<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kalokagatia - MSR základných škôl

Trnava (20. 6. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 08.02
4 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.06
8 Petruš JakubPetruš Jakub 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.39
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.95
6 Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.15
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 03 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.55
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.77
4 Ščasník DanielŠčasník Daniel 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.96
5 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.45
6 Michalík JaroslavMichalík Jaroslav 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
7 Kučera MatúšKučera Matúš 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.59
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.43
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.62
6 Ďuriš RenéĎuriš René 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.20
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.43
2 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.55
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.62
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.77
5 Varga JakubVarga Jakub 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.95
6 Ščasník DanielŠčasník Daniel 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.96
7 Janok MarekJanok Marek 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 08.02
8 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.06
9 Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.15
10 Ďuriš RenéĎuriš René 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.20
11 Petruš JakubPetruš Jakub 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.39
12 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.45
13 Michalík JaroslavMichalík Jaroslav 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 08.56
14 Kučera MatúšKučera Matúš 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.59

60 m - Muži (Finále)

Finále (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krokavec RomanKrokavec Roman 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 07.31
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.59
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.61
7 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.72
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.11
2 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.43
4 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.73
7 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.14
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.02
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.10
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.15
5 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.56
7 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.62
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.15
4 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.56
5 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.61
6 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 08.77
7 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.84
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.02
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.10
3 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.11
4 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.15
4 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.15
6 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
7 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.43
8 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.56
8 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.56
10 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.61
11 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.62
12 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.73
13 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 08.77
14 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.84
15 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.14

60 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.6.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.96
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.02
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.16
4 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.18
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.20
Celkom 5 pretekárov

300 m - Muži (Beh)

Beh (st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.82
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37.36
3 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 37.97
6 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 38.47
14 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 40.99
15 Vasaráb TimotejVasaráb Timotej 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 41.00
17 Kaiser MatúšKaiser Matúš 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 41.42
21 Hudák MatejHudák Matej 03 03 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 41.67
23 Kuma PatrikKuma Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 46.04
24 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 46.55
25 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 47.14
Celkom 11 pretekárov

300 m - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.69
2 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.75
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42.58
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 42.67
5 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 42.91
6 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42.92
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.06
8 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.83
9 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 44.63
10 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 44.73
11 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 44.84
12 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.98
13 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 45.31
14 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.75
15 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 47.15
16 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 47.57
17 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 48.33
18 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 48.97
22 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 53.43
24 Ongáľová LuciaOngáľová Lucia 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 55.33
Celkom 20 pretekárov

800 m - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.48
2 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:22.51
3 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:23.20
4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:24.50
5 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:26.37
6 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:32.91
11 Ballová TatianaBallová Tatiana 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:49.97
12 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:50.33
13 Ňanova SofiaŇanova Sofia 06 06 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:54.75
14 Hersteková KatarínaHersteková Katarína 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:56.83
17 Hudáková DeborahHudáková Deborah 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:58.45
19 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:03.76
Celkom 12 pretekárov

1000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:43.71
2 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:47.49
5 Jackanin PatrickJackanin Patrick 02 02 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:51.55
6 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:52.42
9 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:56.25
10 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:56.51
11 Srnec DamiánSrnec Damián 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:56.88
13 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3:03.66
14 Majkút MiroslavMajkút Miroslav 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3:04.80
15 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 3:05.69
19 Haramia RastislavHaramia Rastislav 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:11.52
24 Kuma PatrikKuma Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3:23.88
26 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3:43.24
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 190
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 182
3 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 176
4 Ďuriník PhilipĎuriník Philip
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
02 02 170
5 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 170
6 Belko MarekBelko Marek
MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké...
90 90 170
9 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 160
11= Hermanovský SamuelHermanovský Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 160
11= Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 160
13 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 155
15 Baričiak DominikBaričiak Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 155
17 Kotrla TimotejKotrla Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 150
19 Slezák PatrikSlezák Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 145
20 Kľúčik KristiánKľúčik Kristián
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 145
23 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 140
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 168
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 160
3 Kusyová JankaKusyová Janka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 160
4 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 155
5 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 155
6 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 155
7 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 150
10 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 145
11 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 140
13= Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 135
13= Hersteková KatarínaHersteková Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 135
17 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 130
18 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 130
19 Škodová SabínaŠkodová Sabína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 130
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Belko MarekBelko Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 1 599 +0.1 m/s x594  +0.7565  +0.2594556  +0.2599  +0.1598  +0.9
2 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 10 583 +0.0 m/s 583  +0.0570  +1.6582  +0.0583
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 6 548 +0.0 m/s 542  +0.0548  +0.0x548
4 Majkút MiroslavMajkút Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 13 541 +0.0 m/s 472  +0.0541  +0.0x541
5 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 17 521 +0.0 m/s 521  +0.0506  +0.8x521
6 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 7 518 +0.0 m/s 302  +0.4472  +0.0518  +0.0518
7 Ďuriš RenéĎuriš René
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 517 +0.9 m/s 484  +0.6517  +0.9x517
8 Križan JakubKrižan Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11 506 +0.8 m/s 485  +0.0486  +0.0506  +0.8506
9 Petruš JakubPetruš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 15 506 +0.3 m/s 506  +0.3x484  +0.8506
10 Kučera MatúšKučera Matúš
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 12 501 +0.0 m/s 501  +0.0xx501
11 Ďuriník PhilipĎuriník Philip
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
02 02 3 500 +0.5 m/s 431  +0.0500  +0.5347  +0.1500
12 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 18 495 +1.1 m/s 487  +1.5495  +1.1472  +0.0495
13 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 5 480 +0.7 m/s xx480  +0.7480
14 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 8 469 +0.7 m/s 469  +0.7xx469
15 Michalík JaroslavMichalík Jaroslav
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
02 02 14 449 +0.1 m/s x449  +0.1x449
16 Varga JakubVarga Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 19 443 +0.5 m/s 443  +0.5371  +1.1362  +1.5443
17 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 2 440 +0.7 m/s x440  +0.7439  +0.0440
18 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 16 424 +0.1 m/s 424  +0.1--424
19 Kotrla TimotejKotrla Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 9 307 +0.6 m/s xx307  +0.6307
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 542 +0.3 m/s x504  +1.3519  +0.0519497  +0.2542  +0.3524  +0.0
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 508 +0.0 m/s 195  +0.8x508  +0.0508
3 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 503 +0.3 m/s 456  +0.0437  +1.1474  +0.0474503  +0.3x479  +0.0
4 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 12 502 +0.6 m/s 445  +0.0443  +0.9502  +0.6502
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 492 +0.0 m/s xx492  +0.0492
6 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 5 481 +0.7 m/s 481  +0.7456  +1.0403  +0.3481456  +0.0481  +1.7470  +0.2
7 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 14 481 +0.4 m/s 434  +0.3481  +0.4449  +0.0481
8 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 457 +0.0 m/s 386  +0.0418  +1.0457  +0.0457
9 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 9 445 +0.0 m/s 423  +0.0407  +0.3445  +0.0445
10 Králiková KristínaKráliková Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 6 444 +0.0 m/s x418  +2.6444  +0.0444
11 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 430 +0.0 m/s 430  +0.0427  +1.3423  +0.2430
12 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 16 430 +0.6 m/s x430  +0.6411  +0.6430
13 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 424 +0.1 m/s 390  +0.1421  +0.0424  +0.1424
14 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 15 380 +0.3 m/s 366  +0.7372  +1.8380  +0.3380
15 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 7 373 +0.0 m/s 357  +0.4359  +1.1373  +0.0373
16 Škodová SabínaŠkodová Sabína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 13 358 +1.0 m/s 358  +1.0xx358
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 13.07 0.0
2 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 12.01 0.0
3 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11.63 0.0
5 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.31 0.0
6 Králiková KristínaKráliková Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 10.88 0.0
7 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 09.48 0.0
8 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 09.19 0.0
9 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 09.11 0.0
11 Hurbanová VivienHurbanová Vivien
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 08.92 0.0
14 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 08.68 0.0
18 Čechová AlexandraČechová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 07.77 0.0
19 Stojáková SoňaStojáková Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 07.68 0.0
24 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 06.98 0.0
27 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 06.73 0.0
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haborák MilanHaborák Milan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 17.60 0.0
2 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 15.23 0.0
3 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 15.09 0.0
4 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 14.19 0.0
6 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 13.70 0.0
11 Kaiser MatúšKaiser Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 12.32 0.0
12 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 12.24 0.0
13 Tóth OliverTóth Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.69 0.0
18 Šimík MatúšŠimík Matúš
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
03 03 11.27 0.0
19 Haberland MarekHaberland Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 10.73 0.0
20 Križan JakubKrižan Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 10.25 0.0
23 Fekete HenrikFekete Henrik
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 09.48 0.0
28 Hermanovský JakubHermanovský Jakub
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
02 02 08.99 0.0
30 Baričiak DominikBaričiak Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 08.56 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rendek DaliborRendek Dalibor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 88.35 0.0
4 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 84.25 0.0
6 Vasaráb TimotejVasaráb Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 76.73 0.0
8 Šimík MatúšŠimík Matúš
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
03 03 72.56 0.0
9 Tóth OliverTóth Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 70.78 0.0
12 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 60.73 0.0
19 Haberland MarekHaberland Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 55.51 0.0
21 Fekete HenrikFekete Henrik
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 54.06 0.0
22 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 53.94 0.0
23 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 47.67 0.0
26 Haramia RastislavHaramia Rastislav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 39.77 0.0
Celkom 11 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Ižáková RútIžáková Rút
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 51.90 0.0
8 Stojáková SoňaStojáková Soňa
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 51.38 0.0
11 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 44.65 0.0
12 Vlasáková AdelaVlasáková Adela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 43.43 0.0
15 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 40.82 0.0
17 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 37.55 0.0
21 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 33.94 0.0
23 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 32.97 0.0
24 Hurbanová VivienHurbanová Vivien
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 32.11 0.0
25 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 29.91 0.0
Celkom 10 pretekárov