<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Trenčín (23. 9. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále A1 (ne, 23.9.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 449 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 7 500 +1.1 m/s x500  +1.1457  +1.6500 382.00
2 422 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 11 499 +1.0 m/s 468  +0.0485  +1.6499  +1.0499 380.00
3 450 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 9 492 +2.0 m/s x485  +1.3492  +2.0492 367.00
4 447 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 482 +1.3 m/s 435  +1.3482  +1.3x482 348.00
5 445 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 480 +0.0 m/s 449  +2.2471  +0.5480  +0.0480 345.00
6 411 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 10 480 +0.0 m/s 480  +0.0466  +1.9435  +2.1480 345.00
7 414 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 12 478 +0.6 m/s 446  +0.5453  +1.5478  +0.6478 341.00
8 433 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 452 +1.0 m/s 423  -0.8452  +1.0423  +0.0452 294.00
9 443 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 450 +0.0 m/s 450  +0.0435  +0.7x450 290.00
10 442 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 433 +0.4 m/s 433  +0.4xx433 261.00
11 444 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 431 -0.2 m/s 431  -0.2409  +1.4405  +1.3431 257.00
12 446 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 386 +0.4 m/s 339  +2.1373  +2.0386  +0.4386 184.00
Celkom 12 pretekárov
Finále A2 (ne, 23.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 437 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 2 550 +1.4 m/s x485  +1.3550  +1.4550 481.00
2 440 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 491 +0.4 m/s 491  +0.4457  +1.4440  -0.1491 365.00
3 429 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 470 +0.6 m/s x469  +1.4470  +0.6470 326.00
4 415 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 469 +1.2 m/s 440  +1.2451  +2.1469  +1.2469 324.00
5 416 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 466 -0.1 m/s 445  +3.0x466  -0.1466 319.00
6 424 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 9 450 +1.0 m/s 416  +1.4450  +1.0438  +1.8450 290.00
7 405 Antala MartinAntala Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 10 437 +2.0 m/s 412  +0.3437  +2.0x437 267.00
8 409 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 435 +1.8 m/s 435  +1.8415  +0.8413  -0.4435 264.00
9 410 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 417 +0.8 m/s x417  +0.8378  +0.0417 234.00
10 418 Hlaváček MartinHlaváček Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 404 +1.1 m/s 365  +1.6403  +0.0404  +1.1404 212.00
11 404 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 353 +1.6 m/s 328  +1.7353  +1.6342  +0.2353 135.00
Celkom 11 pretekárov
Finále B1 (ne, 23.9.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 436 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 506 +0.4 m/s 475  +1.3506  +0.4x506 394.00
2 427 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 3 493 +1.0 m/s 394  +1.1x493  +1.0493 369.00
3 417 Dostál BenjaminDostál Benjamin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 450 +0.2 m/s 443  +0.3442  +2.0450  +0.2450 290.00
4 425 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 409 +0.5 m/s 409  +0.5361  +0.5x409 220.00
5 420 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 408 +0.2 m/s 389  +1.8408  +0.2408  +0.0408 219.00
6 426 Hulka AlexHulka Alex
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 6 406 +2.8 m/s 396 +0.2 m/s 396  +0.2406  +2.8385  -0.1406 215.00
7 428 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 5 394 +1.3 m/s 394  +1.3332  +0.2362  +0.0394 196.00
8 413 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 388 +1.0 m/s 375  +0.1388  +1.0381  +0.3388 187.00
9 412 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 10 381 +0.8 m/s 288  +0.0381x381 176.00
10 406 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 347 +1.6 m/s 302  +1.3315  +3.2347  +1.6347 126.00
11 435 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 4 331 +1.7 m/s 294  +1.3331  +1.7325  -0.4331 104.00
Celkom 11 pretekárov
Finále B2 (ne, 23.9.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 448 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 10 446 +1.0 m/s 422  +1.8446  +1.0355  +1.4446 283.00
2 432 Čamaj ViliamČamaj Viliam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 1 413 -0.2 m/s 394  +0.0389  +0.0413  -0.2413 227.00
3 419 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 382 +0.2 m/s 382  +0.2371  +0.0x382  +0.0 177.00
4 438 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 7 371 +0.0 m/s 362  +0.0368  +0.0371  +0.0371 161.00
5 439 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 6 368 +0.2 m/s 368  +0.2x356  -0.7368 156.00
6 408 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 367 +0.8 m/s 361  +1.1328  +0.0367  +0.8367 155.00
7 403 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 358 +0.0 m/s 344  +0.3332  +0.0358  +0.0358 142.00
8 441 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 9 357 +1.2 m/s 357  +1.2348  +0.0355  +0.0357 140.00
9 421 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 348 +0.3 m/s 348  +0.3x310  -0.7348 127.00
10 401 Vrlák SamuelVrlák Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 336 +0.3 m/s 336  +0.3x310  -0.7336 111.00
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A1 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 54 497 +0.0 m/s 497  +0.0492  +0.0481  +2.1497 551.00
2 357 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 487 +0.8 m/s 487  +0.8x480  +0.0487 524.00
3 356 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 3 486 +1.4 m/s 455  +1.7476  +0.0486  +1.4486 522.00
4 322 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 460 +0.9 m/s 426  +0.2417  +0.0460  +0.9460 454.00
5 358 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 452 +0.0 m/s xx452  +0.0452 433.00
6 335 Perončíková PaulaPerončíková Paula
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
06 06 441 +0.1 m/s 441  +0.1429  +0.0434  +1.4441 406.00
7 341 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 429 -0.3 m/s x429  -0.3x429 376.00
8 303 Salayová MichaelaSalayová Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 420 +0.0 m/s x420  +0.0x420 355.00
9 311 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 412 +0.4 m/s 412  +0.4402  +0.0406  +1.8412 336.00
10 310 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 401 +0.3 m/s 364  +1.2389  +0.0401  +0.3401 310.00
11 359 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 398 +0.1 m/s x367  +0.0398  +0.1398 303.00
12 306 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 387 +0.0 m/s xx387  +0.0387 279.00
Celkom 12 pretekárov
Finále A2 (ne, 23.9.2018 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 339 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 11 444 +0.7 m/s 416  +1.0444  +0.7409  +0.5444  +0.7  +0.0 413.00
2 317 Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 423 +0.4 m/s 423  +0.4421  +0.7423  +0.0423 362.00
3 353 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 1 412 +1.2 m/s 410  +0.0412  +1.2409  +0.0412 336.00
4 324 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 6 409 +0.0 m/s 408  +0.0409  +0.0383  +0.0409 329.00
5 302 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 399 +0.0 m/s 399  +0.0312  +0.0390  +0.0399 306.00
6 315 Wágnerová LeaWágnerová Lea
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 399 +0.3 m/s 325  +0.0399  +0.3376  +0.0399 306.00
7 305 Jurovatá Sarah AlexanJurovatá Sarah Alexan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 391 +0.1 m/s 349  +0.2366  +1.2391  +0.1391 287.00
8 360 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 12 389 +1.0 m/s 389  +1.0370  +0.0375  +0.0389 283.00
9 331 Sedgwick NinaSedgwick Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 4 384 +0.1 m/s 277  +0.0255  +0.0384  +0.1384 272.00
10 325 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 377 +0.6 m/s 304  +0.7377  +0.6349  +0.0377 257.00
11 332 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 345 +0.0 m/s xx345  +0.0345 190.00
12 348 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Maraton AC RačaMaraton AC Rača
05 05 3 315 +1.6 m/s 306  +0.7315  +1.6x315 133.00
Celkom 12 pretekárov
Finále A3 (ne, 23.9.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 329 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 414 +0.0 m/s x385  +0.0414  +0.0414 340.00
2 312 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 8 368 +0.0 m/s 368  +0.0358  +0.5329  +0.0368 237.00
3 352 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 6 368 +0.5 m/s 368  +0.5325  +1.1350  +0.0368 237.00
4 334 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 3 358 +0.0 m/s 335  +0.0x358  +0.0358 216.00
5 313 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 357 +1.0 m/s 357  +1.0340  +0.0350  +0.0357 214.00
6 326 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 354 +0.0 m/s xx354  +0.0354 208.00
7 321 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 11 350 +0.0 m/s 342  +1.0340  +0.1350  +0.0350 200.00
8 318 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 9 342 +0.9 m/s x342  +0.9x342 184.00
9 336 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 284 +0.0 m/s 284  +0.0xx284 81.00
338 Malčeková TamaraMalčeková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 1 NM xxx0.0 0.00
Celkom 10 pretekárov
Finále B1 (ne, 23.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 363 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 12 457 +0.4 m/s 418  +1.7418  +1.1457  +0.4457 446.00
2 314 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 10 454 +1.2 m/s 421  +1.1454  +1.2431  +1.2454 438.00
3 347 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
05 05 1 449 +0.1 m/s 335  +0.0345  +1.1449  +0.1449 426.00
4 350 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 8 428 +1.7 m/s 410  +1.9428  +1.7x428 374.00
5 351 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11 427 +0.1 m/s 402  +0.0427  +0.1x427 371.00
6 343 Trgová ViktóriaTrgová Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 3 424 +1.6 m/s 359  +0.8424  +1.6x424  +0.0 364.00
7 355 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 410 +1.0 m/s 403  +0.3410  +1.0402  +1.4410 331.00
8 327 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 401 +0.2 m/s 396  +0.0385  +1.1401  +0.2401 310.00
9 345 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 6 397 +1.4 m/s x385  +0.0397  +1.4397 301.00
10 333 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 4 374 +1.0 m/s 342  +1.1x374  +1.0374 250.00
11 301 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 352 +1.5 m/s 337  +0.9331  +0.3352  +1.5352 204.00
Celkom 11 pretekárov
Finále B2 (ne, 23.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 12 430 +1.0 m/s 410  +0.0420  +0.3430  +1.0430 379.00
2 346 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 15 422 +0.8 m/s 400  +0.0420  +0.0422  +0.8422 359.00
3 340 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 10 419 +0.5 m/s 419  +0.5399  +0.6x419 352.00
4 342 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 7 414 +0.0 m/s x414  +0.0x414 340.00
5 323 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 413 +0.2 m/s 387  +0.1413  +0.2412  +0.7413 338.00
6 344 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 8 410 +0.6 m/s x397  +0.0410  +0.6410 331.00
7 316 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 9 397 +0.5 m/s 386  +0.0397  +0.5380  +0.9397 301.00
8 328 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 397 +0.0 m/s 382  +0.0350  +1.8397  +0.0397 301.00
9 354 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 11 383 +0.3 m/s x383  +0.3349  +1.0383 270.00
10 307 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 365 +0.4 m/s 343  +1.0348  +0.0365  +0.4365 231.00
11 364 Magnerová PetraMagnerová Petra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 359 +0.1 m/s 359  +0.1x354  +0.4359 218.00
12 361 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 7 351 +0.0 m/s 351  +0.0xx351 202.00
Celkom 12 pretekárov