<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Kalokagatia - MSR základných škôl

Trnava (20. 6. 2018)

Skok do diaľky - Muži

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Belko MarekBelko Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 1 599 +0.1 m/s x594  +0.7565  +0.2594556  +0.2599  +0.1598  +0.9
2 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 10 583 +0.0 m/s 583  +0.0570  +1.6582  +0.0583
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 6 548 +0.0 m/s 542  +0.0548  +0.0x548
4 Majkút MiroslavMajkút Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 13 541 +0.0 m/s 472  +0.0541  +0.0x541
5 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 17 521 +0.0 m/s 521  +0.0506  +0.8x521
6 Hudák MatejHudák Matej
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
03 03 7 518 +0.0 m/s 302  +0.4472  +0.0518  +0.0518
7 Ďuriš RenéĎuriš René
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 517 +0.9 m/s 484  +0.6517  +0.9x517
8 Križan JakubKrižan Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11 506 +0.8 m/s 485  +0.0486  +0.0506  +0.8506
9 Petruš JakubPetruš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 15 506 +0.3 m/s 506  +0.3x484  +0.8506
10 Kučera MatúšKučera Matúš
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 12 501 +0.0 m/s 501  +0.0xx501
11 Ďuriník PhilipĎuriník Philip
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
02 02 3 500 +0.5 m/s 431  +0.0500  +0.5347  +0.1500
12 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 18 495 +1.1 m/s 487  +1.5495  +1.1472  +0.0495
13 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 5 480 +0.7 m/s xx480  +0.7480
14 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 8 469 +0.7 m/s 469  +0.7xx469
15 Michalík JaroslavMichalík Jaroslav
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
02 02 14 449 +0.1 m/s x449  +0.1x449
16 Varga JakubVarga Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 19 443 +0.5 m/s 443  +0.5371  +1.1362  +1.5443
17 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 2 440 +0.7 m/s x440  +0.7439  +0.0440
18 Sinčák DamirSinčák Damir
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
04 04 16 424 +0.1 m/s 424  +0.1--424
19 Kotrla TimotejKotrla Timotej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 9 307 +0.6 m/s xx307  +0.6307
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 20.6.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 542 +0.3 m/s x504  +1.3519  +0.0519497  +0.2542  +0.3524  +0.0
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 508 +0.0 m/s 195  +0.8x508  +0.0508
3 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 503 +0.3 m/s 456  +0.0437  +1.1474  +0.0474503  +0.3x479  +0.0
4 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 12 502 +0.6 m/s 445  +0.0443  +0.9502  +0.6502
5 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 492 +0.0 m/s xx492  +0.0492
6 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 5 481 +0.7 m/s 481  +0.7456  +1.0403  +0.3481456  +0.0481  +1.7470  +0.2
7 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 14 481 +0.4 m/s 434  +0.3481  +0.4449  +0.0481
8 Čapuchová VanesaČapuchová Vanesa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 457 +0.0 m/s 386  +0.0418  +1.0457  +0.0457
9 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 9 445 +0.0 m/s 423  +0.0407  +0.3445  +0.0445
10 Králiková KristínaKráliková Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 6 444 +0.0 m/s x418  +2.6444  +0.0444
11 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 430 +0.0 m/s 430  +0.0427  +1.3423  +0.2430
12 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 16 430 +0.6 m/s x430  +0.6411  +0.6430
13 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 424 +0.1 m/s 390  +0.1421  +0.0424  +0.1424
14 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 15 380 +0.3 m/s 366  +0.7372  +1.8380  +0.3380
15 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 7 373 +0.0 m/s 357  +0.4359  +1.1373  +0.0373
16 Škodová SabínaŠkodová Sabína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 13 358 +1.0 m/s 358  +1.0xx358
Celkom 16 pretekárov