<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien

Banská Bystrica (16. 9. 2023)

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.9.2023 - 20:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Hanic, Semančák, Vojtáš, Marček Hanic, Semančák, Vojtáš, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:19.23 0.169 11.00
2 8 Chobot, Kotyza, Novák, Biely Chobot, Kotyza, Novák, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:29.06 0.207 9.00
3 55 Ďubašák, Krajč, Hriň, Revaj Ďubašák, Krajč, Hriň, Revaj ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:29.88 0.239 8.00
4 191 Kopček, Melo, Grieš, Mizner Kopček, Melo, Grieš, Mizner AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 3:32.03 0.224 7.00
5 90 Dzian, Baran, Mazúch, Szarka Dzian, Baran, Mazúch, Szarka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:38.63 0.240 5.00
6 166 Polák, Fešovič, Fridmanský, Sauer Polák, Fešovič, Fridmanský, Sauer AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:52.60 0.195 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 16.9.2023 - 20:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Ďurdina, Pavelka, Igaz, Beladič Ďurdina, Pavelka, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:32.77 0.308 6.00
2 99 Záležák, Černý, Kompas, Poláček Záležák, Černý, Kompas, Poláček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:44.76 0.152 4.00
3 1 Prokopenský, Antalec, Vnučko, Schneidgen Prokopenský, Antalec, Vnučko, Schneidgen AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:47.27 0.217 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Hanic, Semančák, Vojtáš, Marček Hanic, Semančák, Vojtáš, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:19.23 0.169 11.00
2 8 Chobot, Kotyza, Novák, Biely Chobot, Kotyza, Novák, Biely AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:29.06 0.207 9.00
3 55 Ďubašák, Krajč, Hriň, Revaj Ďubašák, Krajč, Hriň, Revaj ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:29.88 0.239 8.00
4 191 Kopček, Melo, Grieš, Mizner Kopček, Melo, Grieš, Mizner AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 3:32.03 0.224 7.00
5 122 Ďurdina, Pavelka, Igaz, Beladič Ďurdina, Pavelka, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:32.77 0.308 6.00
6 90 Dzian, Baran, Mazúch, Szarka Dzian, Baran, Mazúch, Szarka ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 3:38.63 0.240 5.00
7 99 Záležák, Černý, Kompas, Poláček Záležák, Černý, Kompas, Poláček ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:44.76 0.152 4.00
8 1 Prokopenský, Antalec, Vnučko, Schneidgen Prokopenský, Antalec, Vnučko, Schneidgen AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 3:47.27 0.217 3.00
9 166 Polák, Fešovič, Fridmanský, Sauer Polák, Fešovič, Fridmanský, Sauer AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 3:52.60 0.195 2.00

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 16.9.2023 - 20:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Záborská, Vajglová, Kovarčíková, Strýčková Záborská, Vajglová, Kovarčíková, Strýčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:04.78 0.209 11.00
2 77 Malatincová, Pavelicová, Pelikánová, Predajnianska Malatincová, Pavelicová, Pelikánová, Predajnianska ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:07.87 0.192 9.00
3 25 Hübschová, Havjerová, Mikušová, Macharáčková Hübschová, Havjerová, Mikušová, Macharáčková AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 4:18.84 0.164 8.00
4 111 Zápotočná, Kutrová, Šuleková, Ravasová Zápotočná, Kutrová, Šuleková, Ravasová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:24.35 0.229 7.00
5 149 Babiczová, Keszeghová, Miklová, Piešťanská Babiczová, Keszeghová, Miklová, Piešťanská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:28.24 0.270 6.00
Celkom 5 pretekárov