<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Tipos Atletickej ligy, M-SR družstiev mužov a žien

Banská Bystrica (16. 9. 2023)

Skok do výšky - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 198 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 210
2 3 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 206
3 140 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 196

Skok do výšky - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 76 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 166
1= 180 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 166
3 30 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 161

Skok o žrdi - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 501
2 89 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 475
3= 94 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 405
3= 134 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava SB 405

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 23 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 325
1= 163 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 325
3= 116 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 285
3= 72 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 285
3= 45 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 285

Skok do diaľky - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 95 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 719
2 57 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 698
3 164 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 685

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 593
2 19 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 577
3 73 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 574

Trojskok - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 134 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 14.38
2 53 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.14
3 189 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava PB 13.90

Trojskok - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 48 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.21
2 146 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.18
3 73 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.16

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 182 Mazurová MartinaMazurová Martina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 15.43
2 152 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 14.55
3 84 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.38

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 118 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17.43
2 136 Sládek DominikSládek Dominik 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 16.18
3 168 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.64

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 115 Vargová LeonaVargová Leona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 48.18
2 107 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44.02
3 161 Tomášková BlankaTomášková Blanka 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 41.21

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 136 Sládek DominikSládek Dominik 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 52.19
2 7 Gondor IgorGondor Igor 79 79 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 51.13
3 10 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.88

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 74 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.24
2 161 Tomášková BlankaTomášková Blanka 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 54.80
3 182 Mazurová MartinaMazurová Martina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 42.99

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 61 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.39
2 5 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 54.57
3 165 Bobák LukášBobák Lukáš 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.81

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 148 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 46.49
2 21 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 38.06
3 101 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 31.45

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 16.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 64 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.05
2 87 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 63.58
3 120 Debnár ŠimonDebnár Šimon 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 53.25