<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ dorastu a staršieho žiactva

Banská Bystrica (19. 5. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 175
2 Grieš MatúšGrieš Matúš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 175
3 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 165

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 160
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 160
3 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 160

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 164

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 158
2 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 150
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 145

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Kremser AdamKremser Adam 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 340

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 302

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 232
1= Kuníková MariannaKuníková Marianna 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 232

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 685
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 620
3 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 601

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 560
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 534
3 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 525

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 514

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 500
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 483
3 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 483

Trojskok - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hriň AdamHriň Adam 02 02 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13.62
2 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.83
3 Žilka FilipŽilka Filip 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.80

Trojskok - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.00
2 Valaštiaková SáraValaštiaková Sára 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.03

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.87
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.52
3 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.47

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 11.36
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10.21
3 Kvietková LauraKvietková Laura 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 08.82

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Turčan MarcoTurčan Marco 04 04 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 11.79
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11.69
3 Horváth AdrianHorváth Adrian 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.42

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.63

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.60
2 Ruman RomanRuman Roman 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.91
3 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11.75

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 38.07
2 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 33.39
3 Očkay DominikOčkay Dominik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.22

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.80
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 26.41

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 21.65
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 20.51
3 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 19.92

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ruman RomanRuman Roman 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 43.39
2 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.00
3 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 35.45

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola 01 01 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 48.08
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 34.38

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 27.53
2 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.87
3 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 23.52

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 31.31
2 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 24.28
3 Očkay DominikOčkay Dominik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.55

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika 00 00 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 23.98

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gallay IgorGallay Igor 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 32.25
2 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 29.87
3 Mistrík MichalMistrík Michal 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 23.17

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 54.43

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 32.32
2 Haviarová ZuzanaHaviarová Zuzana 01 01 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 31.45
3 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 27.90

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 31.09
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.33
3 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.04

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 35.83
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 32.77
3 Čapliar FILIPČapliar FILIP 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.73

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.83
2 Harant Andrej Harant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 45.41
3 Jelínek PatrikJelínek Patrik 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 44.02

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 19.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.15
2 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 59.51