<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Tipos Atletickej ligy

Trnava (2. 9. 2023)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.9.2023 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.66 0.165 11.00
2 115 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.70 0.170
3 166 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 10.88 0.190 9.00
4 162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.94 0.175 8.00
5 173 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.00 0.155 7.00
6 86 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.27 0.200 5.00
165 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.206
Poznámky:
Dráha č. 1 ŽK podľa SP 18.5
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.9.2023 - 11:20) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.97 0.172
2 216 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.12 0.167 6.00
3 160 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.28 0.191
4= 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.40 0.197
4= 164 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.40 0.174 4.00
6 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.42 0.158 2.00
7 219 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.45 0.173 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.9.2023 - 11:20) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.41 0.164 3.00
2 72 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 11.42 0.167
3 129 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.49 0.160
4 9 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.62 0.181
5 150 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.67 0.152
6 73 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.69 0.162
7 38 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 12.36 0.185
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.9.2023 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.48 0.346
2 236 Labo DavidLabo David 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 11.61 0.183
3 65 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.76 0.220
4 157 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 11.77 0.194
5 176 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.81 0.187
6 41 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.30 0.292
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 2.9.2023 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.49 0.211
2 75 Malic MatejMalic Matej 94 94 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 6 11.72 0.167
3 15 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.81 0.205
4 182 Tatranský FilipTatranský Filip 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.90 0.394
5 215 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.00 0.182
6 42 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.54 0.171
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.66 0.165 11.00
2 115 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.70 0.170
3 166 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 10.88 0.190 9.00
4 162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.94 0.175 8.00
5 24 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.97 0.172
6 173 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.00 0.155 7.00
7 216 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.12 0.167 6.00
8 86 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.27 0.200 5.00
9 160 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 11.28 0.191
10 66 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.40 0.197
10 164 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.40 0.174 4.00
12 221 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.41 0.164 3.00
13 43 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.42 0.158 2.00
13 72 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 11.42 0.167
15 219 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.45 0.173 1.00
16 26 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.48 0.346
17 129 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.49 0.160
17 218 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.49 0.211
19 236 Labo DavidLabo David 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 11.61 0.183
20 9 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.62 0.181
21 150 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.67 0.152
22 73 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.69 0.162
23 75 Malic MatejMalic Matej 94 94 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 6 11.72 0.167
24 65 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.76 0.220
25 157 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 11.77 0.194
26 176 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.81 0.187
26 15 Prokopenský AlexProkopenský Alex 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.81 0.205
28 182 Tatranský FilipTatranský Filip 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.90 0.394
29 215 Hockicko TomášHockicko Tomáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.00 0.182
30 41 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.30 0.292
31 38 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 12.36 0.185
32 42 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.54 0.171
165 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.206

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.9.2023 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Farajpour DéliaFarajpour Délia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.78 0.134 11.00
2 138 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.93 0.157 9.00
3 203 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.98 0.159 8.00
4 28 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 12.28 0.168 7.00
5 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.31 0.152
6 243 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.42 0.321 6.00
7 135 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.76 0.331 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 2.9.2023 - 11:00) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 154 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.72 0.346
2 208 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.75 0.195 5.00
3 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.84 0.364 3.00
4 200 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.91 0.345 2.00
5 230 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.92 0.203 1.00
6 223 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.96 0.181
7 231 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.01 0.193
8 52 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.29 0.326
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.9.2023 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.98 0.186
2 234 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 13.25 0.196
3 193 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 13.27 0.535
4 55 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 13.52 0.355
5 188 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.73 0.161
6 60 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.38 0.472
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Farajpour DéliaFarajpour Délia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.78 0.134 11.00
2 138 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.93 0.157 9.00
3 203 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.98 0.159 8.00
4 28 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 12.28 0.168 7.00
5 20 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 12.31 0.152
6 243 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.42 0.321 6.00
7 154 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 12.72 0.346
8 208 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.75 0.195 5.00
9 135 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.76 0.331 4.00
10 139 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.84 0.364 3.00
11 200 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.91 0.345 2.00
12 230 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.92 0.203 1.00
13 223 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.96 0.181
14 192 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.98 0.186
15 231 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.01 0.193
16 234 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 13.25 0.196
17 193 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 13.27 0.535
18 52 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.29 0.326
19 55 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 13.52 0.355
20 188 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.73 0.161
21 60 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.38 0.472