<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ dorastu a staršieho žiactva

Banská Bystrica (19. 5. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 38.07 35,2035,95x35,9538,07xx
2 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 33.39 xxx0.0x33,39x
3 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 27.22 x22,70x22,7022,71x27,22
4 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 22.99 19,2119,7819,3819,7822,7422,9919,81
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 29.80 25,0327,78x27,7824,47x29,80
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 26.41 x26,1126,4126,41xxx
MS Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 24.73 x19,9420,3920,39x24,7321,26
4 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 19.92 19,9219,2118,6419,92x18,2116,59
5 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 17.86 16,9916,7117,8617,86xx16,17
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 21.65 18,0316,9419,6219,6218,3621,6521,16
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 20.51 14,5618,9020,5120,5119,4819,21x
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 19.92 19,9118,69x19,9118,5417,5119,92
4 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 19.09 15,4319,0917,6919,09x18,5118,11
5 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 18.74 14,63x17,1217,1218,2718,3718,74
6 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.46 x16,2116,4316,4316,2814,5318,46
7 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 18.42 17,8517,6417,9917,9918,4217,71x
8 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16.66 13,2515,2216,6616,66x15,2815,59
9 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13.88 13,31x13,8813,88
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 9 pretekárov