<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.49 0.226
2 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:50.85 0.175
3 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:51.66 0.192
4 111 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.92 0.239
5 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:52.92 0.211
6 122 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:53.25 0.213
7 130 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:55.73 0.229
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.71 0.201
2 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.36 0.204
3 134 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.75 0.203
4 24 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:50.77 0.218
5 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.30 0.191
6 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.93 0.204
7 30 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.31 0.216
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.71 0.201
2 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.36 0.204
3 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.49 0.226
4 134 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.75 0.203
5 24 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:50.77 0.218
6 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:50.85 0.175
7 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.30 0.191
8 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:51.66 0.192
9 111 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.92 0.239
10 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:52.92 0.211
11 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.93 0.204
12 122 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:53.25 0.213
13 130 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:55.73 0.229
14 30 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.31 0.216

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:48.40 0.192
2 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.34 0.175
3 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 0:49.45 0.249
4 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.61 0.204
5 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:50.70 0.196
6 24 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:51.21 0.161
7 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:51.47 0.161
8 134 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:51.64 0.247
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 0:55.44 0.192
2 186 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:55.45 0.263
3 250 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:56.73 0.367
4 180 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:58.41 0.201
5 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.69 0.275
6 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:04.45 0.203
7 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:09.79 0.272
Celkom 7 pretekárov