<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ dorastu a staršieho žiactva

Banská Bystrica (19. 5. 2018)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 32.32 24,3927,9232,3232,32xx29,78
2 Haviarová ZuzanaHaviarová Zuzana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 31.45 27,7631,45x31,4531,2628,9727,38
3 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 27.90 19,99xx19,9927,9026,79x
4 Čunderlíková RadkaČunderlíková Radka
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 23.56 19,4120,3721,2321,2316,9618,3723,56
5 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
01 01 22.09 22,0922,0521,5122,0921,10x21,71
6 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 16.76 12,8711,90x12,8716,7611,25x
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 31.09 26,7131,0930,6331,0927,3028,7830,61
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 28.33 23,33x24,9124,9128,3326,98x
3 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 24.04 21,7620,5424,0424,0422,6022,2123,93
4 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 22.79 20,3621,8622,7922,7921,4720,5519,53
5 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 22.12 16,1419,0422,1222,1218,5316,8419,45
6 Krajčová NinaKrajčová Nina
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 21.84 16,3618,3117,4818,3121,8418,7716,37
7 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.62 18,4014,7120,6220,6218,04xx
8 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.56 16,1718,5614,6118,5617,2416,7115,96
9 Frianová KarolínaFrianová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 12.06 x12,0611,4812,06
10 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 10.46 x10,4610,0410,46
11 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 10.01 xx10,0110,01
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Staršie žiačky
Celkom 11 pretekárov