MIlan | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 39.81 | 39.81 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 138 | Lukacko GregorLukacko Gregor | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 51.78 | 51.78 | |||||||||||||
4 | 34 | Bryndza ŠimonBryndza Šimon | 12 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 46.15 | 47.53 | |||||||||||||
2 | 63 | Tomčo AdamTomčo Adam | 11 | Atletika Košice o.z. | 55.72 | 55.72 | |||||||||||||
3 | 20 | Lupták PeterLupták Peter | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 52.90 | 52.90 | |||||||||||||
6 | 198 | Hudačin LukášHudačin Lukáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 54.88 | 54.88 | |||||||||||||
7 | 141 | Pelák PeterPelák Peter | 10 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 11:55) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 9 | Kiss FloriánKiss Florián | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
4 | 157 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
7 | 13 | Remeňák PeterRemeňák Peter | 09 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
3 | 51 | Komjáti DávidKomjáti Dávid | 08 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
2 | 205 | Peniak SebastiánPeniak Sebastián | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
6 | 123 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
300 m - Staršie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 85 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Atletika Košice o.z. A | 45.12 | 45.12 | |||||||||||||
2 | 115 | Tripčev NinaTripčev Nina | 12 | Atletika Košice o.z. A | 46.98 | 46.98 | |||||||||||||
8 | 228 | Kuseková TeodoraKuseková Teodora | 10 | AK Slávia TU Košice | 48.57 | 48.57 | |||||||||||||
3 | 151 | Ovšanyová LauraOvšanyová Laura | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 45.82 | 45.82 | |||||||||||||
6 | 148 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 46.04 | 46.04 | |||||||||||||
4 | 73 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 44.60 | 44.60 | |||||||||||||
7 | 216 | Tóthová VeronikaTóthová Veronika | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 48.03 | 48.03 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 222 | Benková Zara MáriaBenková Zara Mária | 12 | AK Slávia TU Košice | 51.67 | 51.67 | |||||||||||||
2 | 233 | Varechová MiriamVarechová Miriam | 09 | AK Slávia TU Košice | 51.47 | 51.47 | |||||||||||||
4 | 234 | Vargovčáková NinaVargovčáková Nina | 09 | AK Slávia TU Košice | 48.78 | 48.78 | |||||||||||||
5 | 229 | Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária | 11 | AK Slávia TU Košice | 48.82 | 48.82 | |||||||||||||
6 | 28 | Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 50.80 | 50.80 | |||||||||||||
3 | 118 | Zubriková TamaraZubriková Tamara | 12 | Atletika Košice o.z. A | 50.49 | 50.49 | |||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 11:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 4 | Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | |||||||||||||||
5 | 22 | Butoracová PetraButoracová Petra | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 54.43 | 54.43 | |||||||||||||
4 | 29 | Rohrböck StellaRohrböck Stella | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 51.84 | 51.84 | |||||||||||||
2 | 16 | Hudáková TatianaHudáková Tatiana | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
7 | 146 | Kindernayová DominikaKindernayová Dominika | 07 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
3 | 88 | Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. B | 53.86 | 55.90 | |||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
600 m - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 13:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 190 | Sikorai FilipSikorai Filip | 13 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 2:15.01 | 2:15.01 | |||||||||||||
8 | 175 | Marcinčin ViktorMarcinčin Viktor | 14 | MŠK Vranov nad Topľou | |||||||||||||||
6 | 54 | Majláth MatúšMajláth Matúš | 13 | Atletika Košice o.z. | 2:02.48 | 2:02.48 | |||||||||||||
7 | 41 | Bodnár IgorBodnár Igor | 15 | Atletika Košice o.z. | 2:17.37 | 2:17.37 | |||||||||||||
3 | 35 | Jančár AdamJančár Adam | 14 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 2:00.24 | 2:00.24 | |||||||||||||
5 | 37 | Zemjanek DominikZemjanek Dominik | 13 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | 1:59.55 | 1:59.55 | |||||||||||||
4 | 21 | Slivka ŠimonSlivka Šimon | 13 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 1:57.40 | 1:57.40 | |||||||||||||
1 | 160 | Mihalik BorisMihalik Boris | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
600 m - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 12:45) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 76 | Horňáková LianaHorňáková Liana | 14 | Atletika Košice o.z. | 2.41.59 | ||||||||||||||
2 | 99 | Paľová KatarínaPaľová Katarína | 13 | Atletika Košice o.z. | 2:30.59 | ||||||||||||||
5 | 91 | Kurucová KornéliaKurucová Kornélia | 14 | Atletika Košice o.z. | 2:22.13 | 2:22.13 | |||||||||||||
3 | 18 | Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana | 14 | Atletický legionársky klub ... | 2:33.73 | 2:35.07 | |||||||||||||
4 | 27 | Komárová BibianaKomárová Bibiana | 14 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 2:17.61 | 2:17.61 | |||||||||||||
7 | 170 | Semenenko SofiaSemenenko Sofia | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
Celkom 6 pretekárov |
800 m - Starší žiaci (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 13:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 198 | Hudačin LukášHudačin Lukáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
7 | 189 | Makkay SimonMakkay Simon | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 2:38.79 | 2:38.79 | |||||||||||||
2 | 43 | Dobranský TeodorDobranský Teodor | 09 | Atletika Košice o.z. | 2:16.35 | 2:16.35 | |||||||||||||
6 | 136 | Durkot MIlanDurkot MIlan | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 2:13.76 | 2:13.76 | |||||||||||||
4 | 124 | Rojček JakubRojček Jakub | 05 | AO Akademik TU Košice | 2:00.83 | 2:00.83 | |||||||||||||
5 | 139 | Makovec PetrMakovec Petr | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 2:05.75 | 2:07.51 | |||||||||||||
3 | 196 | Buchholz SamuelBuchholz Samuel | 08 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 2:09.99 | 2:09.99 | |||||||||||||
8 | 197 | Hríbik TomášHríbik Tomáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 13:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 9 | Kiss FloriánKiss Florián | 10 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
6 | 10 | Kulčár FilipKulčár Filip | 12 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
5 | 36 | Jančár LadislavJančár Ladislav | 12 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | |||||||||||||||
8 | 125 | Tatarka SamuelTatarka Samuel | 11 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
2 | 122 | Molokáč MatejMolokáč Matej | 10 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
4 | 46 | Hogya ZoltánHogya Zoltán | 08 | Atletika Košice o.z. | 2:28.40 | ||||||||||||||
7 | 205 | Peniak SebastiánPeniak Sebastián | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
1 | 63 | Tomčo AdamTomčo Adam | 11 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
800 m - Staršie žiačky (Beh)
Beh 01 (so, 24.8.2024 - 13:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 143 | Durkotová KarolínaDurkotová Karolína | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 2:52.90 | 2:52.90 | |||||||||||||
1 | 22 | Butoracová PetraButoracová Petra | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 3:03.64 | 3:03.64 | |||||||||||||
4 | 101 | Pencáková PaulínaPencáková Paulína | 09 | Atletika Košice o.z. A | 2:28.58 | 2:28.58 | |||||||||||||
3 | 148 | Makovcová TerezaMakovcová Tereza | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 2:34.31 | 2:34.31 | |||||||||||||
7 | 94 | Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta | 10 | Atletika Košice o.z. A | 2:56.47 | 2:56.47 | |||||||||||||
8 | 103 | Račinskis DominikaRačinskis Dominika | 10 | Atletika Košice o.z. A | 2:57.46 | 2:57.46 | |||||||||||||
6 | 128 | Börová KatarínaBörová Katarína | 07 | AO Akademik TU Košice | 2:37.25 | 2:37.25 | |||||||||||||
5 | 108 | Straková DorotaStraková Dorota | 10 | Atletika Košice o.z. A | 2:33.12 | 2:33.12 | |||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 02 (so, 24.8.2024 - 13:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 224 | Hanuščínová NelaHanuščínová Nela | 10 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
3 | 25 | Gernátová ZaraGernátová Zara | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
5 | 2 | Bočkorová NadiaBočkorová Nadia | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | |||||||||||||||
8 | 169 | Mruzova LianaMruzova Liana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
2 | 78 | Chytilová NelaChytilová Nela | 12 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
7 | 81 | Juhásová LuciaJuhásová Lucia | 11 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
4 | 194 | Majchráková SimonaMajchráková Simona | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 3:04.55 | 3:04.55 | |||||||||||||
1 | 38 | Pomikalová BarboraPomikalová Barbora | 10 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová... | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
Beh 03 (so, 24.8.2024 - 13:15) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 32 | Trojanová SimonaTrojanová Simona | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
8 | 171 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 2:43.57 | ||||||||||||||
4 | 5 | Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela | 11 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | |||||||||||||||
2 | 30 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
3 | 146 | Kindernayová DominikaKindernayová Dominika | 07 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
5 | 176 | Kašubjaková EvaKašubjaková Eva | 08 | MŠK Vranov nad Topľou | |||||||||||||||
6 | 88 | Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. B | |||||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 10:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 197 | Hríbik TomášHríbik Tomáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
4 | 204 | Paľuv OliverPaľuv Oliver | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 14.75 | 14.75 | |||||||||||||
5 | 126 | Vojtek MatejVojtek Matej | 09 | AO Akademik TU Košice | 15.24 | 15.24 | |||||||||||||
3 | 201 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 18.70 | 18.70 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 75 | Grígerová LauraGrígerová Laura | 10 | Atletika Košice o.z. A | 21.41 | 21.42 | |||||||||||||
7 | 83 | Komárová KristínaKomárová Kristína | 12 | Atletika Košice o.z. A | 17.83 | 17.83 | |||||||||||||
6 | 227 | Kozáková HanaKozáková Hana | 10 | AK Slávia TU Košice | 16.55 | 16.55 | |||||||||||||
2 | 230 | Pokorná MiriamPokorná Miriam | 11 | AK Slávia TU Košice | 17.60 | 17.60 | |||||||||||||
3 | 225 | Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana | 09 | AK Slávia TU Košice | 16.11 | 16.11 | |||||||||||||
4 | 24 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 15.67 | 15.85 | |||||||||||||
5 | 215 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 16.00 | 16.00 | |||||||||||||
Celkom 7 pretekárov |
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 11:35) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 161 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 45.28 | 45.28 | |||||||||||||
2 | 209 | Vasilega JakubVasilega Jakub | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 47.74 | ||||||||||||||
3 | 197 | Hríbik TomášHríbik Tomáš | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
6 | 140 | Maturkanič MartinMaturkanič Martin | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 49.71 | ||||||||||||||
4 | 163 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 44.71 | 44.71 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 11:25) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 77 | Hričinová DominikaHričinová Dominika | 10 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
2 | 152 | Siváková MichaelaSiváková Michaela | 10 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
5 | 143 | Durkotová KarolínaDurkotová Karolína | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 56.11 | 56.11 | |||||||||||||
4 | 24 | Dučaiová DorotaDučaiová Dorota | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 47.10 | 48.71 | |||||||||||||
3 | 111 | Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla | 12 | Atletika Košice o.z. A | 59.59 | 59.59 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 188 | Laporčák MatúšLaporčák Matúš | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 18:51.42 | 19:32.33 | |||||||||||||
3 | 138 | Lukacko GregorLukacko Gregor | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 22:03.46 | 22:03.46 | |||||||||||||
2 | 161 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 18:58.37 | ||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 226 | Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela | 12 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
2 | 26 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 21:07.67 | 21:07.67 | |||||||||||||
1 | 75 | Grígerová LauraGrígerová Laura | 10 | Atletika Košice o.z. A | 17:51.00 | 17:51.00 | |||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Skok do výšky - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 201 | Labanc PeterLabanc Peter | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 165 | 165 | |||||||||||||
12 | 203 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 172 | 172 | |||||||||||||
3 | 62 | Szabo ŠimonSzabo Šimon | 10 | Atletika Košice o.z. | 140 | 140 | |||||||||||||
11 | 39 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 172 | 172 | |||||||||||||
5 | 57 | Parkanský ArturParkanský Artur | 11 | Atletika Košice o.z. | 145 | 145 | |||||||||||||
2 | 49 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 140 | 140 | |||||||||||||
7 | 48 | Javorský TobiasJavorský Tobias | 09 | Atletika Košice o.z. | 160 | 160 | |||||||||||||
6 | 12 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | 150 | 150 | |||||||||||||
10 | 220 | Proks GregorProks Gregor | 09 | AK Slávia TU Košice | 169 | 169 | |||||||||||||
8 | 134 | Besler JakubBesler Jakub | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 165 | 165 | |||||||||||||
1 | 19 | Gots MartinGots Martin | 10 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
4 | 162 | Pakan ŠimonPakan Šimon | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 145 | 145 | |||||||||||||
Celkom 12 pretekárov |
Skok do výšky - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 213 | Labancová TatianaLabancová Tatiana | 12 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 139 | 139 | |||||||||||||
9 | 210 | Grohoľová KarinGrohoľová Karin | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 155 | 155 | |||||||||||||
10 | 178 | Mikitová NatáliaMikitová Natália | 09 | MŠK Vranov nad Topľou | 156 | 156 | |||||||||||||
8 | 85 | Kopkášová NelaKopkášová Nela | 09 | Atletika Košice o.z. A | 153 | 153 | |||||||||||||
4 | 84 | Kopkášová BiankaKopkášová Bianka | 11 | Atletika Košice o.z. A | 130 | 130 | |||||||||||||
7 | 105 | Sinaiová TamaraSinaiová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. A | 140 | 140 | |||||||||||||
5 | 103 | Račinskis DominikaRačinskis Dominika | 10 | Atletika Košice o.z. A | 135 | 135 | |||||||||||||
1 | 118 | Zubriková TamaraZubriková Tamara | 12 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
3 | 17 | Komorová AlexandraKomorová Alexandra | 11 | Atletický legionársky klub ... | 125 | 125 | |||||||||||||
2 | 167 | Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 125 | 125 | |||||||||||||
Celkom 10 pretekárov |
Skok do výšky - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 44 | Galdun OndrejGaldun Ondrej | 15 | Atletika Košice o.z. | 105 | 105 | |||||||||||||
1 | 58 | Petránsky MartinPetránsky Martin | 13 | Atletika Košice o.z. | 100 | 100 | |||||||||||||
4 | 21 | Slivka ŠimonSlivka Šimon | 13 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 133 | 133 | |||||||||||||
3 | 206 | Sokol DenisSokol Denis | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 120 | 120 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
Skok do výšky - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | Sepeši AmeliaSepeši Amelia | 13 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
3 | 195 | Sikorai NelaSikorai Nela | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 130 | 130 | |||||||||||||
2 | 89 | Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia | 13 | Atletika Košice o.z. | 125 | 125 | |||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Skok do diaľky - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 10:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 134 | Besler JakubBesler Jakub | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 549 | 549 | |||||||||||||
7 | 132 | Griglák DanielGriglák Daniel | 10 | AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok | 423 | 423 | |||||||||||||
16 | 220 | Proks GregorProks Gregor | 09 | AK Slávia TU Košice | 543 | 543 | |||||||||||||
5 | 123 | Paľa MartinPaľa Martin | 12 | AO Akademik TU Košice | 397 | 397 | |||||||||||||
3 | 10 | Kulčár FilipKulčár Filip | 12 | Atletický legionársky klub ... | 365 | 365 | |||||||||||||
13 | 12 | Palos ErikPalos Erik | 10 | Atletický legionársky klub ... | 506 | 506 | |||||||||||||
8 | 56 | Miliczky JakubMiliczky Jakub | 11 | Atletika Košice o.z. | 430 | 430 | |||||||||||||
6 | 52 | Komjáti FilipKomjáti Filip | 12 | Atletika Košice o.z. | 416 | 416 | |||||||||||||
19 | 181 | Bajužik MartinBajužik Martin | 09 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 557 | 557 | |||||||||||||
12 | 57 | Parkanský ArturParkanský Artur | 11 | Atletika Košice o.z. | 487 | 487 | |||||||||||||
15 | 39 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 531 | 531 | |||||||||||||
9 | 62 | Szabo ŠimonSzabo Šimon | 10 | Atletika Košice o.z. | 439 | 435 | |||||||||||||
17 | 174 | Hajník René MichaelHajník René Michael | 09 | MŠK Vranov nad Topľou | 546 | 546 | |||||||||||||
10 | 189 | Makkay SimonMakkay Simon | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 460 | 460 | |||||||||||||
14 | 142 | Žužo OliverŽužo Oliver | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 528 | 528 | |||||||||||||
22 | 203 | Lenárt PatrikLenárt Patrik | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 608 | 608 | |||||||||||||
1 | 163 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 417 | ||||||||||||||
11 | 49 | Katoč TomášKatoč Tomáš | 11 | Atletika Košice o.z. | 467 | 467 | |||||||||||||
4 | 20 | Lupták PeterLupták Peter | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 399 | 385 | |||||||||||||
21 | 51 | Komjáti DávidKomjáti Dávid | 08 | Atletika Košice o.z. | 597 | 588 | |||||||||||||
2 | 208 | Vaňko DanielVaňko Daniel | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
20 | 48 | Javorský TobiasJavorský Tobias | 09 | Atletika Košice o.z. | 561 | 561 | |||||||||||||
Celkom 22 pretekárov |
Skok do diaľky - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 129 | Molokáčová NelaMolokáčová Nela | 12 | AO Akademik TU Košice | 331 | 319 | |||||||||||||
21 | 127 | Blanárová MiriamBlanárová Miriam | 11 | AO Akademik TU Košice | 437 | 437 | |||||||||||||
24 | 131 | Tkáčová DorotaTkáčová Dorota | 11 | AO Akademik TU Košice | 460 | 460 | |||||||||||||
29 | 227 | Kozáková HanaKozáková Hana | 10 | AK Slávia TU Košice | 503 | 503 | |||||||||||||
22 | 230 | Pokorná MiriamPokorná Miriam | 11 | AK Slávia TU Košice | 441 | 441 | |||||||||||||
23 | 223 | Drosč RebecaDrosč Rebeca | 12 | AK Slávia TU Košice | 446 | 446 | |||||||||||||
20 | 172 | Kuzmová JanaKuzmová Jana | 12 | AK Maratón Rožňava | 435 | 435 | |||||||||||||
15 | 152 | Siváková MichaelaSiváková Michaela | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 406 | 406 | |||||||||||||
1 | 26 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 382 | ||||||||||||||
5 | 31 | Toporová SoňaToporová Soňa | 11 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 345 | 345 | |||||||||||||
10 | 28 | Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth | 09 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 382 | 382 | |||||||||||||
16 | 83 | Komárová KristínaKomárová Kristína | 12 | Atletika Košice o.z. A | 408 | 408 | |||||||||||||
11 | 67 | Čižmárová KláraČižmárová Klára | 10 | Atletika Košice o.z. B | 389 | 389 | |||||||||||||
26 | 110 | Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. A | 469 | 469 | |||||||||||||
6 | 68 | Čižmárová ZaraČižmárová Zara | 11 | Atletika Košice o.z. B | 354 | 354 | |||||||||||||
12 | 102 | Priesterová MiroslavaPriesterová Miroslava | 11 | Atletika Košice o.z. A | 389 | 389 | |||||||||||||
17 | 115 | Tripčev NinaTripčev Nina | 12 | Atletika Košice o.z. A | 409 | 409 | |||||||||||||
27 | 105 | Sinaiová TamaraSinaiová Tamara | 10 | Atletika Košice o.z. A | 480 | 480 | |||||||||||||
2 | 93 | Miklošová AndreaMiklošová Andrea | 09 | Atletika Košice o.z. A | 411 | ||||||||||||||
19 | 69 | Devečková SofiaDevečková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. A | 432 | 432 | |||||||||||||
14 | 84 | Kopkášová BiankaKopkášová Bianka | 11 | Atletika Košice o.z. A | 406 | 406 | |||||||||||||
30 | 117 | Weissová NataliaWeissová Natalia | 11 | Atletika Košice o.z. A | 507 | 507 | |||||||||||||
3 | 195 | Sikorai NelaSikorai Nela | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 346 | ||||||||||||||
13 | 191 | Džubáková VanessaDžubáková Vanessa | 12 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 399 | 399 | |||||||||||||
25 | 212 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 465 | 465 | |||||||||||||
31 | 215 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 526 | 526 | |||||||||||||
7 | 166 | Domaničová LíviaDomaničová Lívia | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 427 | 356 | |||||||||||||
9 | 25 | Gernátová ZaraGernátová Zara | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 373 | 373 | |||||||||||||
8 | 30 | Somerauer KláraSomerauer Klára | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 364 | 364 | |||||||||||||
32 | 73 | Gajdošová TimeaGajdošová Timea | 08 | Atletika Košice o.z. | 530 | 530 | |||||||||||||
28 | 106 | Snížiková ZojaSnížiková Zoja | 08 | Atletika Košice o.z. | 496 | 496 | |||||||||||||
18 | 94 | Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta | 10 | Atletika Košice o.z. A | 418 | 418 | |||||||||||||
Celkom 32 pretekárov |
Skok do diaľky - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 158 | Linkesch LeonardLinkesch Leonard | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
6 | 44 | Galdun OndrejGaldun Ondrej | 15 | Atletika Košice o.z. | 333 | 333 | |||||||||||||
8 | 55 | Mihaľ MatejMihaľ Matej | 13 | Atletika Košice o.z. | 364 | 364 | |||||||||||||
9 | 61 | Sabol RoderikSabol Roderik | 13 | Atletika Košice o.z. | 368 | 368 | |||||||||||||
2 | 65 | Wencel RichardWencel Richard | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
7 | 50 | Kidala JakubKidala Jakub | 14 | Atletika Košice o.z. | 344 | 344 | |||||||||||||
5 | 64 | Tripčev FilipTripčev Filip | 15 | Atletika Košice o.z. | 313 | 313 | |||||||||||||
10 | 58 | Petránsky MartinPetránsky Martin | 13 | Atletika Košice o.z. | 371 | 371 | |||||||||||||
11 | 60 | Repeľ FilipRepeľ Filip | 13 | Atletika Košice o.z. | 396 | 396 | |||||||||||||
4 | 221 | Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin | 16 | AK Slávia TU Košice | 304 | 304 | |||||||||||||
3 | 155 | Filipák MartinFilipák Martin | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 256 | 256 | |||||||||||||
Celkom 11 pretekárov |
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 231 | Ražeková RenátaRažeková Renáta | 14 | AK Slávia TU Košice | 367 | 367 | |||||||||||||
5 | 130 | Sepeši AmeliaSepeši Amelia | 13 | AO Akademik TU Košice | |||||||||||||||
3 | 15 | Feteriková ZinaFeteriková Zina | 14 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
4 | 18 | Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana | 14 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
2 | 14 | Falatová PetraFalatová Petra | 14 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
15 | 89 | Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia | 13 | Atletika Košice o.z. | 408 | 408 | |||||||||||||
12 | 95 | Múdra JulianaMúdra Juliana | 13 | Atletika Košice o.z. | 331 | 331 | |||||||||||||
14 | 70 | Devečková ViktóriaDevečková Viktória | 14 | Atletika Košice o.z. | 395 | 395 | |||||||||||||
1 | 66 | Bodnárová AdelaBodnárová Adela | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
6 | 112 | Šelenková SoňaŠelenková Soňa | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
7 | 104 | Rizmanová ZoeRizmanová Zoe | 13 | Atletika Košice o.z. | 238 | 238 | |||||||||||||
8 | 170 | Semenenko SofiaSemenenko Sofia | 14 | ŠŠK-Junior Prešov | 304 | 304 | |||||||||||||
10 | 153 | Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína | 13 | 1.Atletický klub Humenné | 320 | 320 | |||||||||||||
9 | 1 | Bognová LuciaBognová Lucia | 14 | Atletická akadémia ZŠ Družs... | 318 | 318 | |||||||||||||
11 | 173 | Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava | 16 | AK Maratón Rožňava | 322 | 322 | |||||||||||||
Celkom 15 pretekárov |
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 13:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 202 | Lenart MarkoLenart Marko | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.88 | 07.88 | |||||||||||||
4 | 206 | Sokol DenisSokol Denis | 13 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.17 | 07.17 | |||||||||||||
1 | 44 | Galdun OndrejGaldun Ondrej | 15 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
3 | 50 | Kidala JakubKidala Jakub | 14 | Atletika Košice o.z. | 05.25 | 05.25 | |||||||||||||
2 | 164 | Semenenko SemenSemenenko Semen | 13 | ŠŠK-Junior Prešov | 05.06 | ||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 87 | Kováčová MiaKováčová Mia | 13 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
3 | 27 | Komárová BibianaKomárová Bibiana | 14 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 04.93 | 04.93 | |||||||||||||
1 | 86 | Kováčová ElaKováčová Ela | 16 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
Celkom 3 pretekárov |
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 12:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 6 | Olexová EmaOlexová Ema | 10 | AK pri ZŠ Komenského Trebišov | 07.84 | ||||||||||||||
17 | 232 | Sovová MartinaSovová Martina | 09 | AK Slávia TU Košice | 10.88 | 10.88 | |||||||||||||
7 | 98 | Ondrejčáková SofiaOndrejčáková Sofia | 12 | Atletika Košice o.z. B | |||||||||||||||
16 | 100 | Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. A | 10.58 | 10.58 | |||||||||||||
4 | 178 | Mikitová NatáliaMikitová Natália | 09 | MŠK Vranov nad Topľou | 07.97 | ||||||||||||||
1 | 192 | Hajdúková AlexandraHajdúková Alexandra | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||
13 | 169 | Mruzova LianaMruzova Liana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 06.54 | 06.54 | |||||||||||||
5 | 215 | Nyongoni AmandaNyongoni Amanda | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 08.05 | ||||||||||||||
9 | 217 | Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária | 11 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 05.94 | ||||||||||||||
3 | 213 | Labancová TatianaLabancová Tatiana | 12 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
14 | 167 | Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 07.11 | 07.11 | |||||||||||||
12 | 168 | Hreňová AnnaHreňová Anna | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 06.39 | 06.39 | |||||||||||||
10 | 32 | Trojanová SimonaTrojanová Simona | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 05.22 | 05.22 | |||||||||||||
11 | 171 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 06.02 | 06.02 | |||||||||||||
15 | 214 | Macejová SimonaMacejová Simona | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.96 | 07.96 | |||||||||||||
8 | 29 | Rohrböck StellaRohrböck Stella | 12 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | |||||||||||||||
2 | 193 | Jassušová NelaJassušová Nela | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||
Celkom 17 pretekárov |
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 8 | Kateržabek SebastianKateržabek Sebastian | 11 | Atletický legionársky klub ... | 10.23 | 10.23 | |||||||||||||
1 | 45 | Gazdačko LukášGazdačko Lukáš | 10 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
7 | 39 | Babuščák MarekBabuščák Marek | 10 | Atletika Košice o.z. | 09.38 | 09.38 | |||||||||||||
10 | 185 | Demko DávidDemko Dávid | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 11.01 | 11.01 | |||||||||||||
13 | 156 | Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 12.48 | 12.48 | |||||||||||||
11 | 199 | Kniš LukášKniš Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 11.09 | 11.09 | |||||||||||||
9 | 207 | Sokol FilipSokol Filip | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 10.38 | 10.38 | |||||||||||||
5 | 200 | Kravec QuidoKravec Quido | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 07.16 | 07.16 | |||||||||||||
12 | 133 | Becz Richard EugenBecz Richard Eugen | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 11.37 | 11.37 | |||||||||||||
2 | 159 | Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. | 11 | ŠŠK-Junior Prešov | |||||||||||||||
6 | 186 | Chrenko DamiánChrenko Damián | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | 08.34 | 08.34 | |||||||||||||
4 | 141 | Pelák PeterPelák Peter | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 06.90 | 06.90 | |||||||||||||
3 | 121 | Medveď AntonMedveď Anton | 10 | AO Akademik TU Košice | 05.04 | 05.04 | |||||||||||||
Celkom 13 pretekárov |
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Bovan AdamBovan Adam | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 14.41 | 14.41 | |||||||||||||
Celkom 1 pretekárov |
Hod diskom 0,75 kg - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 10:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 214 | Macejová SimonaMacejová Simona | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 24.02 | 24.02 | |||||||||||||
5 | 222 | Benková Zara MáriaBenková Zara Mária | 12 | AK Slávia TU Košice | 15.93 | 15.93 | |||||||||||||
8 | 228 | Kuseková TeodoraKuseková Teodora | 10 | AK Slávia TU Košice | 21.16 | 21.16 | |||||||||||||
1 | 224 | Hanuščínová NelaHanuščínová Nela | 10 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
11 | 232 | Sovová MartinaSovová Martina | 09 | AK Slávia TU Košice | 41.54 | 41.54 | |||||||||||||
2 | 229 | Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária | 11 | AK Slávia TU Košice | |||||||||||||||
6 | 6 | Olexová EmaOlexová Ema | 10 | AK pri ZŠ Komenského Trebišov | 16.16 | 16.16 | |||||||||||||
7 | 150 | Muliková MartinaMuliková Martina | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 18.97 | 18.41 | |||||||||||||
10 | 144 | Guľková DanielaGuľková Daniela | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 30.04 | 30.04 | |||||||||||||
3 | 154 | Taňkošová EmaTaňkošová Ema | 10 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
4 | 217 | Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária | 11 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
Celkom 11 pretekárov |
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 200 | Kravec QuidoKravec Quido | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 23.78 | 23.78 | |||||||||||||
6 | 207 | Sokol FilipSokol Filip | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 28.59 | 28.59 | |||||||||||||
9 | 199 | Kniš LukášKniš Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 32.77 | 32.77 | |||||||||||||
1 | 43 | Dobranský TeodorDobranský Teodor | 09 | Atletika Košice o.z. | |||||||||||||||
5 | 8 | Kateržabek SebastianKateržabek Sebastian | 11 | Atletický legionársky klub ... | 26.47 | 26.47 | |||||||||||||
2 | 121 | Medveď AntonMedveď Anton | 10 | AO Akademik TU Košice | 13.12 | 13.12 | |||||||||||||
8 | 219 | Pilipčuk MichalPilipčuk Michal | 11 | AK Slávia TU Košice | 32.24 | 32.24 | |||||||||||||
4 | 132 | Griglák DanielGriglák Daniel | 10 | AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok | 25.96 | 25.96 | |||||||||||||
10 | 133 | Becz Richard EugenBecz Richard Eugen | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 37.81 | 37.81 | |||||||||||||
7 | 156 | Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 32.08 | 32.08 | |||||||||||||
Celkom 10 pretekárov |
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci
(so, 24.8.2024 - 11:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 135 | Bovan AdamBovan Adam | 08 | 1.Atletický klub Humenné | 42.27 | 42.27 | |||||||||||||
Celkom 1 pretekárov |
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 150 | Muliková MartinaMuliková Martina | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 22.84 | 22.05 | |||||||||||||
3 | 144 | Guľková DanielaGuľková Daniela | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 21.31 | 21.31 | |||||||||||||
1 | 154 | Taňkošová EmaTaňkošová Ema | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 11.63 | 11.63 | |||||||||||||
2 | 234 | Vargovčáková NinaVargovčáková Nina | 09 | AK Slávia TU Košice | 14.02 | 14.02 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekárov |
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 09:30) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 207 | Sokol FilipSokol Filip | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 23.20 | 23.20 | |||||||||||||
5 | 133 | Becz Richard EugenBecz Richard Eugen | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 24.12 | 24.12 | |||||||||||||
2 | 141 | Pelák PeterPelák Peter | 10 | 1.Atletický klub Humenné | |||||||||||||||
3 | 136 | Durkot MIlanDurkot MIlan | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 20.02 | 20.02 | |||||||||||||
1 | 200 | Kravec QuidoKravec Quido | 10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | |||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 14:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 171 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 18.34 | 17.01 | |||||||||||||
3 | 169 | Mruzova LianaMruzova Liana | 10 | ŠŠK-Junior Prešov | 15.31 | 15.31 | |||||||||||||
1 | 212 | Križáková CharlotteKrižáková Charlotte | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 15.16 | ||||||||||||||
2 | 114 | Titová SaraTitová Sara | 11 | Atletika Košice o.z. A | |||||||||||||||
7 | 100 | Pankuchová ViktóriaPankuchová Viktória | 09 | Atletika Košice o.z. A | 22.59 | 22.33 | |||||||||||||
8 | 6 | Olexová EmaOlexová Ema | 10 | AK pri ZŠ Komenského Trebišov | 23.06 | 23.06 | |||||||||||||
4 | 150 | Muliková MartinaMuliková Martina | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 16.57 | 16.57 | |||||||||||||
6 | 154 | Taňkošová EmaTaňkošová Ema | 10 | 1.Atletický klub Humenné | 20.50 | 20.50 | |||||||||||||
9 | 144 | Guľková DanielaGuľková Daniela | 09 | 1.Atletický klub Humenné | 27.62 | 27.62 | |||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci
(so, 24.8.2024 - 12:40) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Pořadí | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 157 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 24.67 | ||||||||||||||
8 | 156 | Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 40.78 | 40.78 | |||||||||||||
9 | 199 | Kniš LukášKniš Lukáš | 09 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 41.28 | 41.28 | |||||||||||||
3 | 186 | Chrenko DamiánChrenko Damián | 11 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||
1 | 185 | Demko DávidDemko Dávid | 10 | ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... | |||||||||||||||
7 | 43 | Dobranský TeodorDobranský Teodor | 09 | Atletika Košice o.z. | 30.20 | 30.20 | |||||||||||||
4 | 8 | Kateržabek SebastianKateržabek Sebastian | 11 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
5 | 10 | Kulčár FilipKulčár Filip | 12 | Atletický legionársky klub ... | |||||||||||||||
6 | 161 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 | ŠŠK-Junior Prešov | 16.99 | ||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Staršie žiačky
(so, 24.8.2024 - 15:20) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 210 | Macejová, Grohoľová, Jajková, Labancová Macejová, Grohoľová, Jajková, Labancová | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||||||||||
8 | 93 | Šebeková, Miklošová, Tripčev, Račinskis Šebeková, Miklošová, Tripčev, Račinskis | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
2 | 79 | Kissová, Javorská, Weissová, Kucáková Kissová, Javorská, Weissová, Kucáková | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
1 | 81 | Titová, Juhásová, Priesterová, Szekelyová Titová, Juhásová, Priesterová, Szekelyová | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
3 | 4 | Fabinyová, Fabinyová, Fabinyová, Bočkorová Fabinyová, Fabinyová, Fabinyová, Bočkorová | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||||||||||||
4 | 222 | Drosč, Benková, Kaňuchová, Kuseková Drosč, Benková, Kaňuchová, Kuseková | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
6 | 234 | Hrabovská, Vargovčáková, Varechová, Sovová Hrabovská, Vargovčáková, Varechová, Sovová | AK Slávia TU Košice | ||||||||||||||||
5 | 151 | Durkotová, Ovšanyová, Makovcová, Siváková Durkotová, Ovšanyová, Makovcová, Siváková | 1.Atletický klub Humenné | ||||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci
(so, 24.8.2024 - 15:10) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 60 | Majláth, Repeľ, Kidala, Sabol Majláth, Repeľ, Kidala, Sabol | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
Celkom 1 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky
(so, 24.8.2024 - 15:00) | Excel | Prihlášky Výsledky |
---|
Dráha | ŠČ | Meno | Ročník | Oddiel/štát | PB | SB | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | 104 | Múdra, Rizmanová, Vojtechovská, Kurucová Múdra, Rizmanová, Vojtechovská, Kurucová | Atletika Košice o.z. | ||||||||||||||||
Celkom 1 pretekárov |