<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kalokagatia - MSR základných škôl

Trnava (20. 6. 2018)

Skok do výšky - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 190
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 182
3 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 176
4 Ďuriník PhilipĎuriník Philip
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
02 02 170
5 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 170
6 Belko MarekBelko Marek
MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké...
90 90 170
9 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 160
11= Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 160
11= Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 160
13 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 155
15 Baričiak DominikBaričiak Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 155
17 Kotrla TimotejKotrla Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 150
19 Slezák PatrikSlezák Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 145
20 Kľúčik KristiánKľúčik Kristián
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 145
23 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 140
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 168
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 160
3 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 160
4 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 155
5 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 155
6 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 155
7 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 150
10 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 145
11 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 140
13= Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 135
13= Hersteková KatarínaHersteková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 135
17 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 130
18 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 130
19 Škodová SabínaŠkodová Sabína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 130
Celkom 14 pretekárov