<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.7.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 3:56.72
2 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 3:57.17
3 110 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.22
4 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.92
5 86 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:02.24
6 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:03.86
7 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:07.11
8 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:08.65
9 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:10.00
10 132 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 4:10.26
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 4:12.92
12 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 4:13.92
13 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 4:15.14
14 147 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:16.77
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.7.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:21.01
2 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 4:21.44
3 98 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 10 4:21.89
4 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 4:24.66
5 107 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:26.05
6 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 9 4:26.37
7 67 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:28.58
8 31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:47.49
9 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:48.77
10 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:52.98
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 3:56.72
2 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 3:57.17
3 110 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.22
4 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.92
5 86 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:02.24
6 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:03.86
7 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:07.11
8 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:08.65
9 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:10.00
10 132 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 4:10.26
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 4:12.92
12 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 4:13.92
13 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 4:15.14
14 147 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:16.77
15 4 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:21.01
16 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 4:21.44
17 98 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 10 4:21.89
18 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 4:24.66
19 107 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:26.05
20 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 9 4:26.37
21 67 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:28.58
22 31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:47.49
23 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:48.77
24 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:52.98

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 253 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:33.15
2 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:38.97
3 190 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 4:40.46
4 249 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:42.49
5 255 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 4:46.11
6 210 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 4:54.02
7 168 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 5:00.07
8 204 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 5:17.08
9 157 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 5:36.82
216 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 DNF
Celkom 10 pretekárov