<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Tipos Atletickej ligy

Trnava (2. 9. 2023)

Skok do výšky - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 5 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 203
2 184 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 195
3 241 Vojtek JanVojtek Jan 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava SB 195

Skok do výšky - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 233 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 170
2 228 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 170
3= 98 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160
3= 144 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 160

Skok o žrdi - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 470
2 120 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 420
3 121 Daňko MarekDaňko Marek 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 360

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 103 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 360
2 208 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 330
3 51 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 280

Skok do diaľky - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 714
2 80 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 708
3 209 Bačík MichalBačík Michal 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 702

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 114 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 612
2 54 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 608
3 27 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 598

Trojskok - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 77 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.20
2 178 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava SB 13.69
3 80 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.55

Trojskok - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 189 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.13
2 33 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11.79
3 95 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.40

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 229 Mazurová MartinaMazurová Martina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 14.91
2 198 Marjová MonikaMarjová Monika 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14.03
3 106 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.34

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 161 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17.76
2 214 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.90
3 12 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.20

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Vargová LeonaVargová Leona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.03
2 229 Mazurová MartinaMazurová Martina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 44.94
3 136 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 43.02

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 54.30
2 161 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 49.35
3 214 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 47.11

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 96 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 65.63
2 107 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.47
3 229 Mazurová MartinaMazurová Martina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 41.66

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 70.18
2 254 Koukal JiříKoukal Jiří 82 82 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom SB 56.10
3 7 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 53.12

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 191 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 48.63
2 30 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 45.09
3 104 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 39.89

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 2.9.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 118 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 65.99
2 85 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.47
3 163 Debnár ŠimonDebnár Šimon 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 52.57