<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien

Banská Bystrica (16. 9. 2023)

800 m - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 1:51.09
2 67 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:51.77
3 135 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:53.72

800 m - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:08.51
2 117 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:08.88
3 154 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:13.93

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 96 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:10.97
2 91 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:15.44
3 142 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 10:15.85

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 149 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11:06.30
2 114 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11:15.16
3 157 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11:35.26

Chôdza dráha 5000 m - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 54 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 19:12.29
2 93 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22:39.88
3 62 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 24:13.40

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 22:23.70
2 85 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:21.15
3 100 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26:23.62