<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ dorastu a staršieho žiactva

Banská Bystrica (19. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.5.2018 - 11:00) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.50
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.03
3 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.15
4 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 08.47
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 08.57
6 Schmidt Filip Schmidt Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.24
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.5.2018 - 11:02) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.62
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.90
3 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.32
4 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 08.64
5 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 08.67
6 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.10
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.5.2018 - 11:04) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.56
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.81
3 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 08.14
4 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.42
5 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.68
Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.50
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.56
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.62
4 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.81
5 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.90
6 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.03
7 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 08.14
8 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.15
9 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.32
10 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 08.42
11 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 08.47
12 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 08.57
13 Kučera AdriánKučera Adrián 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 08.64
14 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 08.67
15 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 08.68
16 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.10
17 Schmidt Filip Schmidt Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.24
Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 19.5.2018 - 12:40) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.37
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.47
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07.57
4 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.84
5 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 07.95
6 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.00
7 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 08.17
8 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 08.42
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.5.2018 - 11:20) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.10
2 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.76
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.94
4 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.43
5 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.48
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 09.54
7 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.79
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.5.2018 - 11:22) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.20
2 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.66
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.75
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.33
5 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.55
6 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.66
7 kurucova Lenkakurucova Lenka 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.10
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 19.5.2018 - 11:24) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.53
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.74
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.28
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 09.55
6 Hubená MartinaHubená Martina 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.62
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.63
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 19.5.2018 - 11:26) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.53
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 08.70
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.13
4 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.16
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.26
6 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.68
7 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 10.14
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 19.5.2018 - 11:28) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.40
2 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.75
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 08.85
4 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.16
5 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.34
6 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.45
Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 19.5.2018 - 11:30) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.32
2 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.45
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.61
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 08.76
5 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.07
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.17
7 Špilová AlexandraŠpilová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 10.79
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 kurucova Lenkakurucova Lenka 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.10
2 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 10.14
3 Špilová AlexandraŠpilová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 10.79
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.10
5 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.20
6 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.32
7 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.40
8 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 08.45
9 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.53
9 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.53
11 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.61
12 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 08.66
13 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 08.70
14 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.74
15 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.75
15 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.75
17 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.76
17 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 08.76
19 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 08.85
20 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.94
21 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.07
22 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
22 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.13
24 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.16
24 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.16
26 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.17
27 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.26
28 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.28
29 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.33
30 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.34
31 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.43
32 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.45
33 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09.48
34 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 09.54
35 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.55
35 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 09.55
37 Hubená MartinaHubená Martina 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.62
38 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.63
39 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.66
40 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 09.68
41 Brišová Alexandra Brišová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09.79
Kremserová TerezaKremserová Tereza 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 19.5.2018 - 12:45) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.10
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.20
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.38
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.40
5 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.55
6 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 08.57
7 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 08.72
Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNF
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 19.5.2018 - 11:40) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.55
2 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.95
3 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.99
4 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.53
5 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.57
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 19.5.2018 - 11:42) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.71
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.87
MS Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.48
4 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.87
Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.55
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.71
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.87
4 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.95
5 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.99
6 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.48
7 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.53
8 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.57
9 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 12.87
Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 DNS
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále 1 (so, 19.5.2018 - 12:50) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.69
3 Magula MarekMagula Marek 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.86
4 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 11.97
5 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.00
6 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 12.57
Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 11:50) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.38
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.13
3 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 13.34
4 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.36
5 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 14.09
6 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 14.26
7 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.65
Poznámky:
100m - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17.73
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.97
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 18.96
4 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 19.12
5 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.08
6 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 20.27
7 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.84
ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 15:17) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 19.96
2 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.75
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.05
4 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 21.53
5 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 22.35
Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17.73
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.97
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 18.96
4 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 19.12
5 Suroviak DenisSuroviak Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 19.96
6 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 20.08
7 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 20.27
8 Savolt PatrikSavolt Patrik 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.75
9 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.84
10 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 21.05
11 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 21.53
12 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 22.35
ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DNS
Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 15:30) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.48
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.52
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 20.12
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.39
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 20.40
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 20.82
7 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.87
8 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.88
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 15:32) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.75
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.05
3 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21.31
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 21.39
5 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 21.45
6 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 21.76
7 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.07
8 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.75
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 19.5.2018 - 15:34) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 21.03
2 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 21.61
3 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 21.87
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 21.92
5= Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 22.30
5= Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.30
7 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 22.48
8 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.83
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 8 pretekárov
Beh 4 (so, 19.5.2018 - 15:36) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.08
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 21.54
3 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 23.05
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.45
5 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84
6 Hubená MartinaHubená Martina 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 24.46
7 kurucova Lenkakurucova Lenka 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 24.71
8 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.22
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 8 pretekárov
Beh 5 (so, 19.5.2018 - 15:38) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 21.30
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.48
3 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.57
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.25
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 23.73
6 Špilová AlexandraŠpilová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.72
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.48
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.52
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 20.12
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.39
5 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 20.40
6 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.75
7 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 20.82
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.87
9 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 20.88
10 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 4 21.03
11 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.05
12 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.08
13 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 21.30
14 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 21.31
15 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 21.39
16 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 21.45
17 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 21.54
18 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 21.61
19 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 21.76
20 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 21.87
21 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 21.92
22 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.07
23 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 22.30
23 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.30
25 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 22.48
25 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.48
27 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 22.57
28 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.83
29 Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 23.05
30 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.25
31 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.45
32 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 23.73
33 Sýkorová LindaSýkorová Linda 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84
34 Hubená MartinaHubená Martina 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 24.46
35 kurucova Lenkakurucova Lenka 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 24.71
36 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.22
37 Špilová AlexandraŠpilová Alexandra 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.72
38 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.75

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 15:45) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 23.45
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 23.81
3 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 25.19
4 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.39
5 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 26.23
Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 15:47) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 24.52
MS Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.09
3 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.55
4 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.78
5 Husenica TimotejHusenica Timotej 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 27.29
6 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 27.79
7 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 27.88
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 23.45
2 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 23.81
3 Machovec Jakub Machovec Jakub 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 24.52
4 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.09
5 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 25.19
6 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 25.39
7 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 26.23
8 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.55
9 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 26.78
10 Husenica TimotejHusenica Timotej 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 27.29
11 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 27.79
12 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 27.88
Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 26.95
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.18
3 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.19
MS Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 27.33
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 28.26
MS Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.03
7 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 29.24
8 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 30.91
Poznámky:
200m - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 39.17
2 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 41.36
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 44.48
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 48.71
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 45.17
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 48.04
Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS
Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 39.17
2 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 41.36
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 44.48
4 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 45.17
5 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 48.04
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 48.71
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 DNS
Ledecký JozefLedecký Jozef 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNS
Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 43.35
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 43.85
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.30
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 45.51
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 45.62
6 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.70
7 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 46.94
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.86
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 12:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 46.30
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 48.49
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 49.49
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 49.53
5 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 50.90
6 Hubená MartinaHubená Martina 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 52.94
7 kurucova Lenkakurucova Lenka 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 56.13
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 43.35
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 43.85
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 44.30
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 45.51
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 45.62
6 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 46.30
7 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.70
8 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 46.94
9 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 48.49
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.86
11 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 49.49
12 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 49.53
13 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 50.90
14 Hubená MartinaHubená Martina 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 52.94
15 kurucova Lenkakurucova Lenka 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 56.13

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 0:53.69
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:54.43
3 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 0:54.74
4 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:00.04
5 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 1:06.57
Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DQ
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 12:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Galdík MartinGaldík Martin 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:51.83
MS Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 0:52.53
3 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 0:52.89
MS Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:00.47
5 Husenica TimotejHusenica Timotej 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:00.98
Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palaj TomášPalaj Tomáš 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 1:00.04
2 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:00.47
3 Husenica TimotejHusenica Timotej 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:00.98
4 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 1:06.57
5 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:51.83
6 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 0:52.53
7 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 0:52.89
8 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 0:53.69
9 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 0:54.43
10 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 0:54.74
Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DQ
Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

400 m - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 0:59.28
MS Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:00.05
MS Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:00.31
MS Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:04.05
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:04.95
MS Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:05.65
Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 DNS
Poznámky:
400m - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 1:57.41
MS 219 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 1:57.99
MS 296 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:10.09
4 265 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:12.35
5 230 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:19.18
6 10 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:21.11
7 207 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 2:22.98
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 7 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:13.39
2 265 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:16.16
3 296 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 2:18.02
4 230 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:18.04
5 10 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:30.27
6 209 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:41.75
7 219 Meša AndrejMeša Andrej 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:44.19
99 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
Poznámky:
800m - Starší žiaci
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.85
2 287 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 3:00.31
99 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 249 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:34.69
2 231 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 2:36.55
3 126 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 2:37.30
4 162 Švenková BarboraŠvenková Barbora 03 03 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:43.88
5 287 Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.99
6 133 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:45.24
7 272 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 3:00.05
8 204 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 3:12.27
9 261 Račková GabrielaRačková Gabriela 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 3:20.54
Poznámky:
800m - Staršie žiačky
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 4:23.18
MS 10 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:34.31
MS 226 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:40.99
4 120 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:51.17
5 110 Jozek MilošJozek Miloš 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 5:29.56
6 219 Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 5:42.47
Poznámky:
1500m - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 265 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 7:11.69
2 261 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 7:14.53
3 230 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 7:58.91
4 287 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 8:15.47
5 272 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 8:32.40
6 207 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 8:40.00
7 296 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 8:53.02
8 204 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 9:24.47
9 133 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 9:36.01
Poznámky:
2000m - Staršie žiačky
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 249 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:14.62
Poznámky:
3000m - Dorastenci
Celkom 1 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 219 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 10:08.55
2 120 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10:17.45
3 110 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10:33.75
226 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 DNF
10 Judiak RóbertJudiak Róbert 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 DNF
Poznámky:
3000m - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 231 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 12:47.95
2 246 Danielova NinaDanielova Nina 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13:51.06
Poznámky:
3000m - Dorastenky
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 10:30) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
0 Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 15.34
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 16.44
3 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 17.10
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 10:32) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.81
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 15.58
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 19.63
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.81
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 15.34
3 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 15.58
4 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 16.44
5 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 17.10
6 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 19.63
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 16.84
2 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.18
3 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 17.53
4 Murgašová EmaMurgašová Ema 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 19.93
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 16.46
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 17.05
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 17.68
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.10
5 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.53
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 10:02) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 18.60
2 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 19.18
3 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.49
4 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.73
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 21.72
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 16.46
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 17.05
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 17.68
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.10
5 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 18.53
6 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 18.60
7 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 19.18
8 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 19.49
9 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 20.73
10 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 21.72

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 10:45) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.14
2 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 16.23
3 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 17.29
Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 DNF
Poznámky:
110m prekážky [91,4cm] - Dorastenci
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:43.40
2 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.62
3 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:50.17
4 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 0:51.75
5 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:51.79
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 13:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:42.66
2 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.92
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:52.54
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:42.66
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:43.40
3 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.62
4 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 0:47.92
5 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 0:50.17
6 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 0:51.75
7 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:51.79
8 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 0:52.54

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:49.84
2 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.82
3 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:53.90
4 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 0:57.62
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:00.47
Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNF
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 19.5.2018 - 13:52) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:02.35
2 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 1:03.02
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 1:04.49
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 1:00.47
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 1:02.35
3 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 1:03.02
4 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 1:04.49
5 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:49.84
6 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 0:51.82
7 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 0:53.90
8 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 0:57.62
Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 DNF

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:03.80
2 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 1:05.93
Poznámky:
400m prekážky [84,0cm] - Dorastenci
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beťková MonikaBeťková Monika 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 1:19.22
2 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:25.88
Poznámky:
400m prekážky [76,2cm] - Dorastenky
Celkom 2 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 16:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:53.02
2 219 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:05.71
Poznámky:
1500m steeplechase [76,2cm] - Starší žiaci
Celkom 2 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 16:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 231 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 5:53.15
2 246 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 6:29.01
3 249 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 6:31.34
4 116 Marková MonikaMarková Monika 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 7:28.49
Poznámky:
1500m steeplechase [76,2cm] - Staršie žiačky
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 155160165170175180
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 175 -ooxxoxxoxxx
2 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 175 ooxxoxoxxoxxx
3 Sňahničan MatejSňahničan Matej
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 165 oxooxxx
4 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 160 oxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160165
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 160 ooooxxx
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 160 oxoxxooxxx
3 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 160 oooxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160164168172
MS Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 168 -oooooxxx
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 164 oooooxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150154158161
1 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 158 ---oooooxxx
2 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 150 --ooxooxxx
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 145 -ooxxoxxoxxx
4 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 140 ---oxxx
5 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 140 -ooxoxxx
6 Trnovská LindaTrnovská Linda
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 135 oxooxxx
7 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 135 oxoxoxxx
8 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 130 ooxxx
9 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 130 oxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 320340350380405415425435
MS Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 425 ---ooxxooxxx
2 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 340 xoxxoxxx
Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 DNS
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenci
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 202222242262282292302312322335
MS Hrvolová Anna MáriaHrvolová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
93 93 322 ------xo-oxxx
MS Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 312 ---ooooxxoxxx
3 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 302 ---ooooxxx
MS Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 262 --ooxxx
5 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 242 oxxoxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 180202212222232242
1= Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 232 ooooxxoxxx
1= Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
05 05 232 -oooxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Staršie žiačky
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 685 +0.2 m/s 655  +1.3660  +0.2680  +1.7680685  +0.2 +1.6675  +0.7
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 620 +1.3 m/s 591  +1.6 +1.5 +1.6591 +1.8620  +1.3 +0.9
3 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 601 +1.1 m/s 600  +1.5 +1.6590  +1.4600570  +1.6601  +1.1 +1.2
4 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 582 +1.3 m/s 582  +1.3 +1.8565  +1.4582 +1.7 +0.8568  +1.0
5 Machovec Jakub Machovec Jakub
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 530 +1.1 m/s 512  +1.2515  +2.0510  +0.9515507  +1.4513  +0.7530  +1.1
6 Cvacho AmadeusCvacho Amadeus
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 481 +0.6 m/s 481  +0.6461  +1.8455  +0.5481480  +1.6445  +0.6464  +1.6
7 Husenica TimotejHusenica Timotej
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 480 -0.5 m/s 400  +0.2450  +1.5480  -0.5480 +1.6462460  +0.6
Kováč PeterKováč Peter
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 NM  +0.9 +2.0 +0.60.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 ŠPAK FilipŠPAK Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 560 +0.9 m/s  +0.7560  +0.9 +0.8560412  +0.5 +0.9 +0.7
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 534 +0.8 m/s 528  +0.9534  +0.8520  +0.6534523  +0.8 +0.5510  +0.8
3 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 525 +0.2 m/s 525  +0.2495  +0.4515  +0.8525497  +0.4 +0.4503  +0.7
4 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 524 +0.7 m/s 502  +0.6 +0.5524  +0.7524 +0.8523  +0.9 +0.6
5 Kudlík MatejKudlík Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 503 +0.7 m/s 503  +0.7482  +0.7490  +0.3503487  +0.5488  +0.6496  +0.2
6 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 500 +0.6 m/s 476  +0.9497  +0.4472  +0.4497500  +0.6495  +0.9484  +0.8
7 Luka DavidLuka David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 473 +0.8 m/s 473  +0.8463  +0.9460  +0.7473435  +0.5 +0.4465  +0.4
8 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 441 +0.7 m/s 441  +0.7 +0.5 +0.9441 +0.6 +0.6400  +0.4
9 Savolt PatrikSavolt Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 440 +0.6 m/s 426  +0.6394  +0.8440  +0.6440
10 Kejmar JakubKejmar Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 406 +0.5 m/s 406  +0.5390  +0.9381  +0.9406
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 DNS 0.0
Suroviak DenisSuroviak Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 NM  +1.0 +0.4 +0.90.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 542 +0.9 m/s 515  +0.2542  +0.9528  +1.5542533  +0.8531  +1.8510  +1.0
2 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 514 +1.3 m/s  +1.7 +0.8514  +1.3514501  +0.7392  +1.6 +1.5
MS Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 492 +1.3 m/s 492  +1.3 +0.4 +0.8492- +0.6
4 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 480 +1.6 m/s 480  +1.6479  +0.3478  +0.6480460  +0.3 +1.5472  +1.7
5 Haviarová ZuzanaHaviarová Zuzana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 461 +0.9 m/s  +1.4450  +0.4430  +1.1450 +0.5461  +0.9 +1.6
MS Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 454 +1.2 m/s 454  +1.2416  +0.5 +0.9454400  +0.5 +0.8425  +1.5
7 Murgašová EmaMurgašová Ema
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 433 +0.5 m/s 418  +1.5433  +0.5427  +1.5433426  +0.9420  +0.7415  +1.4
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krotáková PetraKrotáková Petra
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 500 +2.1 m/s 471 +1.0 m/s 471  +1.0470  +1.4450  +0.7471500  +2.1 +2.1
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 483 +1.8 m/s 460  +1.2457  +1.3480  +0.8480 +0.8483  +1.8
3 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 483 +1.3 m/s 483  +1.3462  +1.5 +0.3483 +0.2 +0.2
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
04 04 458 455  +1.6442  +2.0426  -0.8455 +1.8458
5 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 440 +2.0 m/s 412  +0.6415  -1.1395  -0.8415423  -1.3440  +2.0
6 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 437 +0.2 m/s  +1.4434  +1.0437  +0.2437416  -2.0 +0.2
7 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 414 -1.7 m/s 410  +1.7414  -1.7403  +0.1414 -2.0406  +1.0
8 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 413 +1.5 m/s 377  +1.1413  +1.5 +0.4413378  -0.9383  +1.5
9 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 410 +1.2 m/s 410  +1.2392  +1.2410
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 408 +2.0 m/s 403  +0.7408  +2.0408
11 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 405 +1.3 m/s 405  +1.3400  +1.3405
12 Dzurošová NianaDzurošová Niana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 397 +0.9 m/s 397  +0.9391  +1.5397
13 Pačajová PaulínaPačajová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 396 +1.9 m/s  +0.9396  +1.9396
14 Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 388 +0.8 m/s 388  +0.8384  -0.4388
15 Mathéová AdrianaMathéová Adriana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 381 +0.6 m/s 381  +0.6370  +0.2381
16 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 380 +1.1 m/s 380  +1.1370  +0.2380
17 Frianová KarolínaFrianová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 370 +1.6 m/s 370  +1.6 +0.2370
18 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 350 +0.5 m/s 330  +1.4350  +0.5350
19 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 350 -0.6 m/s  +0.2350  -0.6350
20 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 327 +1.2 m/s 327  +1.2314  +1.4327
21 Račková PetraRačková Petra
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
05 05 312 +1.2 m/s 272  +1.5312  +1.2312
22 Brišová Alexandra Brišová Alexandra
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 304 +0.2 m/s 304  +0.2 +1.2304
Kremserová TerezaKremserová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 DNS 0.0
Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 NM  +1.4 +1.50.0
Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 NM  +1.0 +1.00.0
Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
03 03 NM  +1.5 +1.00.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 26 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 13.62 +0.8 m/s 13,50  +0.513,60  +0.712,80  +0.413,6013,62  +0.813,13  +0.8 +0.4
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.83 +1.3 m/s 11,10  +0.911,17  +0.811,33  +0.411,3311,83  +1.3 +0.6 +0.4
3 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 11.80 +1.2 m/s 11,52  +0.311,45  +0.911,44  +0.711,5211,40  +1.111,80  +1.211,26  +0.8
4 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
02 02 10.40 +0.2 m/s 10,00  +0.210,40  +0.210,40  +0.410,40 +0.2 +1.1 +0.5
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Dorastenci
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.00 +0.8 m/s 10,02  +0.210,90  +0.111,00  +0.811,00 +0.3 +0.6 +0.9
2 Valaštiaková SáraValaštiaková Sára
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 09.03 +0.6 m/s 9,03  +0.68,77  +0.5 +0.39,038,80  +0.78,85  +1.8 +0.4
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Dorastenky
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10.87 10,20x10,1010,2010,2410,8710,38
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 10.52 x9,14x9,149,5010,4410,52
3 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 08.47 x8,098,478,477,868,24x
4 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 07.62 7,367,617,617,617,227,497,62
5 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 07.17 6,756,917,097,097,176,236,25
6 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 07.16 6,687,166,747,166,346,816,89
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 11.36 10,8710,7711,0411,0410,4111,36x
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 10.21 9,328,8510,009,3210,0110,219,96
3 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 08.82 8,508,648,828,828,47xx
4 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 08.80 8,618,448,298,618,808,318,27
5 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.61 7,507,698,618,618,457,818,08
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.56 8,038,138,308,308,567,958,25
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.51 7,737,888,178,177,078,308,51
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.21 7,807,738,218,217,257,708,12
9 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.48 7,386,887,487,48
10 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.18 x7,186,787,18
11 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 07.11 6,217,116,817,11
12 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 06.79 6,796,79x6,79
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Turčan MarcoTurčan Marco
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
04 04 11.79 10,77x10,4210,7711,7011,7911,40
2 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 11.69 x11,419,959,9510,4311,6911,44
3 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 09.42 7,909,268,849,268,598,309,42
4 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.16 8,518,778,908,909,168,628,96
5 Kučera AdriánKučera Adrián
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 08.96 8,967,82x8,968,918,338,27
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 08.63 8,298,608,018,608,288,348,63
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Juniorky
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 13.60 13,39xx13,3912,9412,4713,60
2 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 12.91 12,2012,1312,6612,6612,7712,9112,77
3 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 11.75 10,49x11,7511,75xxx
4 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 10.74 x10,68x10,6810,7410,3810,56
5 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10.46 9,84x9,709,8410,4610,22x
6 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 10.39 xx9,909,9010,399,9810,03
7 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10.07 9,669,379,259,66x10,07x
8 Prokein JozefProkein Jozef
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 09.32 9,059,32x9,327,55x-
Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [5kg] - Dorastenci
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 38.07 35,2035,95x35,9538,07xx
2 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 33.39 xxx0.0x33,39x
3 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 27.22 x22,70x22,7022,71x27,22
4 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 22.99 19,2119,7819,3819,7822,7422,9919,81
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 29.80 25,0327,78x27,7824,47x29,80
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 26.41 x26,1126,4126,41xxx
MS Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 24.73 x19,9420,3920,39x24,7321,26
4 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 19.92 19,9219,2118,6419,92x18,2116,59
5 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 17.86 16,9916,7117,8617,86xx16,17
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dorastenky
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 14:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 21.65 18,0316,9419,6219,6218,3621,6521,16
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 20.51 14,5618,9020,5120,5119,4819,21x
3 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 19.92 19,9118,69x19,9118,5417,5119,92
4 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 19.09 15,4319,0917,6919,09x18,5118,11
5 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 18.74 14,63x17,1217,1218,2718,3718,74
6 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.46 x16,2116,4316,4316,2814,5318,46
7 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 18.42 17,8517,6417,9917,9918,4217,71x
8 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16.66 13,2515,2216,6616,66x15,2815,59
9 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13.88 13,31x13,8813,88
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 43.39 40,8341,5543,3943,39xxx
2 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 36.00 x28,50x28,50x36,0034,50
3 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 35.45 32,1335,4532,1035,4531,85xx
4 Palaj TomášPalaj Tomáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 25.28 22,28x25,2825,28x--
5 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 25.20 21,0524,4424,1724,4425,2022,4724,77
6 Magula MarekMagula Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
02 02 24.62 24,62--24,62---
7 Mistrík MichalMistrík Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 22.93 x20,2822,0122,0122,3420,0922,93
8 Mitter MartinMitter Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 20.10 17,9520,1019,5120,1017,4218,32x
9 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 19.51 19,51xx19,51
Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Disk [1,5kg] - Dorastenci
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 48.08 x42,4644,1244,1247,1246,2048,08
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 34.38 xxx0.0x34,38x
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Dorastenky
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 27.53 26,3225,57x26,3227,20x27,53
2 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 25.87 25,0824,8222,2325,0825,8724,4323,20
3 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 23.52 21,86xx21,8620,8423,52x
4 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 17.22 15,0515,85x15,85x15,7717,22
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 19.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 31.31 25,1030,9031,1031,1030,9328,8031,31
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.28 19,6321,8720,1021,8724,2823,4322,33
3 Očkay DominikOčkay Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 23.55 22,68x17,7022,6823,55x22,71
4 - -- -
----
00 00 14.28 x12,87x12,8713,8014,2014,28
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [4kg] - Starší žiaci
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 23.98 20,3623,98x23,98x22,18x
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [4kg] - Juniorky
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 32.25 30,6127,4329,5830,6129,3832,2531,40
2 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 29.87 28,86x27,7328,8629,2423,5729,87
3 Mistrík MichalMistrík Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 23.17 23,1723,09x23,1719,8522,70x
4 Varchol ĽubomírVarchol Ľubomír
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 21.92 19,7521,9221,5321,92x21,2419,35
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [5kg] - Dorastenci
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 19.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 54.43 x54,3254,4354,43xx52,25
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [6kg] - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 32.32 24,3927,9232,3232,32xx29,78
2 Haviarová ZuzanaHaviarová Zuzana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
01 01 31.45 27,7631,45x31,4531,2628,9727,38
3 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 27.90 19,99xx19,9927,9026,79x
4 Čunderlíková RadkaČunderlíková Radka