<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ dorastu a staršieho žiactva

Banská Bystrica (19. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 19.5.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 10.87 10,20x10,1010,2010,2410,8710,38
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 10.52 x9,14x9,149,5010,4410,52
3 Šavlová KatarínaŠavlová Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
02 02 08.47 x8,098,478,477,868,24x
4 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 07.62 7,367,617,617,617,227,497,62
5 Boldizsárová TerezaBoldizsárová Tereza
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
02 02 07.17 6,756,917,097,097,176,236,25
6 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 07.16 6,687,166,747,166,346,816,89
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 19.5.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 11.36 10,8710,7711,0411,0410,4111,36x
2 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 10.21 9,328,8510,009,3210,0110,219,96
3 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 08.82 8,508,648,828,828,47xx
4 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 08.80 8,618,448,298,618,808,318,27
5 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.61 7,507,698,618,618,457,818,08
6 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.56 8,038,138,308,308,567,958,25
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.51 7,737,888,178,177,078,308,51
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.21 7,807,738,218,217,257,708,12
9 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.48 7,386,887,487,48
10 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.18 x7,186,787,18
11 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 07.11 6,217,116,817,11
12 Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 06.79 6,796,79x6,79
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 12 pretekárov