<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien

Banská Bystrica (16. 9. 2023)

800 m - Muži

(so, 16.9.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 1:51.09 11.00
2 67 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:51.77 9.00
3 135 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:53.72 8.00
4 92 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 1:54.04 7.00
5 166 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 1:55.87 6.00
6 142 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:57.15 5.00
7 190 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:57.80 4.00
8 193 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:58.62 3.00
9 86 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 2:01.83 2.00
10 4 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 2:02.27 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Ženy

(so, 16.9.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:08.51 11.00
2 117 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:08.88 9.00
3 154 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:13.93 8.00
4 79 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:18.34 7.00
5 111 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:21.34 6.00
6 162 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:22.14 5.00
7 211 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:27.01 4.00
8 22 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:30.50 3.00
9 24 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:36.27 2.00
Celkom 9 pretekárov