<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Tipos Atletickej ligy

Trnava (2. 9. 2023)

1500 m - Muži

(so, 2.9.2023 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:01.37 11.00
2 81 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 4:01.67 9.00
3 213 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 4:03.74 8.00
4 235 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 4:06.58 7.00
5 151 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 4:07.62
6 119 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:15.49 6.00
7 171 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 4:16.90 5.00
8 147 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 12 4:19.69
9 262 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13 PB 4:21.29
10 212 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 4:21.34 4.00
11 146 Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 11 4:24.69
12 187 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:28.26 3.00
13 14 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:30.41 2.00
14 46 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 4:46.33
15 155 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 17 4:47.65
16 126 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 4:48.27
17 40 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 5:32.44
Celkom 17 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 2.9.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 143 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:59.29 11.00
2 101 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:00.10 9.00
3 202 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 5:00.81 8.00
4 207 Vajglová NikolaVajglová Nikola 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 5:24.04 7.00
5 260 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:28.06
259 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Celkom 6 pretekárov