<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +4.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 22.00 0.183
2 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.67 0.206
3 124 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.89 0.211
4 55 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.78 0.217
5 116 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.87 0.194
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.221
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.22 0.217
2 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.38 0.173
3 103 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.214
4 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 23.81 0.209
5 46 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.24 0.289
6 120 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.57 0.221
7 145 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.261
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.94 0.205
2 34 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.19 0.167
3 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.79 0.202
4 146 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.20 0.181
5 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.70 0.211
6 130 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.84 0.181
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.15 0.163
2 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.57 0.201
3 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.31 0.223
4 28 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 23.56 0.195
5 27 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 25.55 0.241
6 106 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.04 0.244
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.22 0.217
2 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.94 0.205
3 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 22.00 0.183
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.15 0.163
5 34 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.19 0.167
6 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.38 0.173
7 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.57 0.201
8 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.67 0.206
9 51 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.79 0.202
10 124 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.89 0.211
11 103 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.214
12 146 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.20 0.181
13 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.31 0.223
14 28 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 23.56 0.195
15 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.70 0.211
16 55 Líška IgorLíška Igor 890713 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.78 0.217
17 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 23.81 0.209
18 116 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.87 0.194
19 46 Blaha MariánBlaha Marián 920804 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.24 0.289
20 120 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.57 0.221
21 145 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.261
22 130 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.84 0.181
23 27 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 25.55 0.241
24 106 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.04 0.244
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.221

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:40) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 20.24 0.179
2 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.67 0.203
3 118 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.12 0.201
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 21.66 0.205
5 34 Filin JakubFilin Jakub 971103 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.89 0.158
6 65 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 22.01 0.204
7 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 22.44 0.213
8 95 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 23.09 0.196
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.07 0.199
2 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.34 0.202
3 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.05 0.290
4 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.14 0.197
5 181 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.44 0.225
6 221 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.20 0.242
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +5.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.48 0.269
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.60 0.224
3 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.89 0.203
4 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.14 0.246
5 229 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.33 0.325
6 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 27.77 0.144
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.87 0.171
2 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.79 0.186
3 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.43 0.238
4 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.81 0.241
178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.48 0.269
2 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.07 0.199
3 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.60 0.224
4 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.87 0.171
5 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.34 0.202
6 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.79 0.186
7 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.89 0.203
8 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.05 0.290
9 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.14 0.197
9 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.14 0.246
11 229 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.33 0.325
12 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 960711 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.43 0.238
13 181 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.44 0.225
14 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 27.77 0.144
15 197 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.81 0.241
16 221 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.20 0.242
178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Vietor: +3.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 920813 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.28 0.232
2 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.94 0.182
3 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.83 0.211
4 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.96 0.215
5 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 000527 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.19 0.219
6 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 26.57 0.195
7 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.81 0.217
8 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.05 0.289
Celkom 8 pretekárov