<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (23. 9. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.65 609.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.02 537.00
3 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.24 497.00
4 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.63 428.00
5 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66 423.00
6 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.83 249.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.10 522.00
2 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
3 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.31 484.00
4 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.95 376.00
5 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.38 310.00
6 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.64 274.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 11:18) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12 519.00
2 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.14 515.00
3 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.67 421.00
4 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 315.00
5 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.57 284.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.97 121.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 11:18) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.34 479.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.06 359.00
3 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.09 354.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.16 343.00
5 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.69 267.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 11:26) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48 454.00
2 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16 343.00
3 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.85 246.00
4 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12.88 130.00
5 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.08 111.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 11:26) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.67 605.00
2 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.60 158.00
3 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.75 143.00
4 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.14 106.00
5 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 94.00
6 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.79 57.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 11:34) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.44 302.00
2 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82 250.00
3 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.48 171.00
4 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.53 165.00
5 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.49 78.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 11:34) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.95 233.00
2 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.06 113.00
3 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26 96.00
4 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39 86.00
5 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.07 40.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.65 609.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.67 605.00
3 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.02 537.00
4 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.10 522.00
5 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12 519.00
6 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
7 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.14 515.00
8 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.24 497.00
9 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.31 484.00
10 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.34 479.00
11 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48 454.00
12 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.63 428.00
13 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66 423.00
14 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.67 421.00
15 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.95 376.00
16 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.06 359.00
17 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.09 354.00
18 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.16 343.00
18 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16 343.00
20 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 315.00
21 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.38 310.00
22 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.44 302.00
23 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.57 284.00
24 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.64 274.00
25 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.69 267.00
26 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82 250.00
27 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.83 249.00
28 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.85 246.00
29 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.95 233.00
30 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.48 171.00
31 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.53 165.00
32 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.60 158.00
33 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.75 143.00
34 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12.88 130.00
35 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.97 121.00
36 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.06 113.00
37 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.08 111.00
38 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.14 106.00
39 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26 96.00
40 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 94.00
41 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39 86.00
42 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.49 78.00
43 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.79 57.00
44 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.07 40.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59 791.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19 677.00
3 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.82 566.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.33 484.00
5 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.69 429.00
6 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.40 329.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.86 738.00
2 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 679.00
3 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.22 672.00
4 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.70 587.00
5 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.10 520.00
6 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 270.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 10:38) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.61 602.00
2 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.66 594.00
3 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.47 462.00
4 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 11.95 391.00
5 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 12.84 274.00
6 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.24 227.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 10:38) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.48 625.00
2 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.88 556.00
3 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.88 556.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.60 442.00
5 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.96 389.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 10:46) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.81 568.00
2 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.90 553.00
3 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.28 491.00
4 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.32 485.00
5 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21 355.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 10:46) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.46 629.00
2 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.98 540.00
3 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.87 402.00
4 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.52 314.00
5 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.79 280.00
6 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 14.40 115.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 10:54) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.52 454.00
2 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.29 344.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 12.41 328.00
4 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.80 279.00
5 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.00 255.00
6 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.12 241.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 10:54) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.27 493.00
2 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.55 450.00
3 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.91 397.00
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.57 307.00
5 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.59 305.00
6 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.61 302.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 23.9.2018 - 11:02) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.52 454.00
2 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.10 370.00
3 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.16 236.00
4 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.38 212.00
5 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.87 0.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 23.9.2018 - 11:02) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 395.00
2 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.41 328.00
3 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.81 277.00
4 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.54 195.00
5 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.85 164.00
6 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.14 0.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59 791.00
2 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.86 738.00
3 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 679.00
4 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19 677.00
5 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.22 672.00
6 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.46 629.00
7 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.48 625.00
8 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.61 602.00
9 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.66 594.00
10 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.70 587.00
11 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.81 568.00
12 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.82 566.00
13 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.88 556.00
13 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.88 556.00
15 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.90 553.00
16 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.98 540.00
17 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.10 520.00
18 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.27 493.00
19 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.28 491.00
20 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.32 485.00
21 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.33 484.00
22 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.47 462.00
23 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.52 454.00
23 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.52 454.00
25 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.55 450.00
26 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.60 442.00
27 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.69 429.00
28 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.87 402.00
29 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.91 397.00
30 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 395.00
31 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 11.95 391.00
32 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.96 389.00
33 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.10 370.00
34 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21 355.00
35 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.29 344.00
36 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.40 329.00
37 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 12.41 328.00
37 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.41 328.00
39 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.52 314.00
40 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.57 307.00
41 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.59 305.00
42 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.61 302.00
43 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.79 280.00
44 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.80 279.00
45 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.81 277.00
46 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 12.84 274.00
47 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 270.00
48 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.00 255.00
49 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.12 241.00
50 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.16 236.00
51 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.24 227.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.38 212.00
53 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.54 195.00
54 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.85 164.00
55 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 14.40 115.00
56 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.87 0.00
57 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.14 0.00