<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (23. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci A1 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 414 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 60.40 60.4060.40 397.00
2 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 12 59.16 59.1659.16 386.00
3 442 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 55.74 55.7455.74 357.00
4 446 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 54.71 54.7154.71 348.00
5 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 7 50.55 50.5550.55 312.00
6 443 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 47.48 47.4847.48 287.00
7 411 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 43.70 43.7043.70 255.00
8 450 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 43.27 43.2743.27 251.00
9 445 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 42.05 42.0542.05 241.00
10 422 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 1 33.70 33.7033.70 173.00
11 447 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 33.50 33.5033.50 171.00
12 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 30.10 30.1030.10 144.00
Celkom 12 pretekárov
Mladší žiaci A2 (ne, 23.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 424 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 12 59.54 59.5459.54 390.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 11 47.79 47.7947.79 289.00
3 410 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 43.42 43.4243.42 253.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 40.44 40.4440.44 228.00
5 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 37.35 37.3537.35 202.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 37.15 37.1537.15 201.00
7 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 5 35.22 35.2235.22 185.00
8 405 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 34.76 34.7634.76 181.00
9 429 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 32.03 32.0332.03 159.00
10 409 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 29.04 29.0429.04 136.00
11 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 26.58 26.5826.58 117.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci B1 (ne, 23.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 48.33 48.3348.33 294.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 5 44.57 44.5744.57 262.00
3 413 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 39.47 39.4739.47 220.00
4 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 39.19 39.1939.19 218.00
5 435 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 8 38.92 38.9238.92 215.00
6 412 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 38.11 38.1138.11 209.00
7 428 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 37.06 37.0637.06 200.00
8 427 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 36.20 36.2036.20 193.00
9 406 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 33.69 33.6933.69 173.00
10 426 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 4 33.25 33.2533.25 169.00
11 425 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 2 31.04 31.0431.04 152.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci B2 (ne, 23.9.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 45.05 45.0545.05 266.00
2 419 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 38.49 38.4938.49 212.00
3 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 38.39 38.3938.39 211.00
4 421 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 37.94 37.9437.94 207.00
5 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 9 36.99 36.9936.99 200.00
6= 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 33.45 33.4533.45 171.00
6= 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 7 33.45 33.4533.45 171.00
8 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 31.58 31.5831.58 156.00
9 448 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 1 28.76 28.7628.76 134.00
10 439 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 5 27.83 27.8327.83 126.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky A1 (ne, 23.9.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 51.45 0.0 498.00
2 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 10 46.24 0.0 432.00
3 306 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 46.07 0.0 430.00
4 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 43.20 0.0 395.00
5 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 9 37.12 0.0 320.00
6 322 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 36.90 0.0 318.00
7 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 3 33.65 0.0 279.00
8 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 1 32.10 0.0 260.00
9 358 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 30.14 0.0 237.00
10 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 27.79 0.0 209.00
11 341 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 5 25.51 0.0 183.00
12 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 21.91 0.0 142.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky A2 (ne, 23.9.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 39.26 0.0 346.00
2 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 35.10 0.0 296.00
3 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 10 34.43 0.0 288.00
4 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 33.13 0.0 272.00
5 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 5 31.58 0.0 254.00
6 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 31.55 0.0 253.00
7 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 28.45 0.0 217.00
8 302 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 27.08 0.0 201.00
9 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 22.98 0.0 154.00
10 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 19.55 0.0 116.00
11 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 17.82 0.0 97.00
12 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 15.85 0.0 75.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky A3 (ne, 23.9.2018 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 321 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 16 36.70 0.0 315.00
2 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 30.58 0.0 242.00
3 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 12 25.28 0.0 180.00
4 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 6 24.78 0.0 174.00
5 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 14 23.93 0.0 165.00
6 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 21.37 0.0 136.00
7 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 15 21.36 0.0 136.00
8 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 10 19.89 0.0 119.00
9 318 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 8 17.62 0.0 94.00
10 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 11.47 0.0 30.00
Celkom 10 pretekárov
Mladšie žiačky B1 (ne, 23.9.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 12 49.27 0.0 470.00
2 333 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 11 45.63 0.0 425.00
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 2 45.13 0.0 419.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 3 42.89 0.0 391.00
5 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 4 36.60 0.0 314.00
6 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 36.58 0.0 314.00
7 345 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 10 33.13 0.0 272.00
8 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 32.97 0.0 270.00
9 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 6 32.54 0.0 265.00
10 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 27.25 0.0 203.00
11 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 23.94 0.0 165.00
Celkom 11 pretekárov
Mladšie žiačky B2 (ne, 23.9.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 307 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 37.39 0.0 324.00
2 344 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 12 35.79 0.0 304.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 5 32.74 0.0 268.00
4 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 4 32.45 0.0 264.00
5 361 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 7 29.48 0.0 229.00
6 364 Magnerová PetraMagnerová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 5 28.92 0.0 222.00
7 340 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 11 28.29 0.0 215.00
8 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 6 27.96 0.0 211.00
9 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 10 26.10 0.0 190.00
10 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 24.68 0.0 173.00
11 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 2 23.70 0.0 162.00
12 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 18.46 0.0 104.00
Celkom 12 pretekárov