<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kalokagatia - MSR základných škôl

Trnava (20. 6. 2018)

300 m - Muži (Beh)

Beh (st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.82
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.36
3 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 37.97
6 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 38.47
14 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 40.99
15 Vasaráb TimotejVasaráb Timotej 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 41.00
17 Kaiser MatúšKaiser Matúš 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 41.42
21 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 41.67
23 Kuma PatrikKuma Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 46.04
24 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 46.55
25 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.14
Celkom 11 pretekárov

300 m - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.69
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.75
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42.58
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 42.67
5 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 42.91
6 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42.92
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.06
8 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.83
9 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 44.63
10 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 44.73
11 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 44.84
12 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.98
13 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 45.31
14 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.75
15 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 47.15
16 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 47.57
17 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 48.33
18 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.97
22 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 53.43
24 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 55.33
Celkom 20 pretekárov