<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ dorastu a staršieho žiactva

Banská Bystrica (19. 5. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:43.40
2 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.62
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:50.17
4 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 0:51.75
5 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:51.79
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 13:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:42.66
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.92
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:52.54
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:42.66
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:43.40
3 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.62
4 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.92
5 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:50.17
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 0:51.75
7 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:51.79
8 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:52.54

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:49.84
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.82
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:53.90
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 0:57.62
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:00.47
Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNF
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 13:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:02.35
2 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 1:03.02
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 1:04.49
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:00.47
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:02.35
3 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 1:03.02
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 1:04.49
5 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:49.84
6 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.82
7 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:53.90
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 0:57.62
Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNF