<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kalokagatia - MSR základných škôl

Trnava (20. 6. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rendek DaliborRendek Dalibor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 88.35 0.0
4 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 84.25 0.0
6 Vasaráb TimotejVasaráb Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 76.73 0.0
8 Šimík MatúšŠimík Matúš
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
03 03 72.56 0.0
9 Tóth OliverTóth Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 70.78 0.0
12 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 60.73 0.0
19 Haberland MarekHaberland Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 55.51 0.0
21 Fekete HenrikFekete Henrik
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 54.06 0.0
22 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 53.94 0.0
23 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 47.67 0.0
26 Haramia RastislavHaramia Rastislav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 39.77 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Ižáková RútIžáková Rút
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 51.90 0.0
8 Stojáková SoňaStojáková Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 51.38 0.0
11 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 44.65 0.0
12 Vlasáková AdelaVlasáková Adela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 43.43 0.0
15 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 40.82 0.0
17 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 37.55 0.0
21 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 33.94 0.0
23 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 32.97 0.0
24 Hurbanová VivienHurbanová Vivien
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 32.11 0.0
25 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 29.91 0.0
Celkom 10 pretekárov