<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 15:26.29
2 84 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 15:36.98
3 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 15:39.15
4 129 Csiba BorisCsiba Boris 80 80 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15:45.76
5 76 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15:47.21
6 74 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 15:48.12
7 152 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 84 84 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 16 15:51.02
8 69 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 19 15:53.73
9 4 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 16:04.70
10 83 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:07.12
11 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16:07.65
12 148 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 16:21.19
13 60 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 16:43.17
14 82 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 16:46.19
15 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 9 16:54.16
16 29 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 8 16:54.24
17 98 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 17 17:11.04
7 Varga JánosVarga János 98 98 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNF
Poznámky:
1000m: 84 - 3:09.50 2000m: 84 - 6:13.36 3000m: 84 - 9:19.02 4000m: 136 - 12:28.45
Celkom 18 pretekárov

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 18:07.51
2 177 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 18:10.66
3 237 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 18:12.62
4 165 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 18:22.42
5 204 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 19:46.52
6 158 Petrjánošová SilviaPetrjánošová Silvia 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 20:47.09
7 191 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21:12.70
8 202 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 23:41.14
Poznámky:
1000m: 237 - 3:34.24 2000m: 237 - 7:04.53 3000m: 237 - 10:53.66 4000m: 237 - 14:36.89
Celkom 8 pretekárov