<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.73 0.154
2 79 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.11 0.127
3 116 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.199
4 124 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 11.39 0.198
5 105 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.62 0.190
6 135 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.73 0.246
7 106 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.191
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.40 0.181
2 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.94 0.169
3 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.96 0.174
4 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.09 0.168
5 48 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.30 0.154
6 89 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.56 0.162
7 113 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.19 0.192
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.72 0.180
2 52 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.95 0.170
3 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 10.98 0.190
4 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.23 0.151
5 108 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.38 0.184
6 125 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.81 0.197
7 94 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 12.11 0.227
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.187
2 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.90 0.173
3 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.04 0.208
4 93 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.14 0.192
5 126 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.36 0.252
6 120 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.93 0.181
7 145 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.24 0.207
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.40 0.181
2 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.187
3 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.72 0.180
4 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.73 0.154
5 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.90 0.173
6 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.94 0.169
7 52 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.95 0.170
8 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.96 0.174
9 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 10.98 0.190
10 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.04 0.208
11 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.09 0.168
12 79 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.11 0.127
13 93 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.14 0.192
14 116 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.199
15 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.23 0.151
16 48 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.30 0.154
17 126 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.36 0.252
18 108 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.38 0.184
19 124 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 11.39 0.198
20 89 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.56 0.162
21 105 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.62 0.190
22 125 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.81 0.197
23 120 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.93 0.181
24 94 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 12.11 0.227
25 113 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.19 0.192
26 145 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.24 0.207
27 135 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.73 0.246
28 106 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.191

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:30) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 NR 10.14 0.174
2 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.37 0.207
3 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.60 0.186
4 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.61 0.166
5 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.90 0.163
6 52 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.96 0.179
7 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10.99 0.204
8 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.00 0.172
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 15:45) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.51 0.174
2 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.23 0.173
3 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.35 0.197
4 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.80 0.175
5 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.80 0.163
6 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.62 0.188
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 15:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.01 0.176
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.07 0.199
3 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.43 0.161
4 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.06 0.206
5 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.07 0.211
6 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.41 0.267
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.51 0.174
2 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.01 0.176
3 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.07 0.199
4 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.23 0.173
5 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.35 0.197
6 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.43 0.161
7 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.80 0.175
7 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.80 0.163
9 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.06 0.206
10 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.07 0.211
11 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.41 0.267
12 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.62 0.188

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:20) official Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.44 0.189
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.81 0.183
3 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.82 0.182
4 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.182
5 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12.17 0.179
6 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.20 0.168
7 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.85 0.175
8 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.90 0.174
Celkom 8 pretekárov