<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (23. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 13:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.16 514.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.46 434.00
3 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.53 416.00
4 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.60 398.00
5 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.06 291.00
6 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.65 176.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 13:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.10 531.00
2 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.36 460.00
3 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.38 454.00
4 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.57 406.00
5 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.73 366.00
6 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.91 324.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 13:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.69 653.00
2 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.65 386.00
3 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83 343.00
4 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.84 340.00
5 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.25 251.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62 181.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 13:10) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.94 577.00
2 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 08.66 383.00
3 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.92 322.00
4 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.39 224.00
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.78 354.00
2 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.93 320.00
3 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.01 302.00
4 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.51 201.00
5 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.62 181.00
6 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.26 85.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.36 460.00
2 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.24 253.00
3 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30 241.00
4 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.42 218.00
5 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.93 131.00
6 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94 129.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.85 338.00
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.26 249.00
3 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.51 201.00
4 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.78 154.00
5 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.80 151.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.98 309.00
2 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.82 148.00
3 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.05 113.00
4 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.16 98.00
5 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.88 24.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.69 653.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.94 577.00
3 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.10 531.00
4 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.16 514.00
5 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.36 460.00
5 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.36 460.00
7 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.38 454.00
8 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.46 434.00
9 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.53 416.00
10 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.57 406.00
11 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.60 398.00
12 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.65 386.00
13 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 08.66 383.00
14 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.73 366.00
15 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.78 354.00
16 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.83 343.00
17 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.84 340.00
18 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.85 338.00
19 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.91 324.00
20 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.92 322.00
21 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 08.93 320.00
22 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.98 309.00
23 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.01 302.00
24 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.06 291.00
25 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.24 253.00
26 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.25 251.00
27 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.26 249.00
28 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.30 241.00
29 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.39 224.00
30 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.42 218.00
31 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.51 201.00
31 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.51 201.00
33 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.62 181.00
33 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.62 181.00
35 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.65 176.00
36 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.78 154.00
37 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.80 151.00
38 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.82 148.00
39 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.93 131.00
40 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.94 129.00
41 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.05 113.00
42 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.16 98.00
43 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 10.26 85.00
44 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.88 24.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.36 741.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.40 729.00
3 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.63 665.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.74 635.00
5 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.17 523.00
6 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.49 447.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.54 690.00
2 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.77 626.00
3 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85 605.00
4 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.90 592.00
5 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.93 584.00
6 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.18 521.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.83 610.00
2 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.07 548.00
3 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.09 543.00
4 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.35 480.00
5 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43 461.00
6 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.80 378.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.75 632.00
2 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.78 624.00
3 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.02 561.00
4 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.18 521.00
5 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70 400.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.57 681.00
2 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.89 595.00
3 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.11 538.00
4 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.61 419.00
5 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.69 402.00
6 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08 320.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.76 629.00
2 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.82 613.00
3 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.13 533.00
4 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42 463.00
5 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88 361.00
6 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 11.00 161.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 12:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.25 504.00
2 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.36 477.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.48 449.00
4 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.56 431.00
5 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.89 359.00
6 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.13 310.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 12:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.85 605.00
2 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.09 543.00
3 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.13 533.00
4 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 523.00
5 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19 518.00
6 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.07 322.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 23.9.2018 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.50 444.00
2 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.57 428.00
3 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.90 357.00
4 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.93 171.00
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 23.9.2018 - 13:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.29 494.00
2 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 492.00
3 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.69 402.00
4 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.82 374.00
5 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.11 314.00
6 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.22 293.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.36 741.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.40 729.00
3 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.54 690.00
4 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.57 681.00
5 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.63 665.00
6 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.74 635.00
7 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.75 632.00
8 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.76 629.00
9 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.77 626.00
10 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.78 624.00
11 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.82 613.00
12 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.83 610.00
13 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.85 605.00
13 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.85 605.00
15 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.89 595.00
16 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.90 592.00
17 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.93 584.00
18 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.02 561.00
19 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.07 548.00
20 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.09 543.00
20 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.09 543.00
22 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.11 538.00
23 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.13 533.00
23 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.13 533.00
25 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.17 523.00
25 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.17 523.00
27 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.18 521.00
27 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.18 521.00
29 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.19 518.00
30 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.25 504.00
31 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.29 494.00
32 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.30 492.00
33 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.35 480.00
34 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.36 477.00
35 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.42 463.00
36 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.43 461.00
37 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.48 449.00
38 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.49 447.00
39 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.50 444.00
40 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 09.56 431.00
41 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 09.57 428.00
42 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.61 419.00
43 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.69 402.00
43 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.69 402.00
45 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70 400.00
46 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 09.80 378.00
47 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.82 374.00
48 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88 361.00
49 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.89 359.00
50 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.90 357.00
51 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.07 322.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.08 320.00
53 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.11 314.00
54 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.13 310.00
55 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.22 293.00
56 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.93 171.00
57 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 11.00 161.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 1:40.54 833.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 1:42.11 804.00
3 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 11 1:42.77 792.00
4 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:44.35 763.00
5 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:45.75 739.00
6 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:46.61 724.00
7 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:47.77 704.00
8 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:53.36 611.00
9 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:56.25 565.00
10 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.10 464.00
11 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.12 422.00
12 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:11.05 358.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:44.22 766.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:50.21 662.00
3 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.35 660.00
4 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:51.38 643.00
5 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:57.57 545.00
6 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:59.85 511.00
7 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:04.83 440.00
8 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:07.27 407.00
9 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:07.67 402.00
10 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:07.73 401.00
11 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:09.20 382.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:52.61 623.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:52.88 619.00
3 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:56.10 568.00
4 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 1:57.22 550.00
5 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 1:58.06 538.00
6 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.32 519.00
7 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:02.34 475.00
8 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:02.82 468.00
9 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:05.64 429.00
10 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:06.49 417.00
11 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:17.95 277.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 1:47.08 715.00
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:03.73 455.00
3 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:04.02 451.00
4 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:06.69 415.00
5 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:08.66 389.00
6 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.01 371.00
7 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:10.10 370.00
8 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:10.91 360.00
9 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:11.61 351.00
10 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:15.76 302.00
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 1:40.54 833.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 1:42.11 804.00
3 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 11 1:42.77 792.00
4 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:44.22 766.00
5 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:44.35 763.00
6 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:45.75 739.00
7 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:46.61 724.00
8 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 1:47.08 715.00
9 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:47.77 704.00
10 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11 1:50.21 662.00
11 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.35 660.00
12 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:51.38 643.00
13 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 1:52.61 623.00
14 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:52.88 619.00
15 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:53.36 611.00
16 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:56.10 568.00
17 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:56.25 565.00
18 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 1:57.22 550.00
19 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:57.57 545.00
20 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 1:58.06 538.00
21 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.32 519.00
22 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 1:59.85 511.00
23 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:02.34 475.00
24 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 2:02.82 468.00
25 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.10 464.00
26 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:03.73 455.00
27 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:04.02 451.00
28 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:04.83 440.00
29 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:05.64 429.00
30 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 2:06.12 422.00
31 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:06.49 417.00
32 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:06.69 415.00
33 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:07.27 407.00
34 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:07.67 402.00
35 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:07.73 401.00
36 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 2:08.66 389.00
37 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:09.20 382.00
38 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:10.01 371.00
39 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:10.10 370.00
40 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:10.91 360.00
41 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:11.05 358.00
42 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:11.61 351.00
43 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:15.76 302.00
44 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:17.95 277.00

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:43.29 782.00
2 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:47.84 702.00
3 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:49.61 672.00
4 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:49.78 670.00
5 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.88 668.00
6 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1:51.81 636.00
7 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:56.36 564.00
8 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.60 530.00
9 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:03.61 457.00
10 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:07.42 405.00
11 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:12.29 343.00
12 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:18.69 269.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.58 690.00
2 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:51.66 638.00
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:53.21 613.00
4 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 1:54.63 591.00
5 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:59.43 517.00
6 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:01.14 492.00
7 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:02.51 472.00
8 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:05.63 429.00
9 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:06.53 417.00
10 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:07.10 409.00
11 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:17.95 277.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:57.60 545.00
2 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:58.25 535.00
3 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:58.70 528.00
4 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:59.64 514.00
5 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 2:03.42 460.00
6 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:06.54 417.00
7 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.01 410.00
8 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:08.10 396.00
9 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:09.36 380.00
10 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:15.19 308.00
11 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:16.55 293.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 1:56.95 555.00
2 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:59.22 520.00
3 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:59.70 513.00
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:01.32 489.00
5 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 2:03.39 460.00
6 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 2:09.08 383.00
7 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:11.13 357.00
8 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:11.81 349.00
9 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:12.16 344.00
10 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:13.64 327.00
11 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:15.54 304.00
12 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10 2:17.11 286.00
Celkom 12 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:53.63 607.00
2 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 1:59.79 512.00
3 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:03.75 455.00
4 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:04.84 440.00
5 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:04.91 439.00
6 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:07.39 405.00
7 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:08.31 393.00
8 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 2:13.50 328.00
9 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:13.67 326.00
10 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:21.65 237.00
11 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:42.80 67.00
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:43.29 782.00
2 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:47.84 702.00
3 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:48.58 690.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:49.61 672.00
5 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:49.78 670.00
6 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1:49.88 668.00
7 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:51.66 638.00
8 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1:51.81 636.00
9 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 1:53.21 613.00
10 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 1:53.63 607.00
11 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 1:54.63 591.00
12 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:56.36 564.00
13 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 12 1:56.95 555.00
14 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 1:57.60 545.00
15 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:58.25 535.00
16 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:58.60 530.00
17 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:58.70 528.00
18 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:59.22 520.00
19 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 1:59.43 517.00
20 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:59.64 514.00
21 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:59.70 513.00
22 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 1:59.79 512.00
23 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:01.14 492.00
24 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:01.32 489.00
25 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:02.51 472.00
26 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 9 2:03.39 460.00
27 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 12 2:03.42 460.00
28 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:03.61 457.00
29 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:03.75 455.00
30 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:04.84 440.00
31 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:04.91 439.00
32 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:05.63 429.00
33 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:06.53 417.00
34 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:06.54 417.00
35 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:07.01 410.00
36 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:07.10 409.00
37 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:07.39 405.00
38 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:07.42 405.00
39 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:08.10 396.00
40 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 2:08.31 393.00
41 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 2:09.08 383.00
42 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:09.36 380.00
43 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:11.13 357.00
44 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:11.81 349.00
45 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 2:12.16 344.00
46 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:12.29 343.00
47 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 16 2:13.50 328.00
48 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:13.64 327.00
49 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:13.67 326.00
50 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:15.19 308.00
51 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:15.54 304.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:16.55 293.00
53 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 10 2:17.11 286.00
54 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:17.95 277.00
55 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:18.69 269.00
56 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:21.65 237.00
57 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:42.80 67.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.65 609.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.02 537.00
3 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.24 497.00
4 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.63 428.00
5 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66 423.00
6 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.83 249.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.10 522.00
2 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
3 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.31 484.00
4 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.95 376.00
5 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.38 310.00
6 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.64 274.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 11:18) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12 519.00
2 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.14 515.00
3 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.67 421.00
4 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 315.00
5 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.57 284.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.97 121.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 11:18) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.34 479.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.06 359.00
3 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.09 354.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.16 343.00
5 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.69 267.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 11:26) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48 454.00
2 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16 343.00
3 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.85 246.00
4 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12.88 130.00
5 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.08 111.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 11:26) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.67 605.00
2 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.60 158.00
3 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.75 143.00
4 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.14 106.00
5 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 94.00
6 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.79 57.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 11:34) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.44 302.00
2 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82 250.00
3 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.48 171.00
4 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.53 165.00
5 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.49 78.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 11:34) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.95 233.00
2 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.06 113.00
3 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26 96.00
4 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39 86.00
5 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.07 40.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 450 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.65 609.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.67 605.00
3 422 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.02 537.00
4 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 10.10 522.00
5 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12 519.00
6 442 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.13 517.00
7 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.14 515.00
8 445 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.24 497.00
9 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.31 484.00
10 424 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.34 479.00
11 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48 454.00
12 443 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.63 428.00
13 446 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.66 423.00
14 429 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.67 421.00
15 411 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.95 376.00
16 437 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.06 359.00
17 409 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.09 354.00
18 415 Šnírer MartinŠnírer Martin 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.16 343.00
18 412 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 11.16 343.00
20 405 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.35 315.00
21 414 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.38 310.00
22 448 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 11.44 302.00
23 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.57 284.00
24 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 11.64 274.00
25 410 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.69 267.00
26 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.82 250.00
27 447 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.83 249.00
28 425 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 11.85 246.00
29 419 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.95 233.00
30 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.48 171.00
31 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.53 165.00
32 428 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 12.60 158.00
33 406 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.75 143.00
34 427 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 12.88 130.00
35 404 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.97 121.00
36 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.06 113.00
37 413 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.08 111.00
38 426 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 13.14 106.00
39 421 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.26 96.00
40 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.28 94.00
41 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.39 86.00
42 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 13.49 78.00
43 435 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.79 57.00
44 439 Sedlák PeterSedlák Peter 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.07 40.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59 791.00
2 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19 677.00
3 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.82 566.00
4 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.33 484.00
5 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.69 429.00
6 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.40 329.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 23.9.2018 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.86 738.00
2 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 679.00
3 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.22 672.00
4 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.70 587.00
5 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.10 520.00
6 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 270.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 23.9.2018 - 10:38) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.61 602.00
2 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.66 594.00
3 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.47 462.00
4 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 11.95 391.00
5 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 12.84 274.00
6 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.24 227.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 23.9.2018 - 10:38) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.48 625.00
2 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.88 556.00
3 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.88 556.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.60 442.00
5 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.96 389.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 23.9.2018 - 10:46) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.81 568.00
2 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.90 553.00
3 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.28 491.00
4 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.32 485.00
5 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21 355.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 23.9.2018 - 10:46) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.46 629.00
2 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.98 540.00
3 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.87 402.00
4 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.52 314.00
5 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.79 280.00
6 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 14.40 115.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 23.9.2018 - 10:54) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.52 454.00
2 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.29 344.00
3 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 12.41 328.00
4 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.80 279.00
5 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.00 255.00
6 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.12 241.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 23.9.2018 - 10:54) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.27 493.00
2 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.55 450.00
3 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.91 397.00
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.57 307.00
5 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.59 305.00
6 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.61 302.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 23.9.2018 - 11:02) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.52 454.00
2 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.10 370.00
3 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.16 236.00
4 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.38 212.00
5 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.87 0.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 23.9.2018 - 11:02) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 395.00
2 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.41 328.00
3 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.81 277.00
4 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.54 195.00
5 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.85 164.00
6 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.14 0.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.59 791.00
2 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.86 738.00
3 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.18 679.00
4 358 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.19 677.00
5 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.22 672.00
6 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.46 629.00
7 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.48 625.00
8 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.61 602.00
9 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.66 594.00
10 322 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.70 587.00
11 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.81 568.00
12 341 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.82 566.00
13 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.88 556.00
13 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.88 556.00
15 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.90 553.00
16 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.98 540.00
17 306 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.10 520.00
18 344 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.27 493.00
19 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.28 491.00
20 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.32 485.00
21 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 11.33 484.00
22 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.47 462.00
23 340 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.52 454.00
23 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.52 454.00
25 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.55 450.00
26 350 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 11.60 442.00
27 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 11.69 429.00
28 302 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.87 402.00
29 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.91 397.00
30 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 395.00
31 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 11.95 391.00
32 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 11.96 389.00
33 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 12.10 370.00
34 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.21 355.00
35 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.29 344.00
36 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.40 329.00
37 346 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 12.41 328.00
37 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.41 328.00
39 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.52 314.00
40 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.57 307.00
41 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 12.59 305.00
42 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.61 302.00
43 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.79 280.00
44 307 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.80 279.00
45 321 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.81 277.00
46 345 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 12.84 274.00
47 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.87 270.00
48 364 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.00 255.00
49 361 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 13.12 241.00
50 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.16 236.00
51 333 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 13.24 227.00
52 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.38 212.00
53 338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 13.54 195.00
54 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 13.85 164.00
55 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 14.40 115.00
56 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 17.87 0.00
57 318 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.14 0.00

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále A1 (ne, 23.9.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 7 500 +1.1 m/s x500  +1.1457  +1.6500 382.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 499 +1.0 m/s 468  +0.0485  +1.6499  +1.0499 380.00
3 450 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 9 492 +2.0 m/s x485  +1.3492  +2.0492 367.00
4 447 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 482 +1.3 m/s 435  +1.3482  +1.3x482 348.00
5 445 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 480 +0.0 m/s 449  +2.2471  +0.5480  +0.0480 345.00
6 411 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 480 +0.0 m/s 480  +0.0466  +1.9435  +2.1480 345.00
7 414 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 478 +0.6 m/s 446  +0.5453  +1.5478  +0.6478 341.00
8 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 452 +1.0 m/s 423  -0.8452  +1.0423  +0.0452 294.00
9 443 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 450 +0.0 m/s 450  +0.0435  +0.7x450 290.00
10 442 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 433 +0.4 m/s 433  +0.4xx433 261.00
11 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 431 -0.2 m/s 431  -0.2409  +1.4405  +1.3431 257.00
12 446 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 386 +0.4 m/s 339  +2.1373  +2.0386  +0.4386 184.00
Celkom 12 pretekárov
Finále A2 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 437 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 2 550 +1.4 m/s x485  +1.3550  +1.4550 481.00
2 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 491 +0.4 m/s 491  +0.4457  +1.4440  -0.1491 365.00
3 429 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 470 +0.6 m/s x469  +1.4470  +0.6470 326.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 469 +1.2 m/s 440  +1.2451  +2.1469  +1.2469 324.00
5 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 466 -0.1 m/s 445  +3.0x466  -0.1466 319.00
6 424 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 9 450 +1.0 m/s 416  +1.4450  +1.0438  +1.8450 290.00
7 405 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 437 +2.0 m/s 412  +0.3437  +2.0x437 267.00
8 409 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 435 +1.8 m/s 435  +1.8415  +0.8413  -0.4435 264.00
9 410 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 417 +0.8 m/s x417  +0.8378  +0.0417 234.00
10 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 404 +1.1 m/s 365  +1.6403  +0.0404  +1.1404 212.00
11 404 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 353 +1.6 m/s 328  +1.7353  +1.6342  +0.2353 135.00
Celkom 11 pretekárov
Finále B1 (ne, 23.9.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 506 +0.4 m/s 475  +1.3506  +0.4x506 394.00
2 427 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 3 493 +1.0 m/s 394  +1.1x493  +1.0493 369.00
3 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 450 +0.2 m/s 443  +0.3442  +2.0450  +0.2450 290.00
4 425 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 409 +0.5 m/s 409  +0.5361  +0.5x409 220.00
5 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 408 +0.2 m/s 389  +1.8408  +0.2408  +0.0408 219.00
6 426 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 6 406 +2.8 m/s 396 +0.2 m/s 396  +0.2406  +2.8385  -0.1406 215.00
7 428 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 394 +1.3 m/s 394  +1.3332  +0.2362  +0.0394 196.00
8 413 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 388 +1.0 m/s 375  +0.1388  +1.0381  +0.3388 187.00
9 412 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 381 +0.8 m/s 288  +0.0381x381 176.00
10 406 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 347 +1.6 m/s 302  +1.3315  +3.2347  +1.6347 126.00
11 435 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 4 331 +1.7 m/s 294  +1.3331  +1.7325  -0.4331 104.00
Celkom 11 pretekárov
Finále B2 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 10 446 +1.0 m/s 422  +1.8446  +1.0355  +1.4446 283.00
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 413 -0.2 m/s 394  +0.0389  +0.0413  -0.2413 227.00
3 419 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 382 +0.2 m/s 382  +0.2371  +0.0x382  +0.0 177.00
4 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 7 371 +0.0 m/s 362  +0.0368  +0.0371  +0.0371 161.00
5 439 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 6 368 +0.2 m/s 368  +0.2x356  -0.7368 156.00
6 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 367 +0.8 m/s 361  +1.1328  +0.0367  +0.8367 155.00
7 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 358 +0.0 m/s 344  +0.3332  +0.0358  +0.0358 142.00
8 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 9 357 +1.2 m/s 357  +1.2348  +0.0355  +0.0357 140.00
9 421 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 348 +0.3 m/s 348  +0.3x310  -0.7348 127.00
10 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 336 +0.3 m/s 336  +0.3x310  -0.7336 111.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A1 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 54 497 +0.0 m/s 497  +0.0492  +0.0481  +2.1497 551.00
2 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 487 +0.8 m/s 487  +0.8x480  +0.0487 524.00
3 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 3 486 +1.4 m/s 455  +1.7476  +0.0486  +1.4486 522.00
4 322 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 460 +0.9 m/s 426  +0.2417  +0.0460  +0.9460 454.00
5 358 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 452 +0.0 m/s xx452  +0.0452 433.00
6 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 441 +0.1 m/s 441  +0.1429  +0.0434  +1.4441 406.00
7 341 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 429 -0.3 m/s x429  -0.3x429 376.00
8 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 420 +0.0 m/s x420  +0.0x420 355.00
9 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 412 +0.4 m/s 412  +0.4402  +0.0406  +1.8412 336.00
10 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 401 +0.3 m/s 364  +1.2389  +0.0401  +0.3401 310.00
11 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 398 +0.1 m/s x367  +0.0398  +0.1398 303.00
12 306 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 387 +0.0 m/s xx387  +0.0387 279.00
Celkom 12 pretekárov
Finále A2 (ne, 23.9.2018 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 11 444 +0.7 m/s 416  +1.0444  +0.7409  +0.5444  +0.7  +0.0 413.00
2 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 423 +0.4 m/s 423  +0.4421  +0.7423  +0.0423 362.00
3 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 412 +1.2 m/s 410  +0.0412  +1.2409  +0.0412 336.00
4 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 409 +0.0 m/s 408  +0.0409  +0.0383  +0.0409 329.00
5 302 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 399 +0.0 m/s 399  +0.0312  +0.0390  +0.0399 306.00
6 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 399 +0.3 m/s 325  +0.0399  +0.3376  +0.0399 306.00
7 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 391 +0.1 m/s 349  +0.2366  +1.2391  +0.1391 287.00
8 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 12 389 +1.0 m/s 389  +1.0370  +0.0375  +0.0389 283.00
9 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 384 +0.1 m/s 277  +0.0255  +0.0384  +0.1384 272.00
10 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 377 +0.6 m/s 304  +0.7377  +0.6349  +0.0377 257.00
11 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 345 +0.0 m/s xx345  +0.0345 190.00
12 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 3 315 +1.6 m/s 306  +0.7315  +1.6x315 133.00
Celkom 12 pretekárov
Finále A3 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 414 +0.0 m/s x385  +0.0414  +0.0414 340.00
2 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 8 368 +0.0 m/s 368  +0.0358  +0.5329  +0.0368 237.00
3 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 6 368 +0.5 m/s 368  +0.5325  +1.1350  +0.0368 237.00
4 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 3 358 +0.0 m/s 335  +0.0x358  +0.0358 216.00
5 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 357 +1.0 m/s 357  +1.0340  +0.0350  +0.0357 214.00
6 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 354 +0.0 m/s xx354  +0.0354 208.00
7 321 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 11 350 +0.0 m/s 342  +1.0340  +0.1350  +0.0350 200.00
8 318 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 342 +0.9 m/s x342  +0.9x342 184.00
9 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 284 +0.0 m/s 284  +0.0xx284 81.00
338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 1 NM xxx0.0 0.00
Celkom 10 pretekárov
Finále B1 (ne, 23.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 457 +0.4 m/s 418  +1.7418  +1.1457  +0.4457 446.00
2 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 454 +1.2 m/s 421  +1.1454  +1.2431  +1.2454 438.00
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 1 449 +0.1 m/s 335  +0.0345  +1.1449  +0.1449 426.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 8 428 +1.7 m/s 410  +1.9428  +1.7x428 374.00
5 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11 427 +0.1 m/s 402  +0.0427  +0.1x427 371.00
6 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 3 424 +1.6 m/s 359  +0.8424  +1.6x424  +0.0 364.00
7 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 410 +1.0 m/s 403  +0.3410  +1.0402  +1.4410 331.00
8 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 401 +0.2 m/s 396  +0.0385  +1.1401  +0.2401 310.00
9 345 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 6 397 +1.4 m/s x385  +0.0397  +1.4397 301.00
10 333 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 4 374 +1.0 m/s 342  +1.1x374  +1.0374 250.00
11 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 352 +1.5 m/s 337  +0.9331  +0.3352  +1.5352 204.00
Celkom 11 pretekárov
Finále B2 (ne, 23.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 12 430 +1.0 m/s 410  +0.0420  +0.3430  +1.0430 379.00
2 346 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 15 422 +0.8 m/s 400  +0.0420  +0.0422  +0.8422 359.00
3 340 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 10 419 +0.5 m/s 419  +0.5399  +0.6x419 352.00
4 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 7 414 +0.0 m/s x414  +0.0x414 340.00
5 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 413 +0.2 m/s 387  +0.1413  +0.2412  +0.7413 338.00
6 344 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 8 410 +0.6 m/s x397  +0.0410  +0.6410 331.00
7 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 397 +0.5 m/s 386  +0.0397  +0.5380  +0.9397 301.00
8 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 397 +0.0 m/s 382  +0.0350  +1.8397  +0.0397 301.00
9 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 383 +0.3 m/s x383  +0.3349  +1.0383 270.00
10 307 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 365 +0.4 m/s 343  +1.0348  +0.0365  +0.4365 231.00
11 364 Magnerová PetraMagnerová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 359 +0.1 m/s 359  +0.1x354  +0.4359 218.00
12 361 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 7 351 +0.0 m/s 351  +0.0xx351 202.00
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci A1 (ne, 23.9.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 414 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 60.40 60.4060.40 397.00
2 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 12 59.16 59.1659.16 386.00
3 442 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 10 55.74 55.7455.74 357.00
4 446 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 54.71 54.7154.71 348.00
5 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 7 50.55 50.5550.55 312.00
6 443 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 47.48 47.4847.48 287.00
7 411 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 43.70 43.7043.70 255.00
8 450 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 4 43.27 43.2743.27 251.00
9 445 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 42.05 42.0542.05 241.00
10 422 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 1 33.70 33.7033.70 173.00
11 447 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 33.50 33.5033.50 171.00
12 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 30.10 30.1030.10 144.00
Celkom 12 pretekárov
Mladší žiaci A2 (ne, 23.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 424 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 12 59.54 59.5459.54 390.00
2 437 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 11 47.79 47.7947.79 289.00
3 410 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 43.42 43.4243.42 253.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 7 40.44 40.4440.44 228.00
5 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 37.35 37.3537.35 202.00
6 404 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 37.15 37.1537.15 201.00
7 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 5 35.22 35.2235.22 185.00
8 405 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 34.76 34.7634.76 181.00
9 429 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 6 32.03 32.0332.03 159.00
10 409 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 29.04 29.0429.04 136.00
11 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 26.58 26.5826.58 117.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci B1 (ne, 23.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 48.33 48.3348.33 294.00
2 436 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 5 44.57 44.5744.57 262.00
3 413 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 39.47 39.4739.47 220.00
4 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 11 39.19 39.1939.19 218.00
5 435 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 8 38.92 38.9238.92 215.00
6 412 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 38.11 38.1138.11 209.00
7 428 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 37.06 37.0637.06 200.00
8 427 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 36.20 36.2036.20 193.00
9 406 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 33.69 33.6933.69 173.00
10 426 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 4 33.25 33.2533.25 169.00
11 425 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 2 31.04 31.0431.04 152.00
Celkom 11 pretekárov
Mladší žiaci B2 (ne, 23.9.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 2 45.05 45.0545.05 266.00
2 419 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 10 38.49 38.4938.49 212.00
3 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 38.39 38.3938.39 211.00
4 421 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 37.94 37.9437.94 207.00
5 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 9 36.99 36.9936.99 200.00
6= 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 33.45 33.4533.45 171.00
6= 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 7 33.45 33.4533.45 171.00
8 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 31.58 31.5831.58 156.00
9 448 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 1 28.76 28.7628.76 134.00
10 439 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 5 27.83 27.8327.83 126.00
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky A1 (ne, 23.9.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 51.45 0.0 498.00
2 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 10 46.24 0.0 432.00
3 306 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 46.07 0.0 430.00
4 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 8 43.20 0.0 395.00
5 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 9 37.12 0.0 320.00
6 322 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 36.90 0.0 318.00
7 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 3 33.65 0.0 279.00
8 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 1 32.10 0.0 260.00
9 358 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 30.14 0.0 237.00
10 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 27.79 0.0 209.00
11 341 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 5 25.51 0.0 183.00
12 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 21.91 0.0 142.00
Celkom 12 pretekárov
Mladšie žiačky A2 (ne, 23.9.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 39.26 0.0 346.00
2 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 35.10 0.0 296.00
3 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 10 34.43 0.0 288.00
4 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 33.13 0.0 272.00
5 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 5 31.58 0.0 254.00
6 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 31.55 0.0 253.00
7 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 28.45 0.0 217.00
8 302 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 27.08 0.0 201.00
9 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium T