<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (7. - 8. 7. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.73 0.154
2 79 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.11 0.127
3 116 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.199
4 124 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 11.39 0.198
5 105 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.62 0.190
6 135 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.73 0.246
7 106 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.191
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.40 0.181
2 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.94 0.169
3 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.96 0.174
4 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.09 0.168
5 48 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.30 0.154
6 89 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.56 0.162
7 113 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.19 0.192
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.72 0.180
2 52 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.95 0.170
3 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 10.98 0.190
4 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.23 0.151
5 108 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.38 0.184
6 125 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.81 0.197
7 94 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 12.11 0.227
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 7.7.2018 - 16:05) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.187
2 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.90 0.173
3 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.04 0.208
4 93 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.14 0.192
5 126 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.36 0.252
6 120 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.93 0.181
7 145 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.24 0.207
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.40 0.181
2 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.63 0.187
3 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.72 0.180
4 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.73 0.154
5 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.90 0.173
6 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.94 0.169
7 52 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.95 0.170
8 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.96 0.174
9 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 10.98 0.190
10 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.04 0.208
11 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.09 0.168
12 79 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.11 0.127
13 93 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.14 0.192
14 116 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.199
15 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.23 0.151
16 48 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.30 0.154
17 126 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.36 0.252
18 108 Hlúbik PavolHlúbik Pavol 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.38 0.184
19 124 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 11.39 0.198
20 89 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.56 0.162
21 105 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.62 0.190
22 125 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 11.81 0.197
23 120 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.93 0.181
24 94 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 12.11 0.227
25 113 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.19 0.192
26 145 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 12.24 0.207
27 135 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.73 0.246
28 106 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.76 0.191

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:30) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 NR 10.14 0.174
2 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.37 0.207
3 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.60 0.186
4 78 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.61 0.166
5 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10.90 0.163
6 52 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.96 0.179
7 61 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 10.99 0.204
8 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.00 0.172
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 15:45) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.51 0.174
2 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.23 0.173
3 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.35 0.197
4 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.80 0.175
5 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.80 0.163
6 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.62 0.188
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 15:45) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.01 0.176
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.07 0.199
3 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.43 0.161
4 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.06 0.206
5 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.07 0.211
6 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.41 0.267
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.51 0.174
2 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.01 0.176
3 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.07 0.199
4 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.23 0.173
5 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.35 0.197
6 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.43 0.161
7 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.80 0.175
7 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.80 0.163
9 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.06 0.206
10 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.07 0.211
11 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 13.41 0.267
12 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 13.62 0.188

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:20) official Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.44 0.189
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.81 0.183
3 235 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.82 0.182
4 185 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.06 0.182
5 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12.17 0.179
6 209 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 12.20 0.168
7 223 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.85 0.175
8 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.90 0.174
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 22.00 0.183
2 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.67 0.206
3 124 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.89 0.211
4 55 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.78 0.217
5 116 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.87 0.194
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.221
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.22 0.217
2 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.38 0.173
3 103 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.214
4 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 23.81 0.209
5 46 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.24 0.289
6 120 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.57 0.221
7 145 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.261
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.94 0.205
2 34 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.19 0.167
3 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.79 0.202
4 146 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.20 0.181
5 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.70 0.211
6 130 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.84 0.181
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 8.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.15 0.163
2 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.57 0.201
3 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.31 0.223
4 28 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 23.56 0.195
5 27 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 25.55 0.241
6 106 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.04 0.244
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 21.22 0.217
2 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.94 0.205
3 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 22.00 0.183
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.15 0.163
5 34 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.19 0.167
6 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.38 0.173
7 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 22.57 0.201
8 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 22.67 0.206
9 51 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 22.79 0.202
10 124 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 22.89 0.211
11 103 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.97 0.214
12 146 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.20 0.181
13 13 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.31 0.223
14 28 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 23.56 0.195
15 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.70 0.211
16 55 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.78 0.217
17 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 23.81 0.209
18 116 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.87 0.194
19 46 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.24 0.289
20 120 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.57 0.221
21 145 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 24.74 0.261
22 130 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 24.84 0.181
23 27 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 25.55 0.241
24 106 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 29.04 0.244
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.221

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 20.24 0.179
2 128 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.67 0.203
3 118 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.12 0.201
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 21.66 0.205
5 34 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.89 0.158
6 65 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 22.01 0.204
7 140 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 22.44 0.213
8 95 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 23.09 0.196
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.07 0.199
2 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.34 0.202
3 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.05 0.290
4 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.14 0.197
5 181 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.44 0.225
6 221 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.20 0.242
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +5.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.48 0.269
2 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.60 0.224
3 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.89 0.203
4 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.14 0.246
5 229 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.33 0.325
6 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 27.77 0.144
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.87 0.171
2 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.79 0.186
3 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.43 0.238
4 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.81 0.241
178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.48 0.269
2 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 25.07 0.199
3 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.60 0.224
4 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.87 0.171
5 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.34 0.202
6 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.79 0.186
7 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.89 0.203
8 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.05 0.290
9 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.14 0.197
9 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 27.14 0.246
11 229 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.33 0.325
12 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.43 0.238
13 181 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 27.44 0.225
14 225 Hanzelyová KlaudiaHanzelyová Klaudia 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 27.77 0.144
15 197 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.81 0.241
16 221 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.20 0.242
178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.28 0.232
2 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.94 0.182
3 252 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.83 0.211
4 164 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.96 0.215
5 222 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.19 0.219
6 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 26.57 0.195
7 220 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 26.81 0.217
8 153 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.05 0.289
Celkom 8 pretekárov

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 7.7.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.49 0.226
2 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:50.85 0.175
3 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:51.66 0.192
4 111 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.92 0.239
5 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:52.92 0.211
6 122 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:53.25 0.213
7 130 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:55.73 0.229
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 7.7.2018 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.71 0.201
2 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.36 0.204
3 134 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.75 0.203
4 24 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:50.77 0.218
5 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.30 0.191
6 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.93 0.204
7 30 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.31 0.216
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:49.71 0.201
2 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.36 0.204
3 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:50.49 0.226
4 134 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:50.75 0.203
5 24 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 0:50.77 0.218
6 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:50.85 0.175
7 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.30 0.191
8 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:51.66 0.192
9 111 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.92 0.239
10 49 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:52.92 0.211
11 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:52.93 0.204
12 122 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 0:53.25 0.213
13 130 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:55.73 0.229
14 30 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:01.31 0.216

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:48.40 0.192
2 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:49.34 0.175
3 85 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 0:49.45 0.249
4 114 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.61 0.204
5 137 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:50.70 0.196
6 24 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 0:51.21 0.161
7 15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:51.47 0.161
8 134 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:51.64 0.247
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 241 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.69 0.275
6 243 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:04.45 0.203
7 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 1:09.79 0.272
1 166 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 0:55.44 0.192
2 186 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:55.45 0.263
3 250 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:56.73 0.367
4 180 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:58.41 0.201
Celkom 7 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 7.7.2018 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.60
2 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 1:55.76
3 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.89
4 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.54
5 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:57.57
6 123 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 1:58.15
7 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 7 1:58.86
8 132 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:59.55
9 147 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:59.99
86 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 DNF
Poznámky:
400m - 133 - 52,93 600m - 133 - 1:22,75
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 7.7.2018 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:04.16
2 67 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:08.26
3 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:08.54
4 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:08.84
5 28 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:13.91
6 27 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:14.21
7 31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:17.80
8 32 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.22
9 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:26.53
Poznámky:
400m - 99 - 59,81 600m - 99 - 1:31,21
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:54.60
2 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 1:55.76
3 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.89
4 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:57.54
5 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:57.57
6 123 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 1:58.15
7 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 7 1:58.86
8 132 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:59.55
9 147 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:59.99
10 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:04.16
11 67 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:08.26
12 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:08.54
13 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:08.84
14 28 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:13.91
15 27 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 2:14.21
16 31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:17.80
17 32 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.22
18 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:26.53
86 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 182 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:09.56
2 249 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:15.21
3 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:15.67
4 216 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:16.86
5 192 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:28.84
6 247 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:34.32
7 193 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:35.27
8 206 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:39.14
9 201 Krajňáková LíviaKrajňáková Lívia 89 89 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 2:39.71
10 218 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:42.22
11 157 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:47.34
Poznámky:
400m - 182 - 60,90 600m - 182 - 1:34,90
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 8.7.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 3:56.72
2 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 3:57.17
3 110 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.22
4 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.92
5 86 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:02.24
6 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:03.86
7 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:07.11
8 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:08.65
9 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:10.00
10 132 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 4:10.26
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 4:12.92
12 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 4:13.92
13 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 4:15.14
14 147 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:16.77
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.7.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:21.01
2 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 4:21.44
3 98 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 10 4:21.89
4 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 4:24.66
5 107 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:26.05
6 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 9 4:26.37
7 67 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:28.58
8 31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:47.49
9 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:48.77
10 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:52.98
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 3:56.72
2 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 3:57.17
3 110 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:58.22
4 133 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.92
5 86 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:02.24
6 16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:03.86
7 102 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:07.11
8 149 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:08.65
9 41 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 4:10.00
10 132 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 4:10.26
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 4:12.92
12 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 4:13.92
13 99 Cesnek DamiánCesnek Damián 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 4:15.14
14 147 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:16.77
15 4 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:21.01
16 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 4:21.44
17 98 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 10 4:21.89
18 150 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 4:24.66
19 107 Halász PeterHalász Peter 93 93 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:26.05
20 151 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 9 4:26.37
21 67 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:28.58
22 31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:47.49
23 6 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 4:48.77
24 33 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:52.98

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 253 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:33.15
2 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:38.97
3 190 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 4:40.46
4 249 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:42.49
5 255 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 4:46.11
6 210 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 4:54.02
7 168 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 5:00.07
8 204 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 11 5:17.08
9 157 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 5:36.82
216 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 DNF
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 136 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15 15:26.29
2 84 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 15:36.98
3 44 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 15:39.15
4 129 Csiba BorisCsiba Boris 80 80 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15:45.76
5 76 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15:47.21
6 74 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 15:48.12
7 152 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 84 84 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 16 15:51.02
8 69 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 MBO StrážskeMBO Strážske 19 15:53.73
9 4 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 16:04.70
10 83 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:07.12
11 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 16:07.65
12 148 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 16:21.19
13 60 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 16:43.17
14 82 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 16:46.19
15 90 Chomanič PavolChomanič Pavol 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 9 16:54.16
16 29 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 8 16:54.24
17 98 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 17 17:11.04
7 Varga JánosVarga János 98 98 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 DNF
Poznámky:
1000m: 84 - 3:09.50 2000m: 84 - 6:13.36 3000m: 84 - 9:19.02 4000m: 136 - 12:28.45
Celkom 18 pretekárov

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 200 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 18:07.51
2 177 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 18:10.66
3 237 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 18:12.62
4 165 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 18:22.42
5 204 Michaličková LuciaMichaličková Lucia 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 19:46.52
6 158 Petrjánošová SilviaPetrjánošová Silvia 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 20:47.09
7 191 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21:12.70
8 202 Nemcová BarboraNemcová Barbora 97 97 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 23:41.14
Poznámky:
1000m: 237 - 3:34.24 2000m: 237 - 7:04.53 3000m: 237 - 10:53.66 4000m: 237 - 14:36.89
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 7.7.2018 - 16:55) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.38 0.166
2 198 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.15 0.143
3 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 15.01 0.244
4 254 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 15.81 0.193
5 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 17.89 0.238
161 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNF 0.176
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:15) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.31 0.272
2 251 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.74 0.365
3 198 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.00 0.284
4 224 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 15.09 0.219
5 254 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15.23 0.408
6 167 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 15.48 0.248
7 161 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 15.51 0.211
8 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 17.32 0.280
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:30) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:14.59 0.164
2 26 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 0:14.91 0.207
3 17 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:14.97 0.206
4 87 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 0:15.46 0.151
5 115 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:15.68 0.217
6 73 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:15.86 0.190
7 80 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:17.43 0.207
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.51 0.219
2 26 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 0:54.73 0.216
3 131 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:55.79 0.174
4 112 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:56.77 0.281
5 77 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:57.77 0.292
6 73 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:58.32 0.205
7 123 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:01.32 0.165
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.01 0.217
2 217 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:06.10 0.321
3 215 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:06.37 0.219
4 228 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:07.51 0.251
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 20 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09:30.37
2 76 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09:51.31
3 64 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10:03.16
4 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10:08.68
16 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF
Poznámky:
1000m: 20- 2:58.19 2000m: 20- 6:09.14
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 253 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11:18.28
2 189 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11:45.52
3 190 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11:58.24
4 196 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12:03.20
5 226 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13:58.54
154 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Poznámky:
1000m: 253- 3:42.74 2000m: 253- 7:28.01
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180190195200205210215220223226228230232
1 47 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 6 220 -----xooo-xxx
2 9 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 5 215 ---oooxoxxx
3 22 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 4 205 -oooxoxxx
4 92 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 3 200 oooxoxxx
5 115 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 2 190 oxoxxx
80 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165169175177180183186
1 169 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 6 175 ---ooo-xxx
2 213 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 4 165 -ooxxoxxx
3 231 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 1 160 oooxxx
4 211 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 5 160 -oxxoxxx
5 161 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 160 oxoxxoxxx
6 219 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 150 oxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400420440450460470480490500510
1 38 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 11 500 -------o-ooooxxx
2 23 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 10 500 -------o-oxxoooxxx
3= 39 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 8 420 ----ooxxx
3= 87 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 9 420 ---oooxxx
3= 141 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 7 420 ---oooxxx
6= 36 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 5 400 --oooxxx
6= 14 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 6 400 ---ooxxx
8 21 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 3 380 -xooxxoxxx
9 53 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 380 ooxxoxxoxxx
10 8 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 2 340 xoxxoxxx
11 142 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
57 57 1 320 xoxxx
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320330340350
1 236 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 5 340 --xoooooxoxooxxx
2 227 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 4 330 ---xooxoxoxooxxx
3 203 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 6 330 ----oxxoooxoxxx
4 245 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 300 --xooxxooxxx
5 240 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 2 280 --ooxxx
6 246 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
90 90 1 240 ooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 54 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 12 726 +3.7 m/s 6.90 +1.9 m/s 6.97  +4.26.90  +1.9 +3.46.977.16  +3.67.26  +3.75.71  +2.3
2 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 11 715 +3.2 m/s  +5.26.64  +2.37.15  +3.27.15 +4.2 +2.47.05  +3.0
3 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 5 710 +2.0 m/s 6.59  +3.26.60  +3.7 +2.36.606.65  +2.57.00  +3.97.10  +2.0
4 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 10 695 +3.9 m/s 6.43  +4.5 +3.06.78  +3.36.786.95  +3.9 +4.66.62  +3.4
5 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 9 690 +4.1 m/s 6.90  +4.1 +4.76.76  +2.46.906.74  +3.16.73  +2.9 +1.9
6 101 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 8 687 +2.0 m/s 6.32  +3.0 +4.06.87  +2.06.876.77  +3.46.84  +2.56.41  +1.8
7 63 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 683 +2.3 m/s 6.07 +2.0 m/s 6.07  +2.0 +3.06.56  +2.16.566.74  +2.16.83  +2.36.72  +2.4
8 50 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 625 +4.6 m/s 6.12 +2.0 m/s 5.97  +2.45.60  +2.66.12  +2.06.126.16  +3.46.25  +4.66.13  +2.5
9 35 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 608 +4.4 m/s 6.08  +4.4 +3.16.05  +2.66.08
10 71 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 598 +2.7 m/s 5.87  +4.85.98  +2.7 +2.55.98
11 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 1 581 +3.2 m/s 5.41  +3.25.48  +4.95.81  +3.25.81
87 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 6 NM  +3.6--0.0---
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 188 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 11 639 +2.4 m/s 6.21 +1.8 m/s  +1.6 +0.76.04  +1.66.046.39  +2.4 +3.56.21  +1.8
2 187 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 9 599 +0.1 m/s 4.54  +1.55.99  +0.1-5.99---
3 230 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 10 593 +3.5 m/s 5.73 +1.2 m/s 5.83  +2.55.25  +1.55.93  +3.55.93 +1.95.73  +2.75.73  +1.2
4 171 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 8 577 +3.1 m/s 5.75 +1.9 m/s  +2.2 +1.55.71  +1.15.71 +2.95.77  +3.15.75  +1.9
5 183 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 7 570 +1.6 m/s 5.70  +1.6 +1.05.34  +2.55.70 +2.45.59  +2.15.42  +1.3
6 214 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 6 553 +1.9 m/s 5.28  +2.55.40  +0.74.06  +2.95.405.53  +1.9 +2.75.50  +2.3
7 176 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 543 +2.3 m/s 5.33 +1.9 m/s  +3.75.43  +2.35.33  +1.95.43 +2.65.09  +0.8 +2.1
8 207 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 5 526 +2.0 m/s  +1.7 +2.05.26  +2.05.26 +1.45.11  +3.8 +1.8
9 174 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 2 521 +2.3 m/s 5.21  +2.3 +2.2 +1.95.21
10 227 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 1 494 +2.1 m/s 4.88 +1.1 m/s  +2.84.88  +1.14.94  +2.14.94
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 6 15.15 +2.0 m/s 14.85  +3.314.82  +2.2 +2.314.8515.15  +2.014.17  +2.6 +4.3
2 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 5 14.69 +5.1 m/s 13.94  +2.614.56  +2.914.69  +5.114.6912.52  +3.3 +3.5-
3 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 13.49 +3.2 m/s 13.37 +1.1 m/s 13.49  +3.2 +2.0 +2.813.49 +3.813.37  +1.1 +2.5
4 91 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 3 12.76 +2.6 m/s  +3.4 +4.112.76  +2.612.76---
5 71 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 12.50 +3.6 m/s 12.20 +1.7 m/s 12.02  +3.612.50  +3.6 +3.312.5011.39  +4.212.20  +1.712.21  +3.0
6 80 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 1 11.57 +2.8 m/s  +2.611.57  +2.8 +2.311.57---
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 187 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 3 13.78 +3.6 m/s  +3.6 +4.3 +1.60.0 +3.413.78  +3.6 +2.6
2 239 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 2 12.82 +2.6 m/s 12.25  +3.712.79  +3.4 +4.412.7911.47  +5.212.82  +2.6 +2.9
3 234 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 1 11.71 +3.0 m/s 11.63  +3.611.71  +3.0 +3.011.7111.59  +4.4 +2.4 +3.0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 233 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 3 14.86 x14.7814.8614.8614.2114.4214.07
2 184 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 13.98 x12.9913.4213.4213.3813.98x
3 244 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 2 11.91 11.9111.84x11.91x11.8211.31
4 238 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 1 11.65 10.1811.6211.2111.6211.6511.6510.90
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 75 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 4 15.64 14.3515.35x15.3515.5915.5015.64
2 72 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 3 15.63 xx14.9614.9615.0915.2315.63
3 139 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 2 12.52 x11.7512.4812.48x12.52x
4 81 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 1 12.01 10.6111.4711.9311.93x12.01x
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 233 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 5 47.34 44.5347.3440.8347.34xxx
MS 155 CHoo Kang NiCHoo Kang Ni
MalaysiaMalaysia
94 94 7 43.75 40.4840.5537.7440.5540.4943.75x
3 295 Smreková KarolínaSmreková Karolína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
98 98 1 42.13 39.6638.87x39.6642.13x37.81
4 163 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 6 41.97 36.7041.9741.1141.9739.0841.0739.46
5 184 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 41.01 35.00x35.9735.9740.85x41.01
6 159 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 2 36.89 35.3835.8533.3835.8534.7836.8934.77
7 160 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 3 33.02 x29.9829.5429.9832.50x33.02
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 25 Shamshuddin Mohd IrfanShamshuddin Mohd Irfan
MalaysiaMalaysia
95 95 7 60.40 52.77x60.4060.4060.10x58.04
2 12 Holica MichalHolica Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
92 92 6 56.67 50.0954.0256.6756.67xxx
3 72 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 5 49.08 xx49.0849.08x48.77x
4 5 Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
80 80 1 46.91 42.1346.1846.9146.91x44.88x
5 75 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 4 46.36 46.3643.4044.8346.36x44.3244.97
6 139 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 3 37.78 x36.86x36.8637.78xx
7 119 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 29.75 28.4228.3729.7529.7529.11x29.59
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 172 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 5 71.11 x67.9168.4168.4171.11x64.69
2 179 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 4 65.71 x62.08x62.0865.5365.3765.71
3 175 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 3 65.58 x62.9465.5865.58xxx
4 238 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 2 46.67 32.0744.1646.6746.6746.10xx
5 232 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 1 33.05 33.05x29.1433.0531.6431.5732.56
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 298 Donnelly SeanDonnelly Sean
United States of AmericaUnited States of America
93 93 1 76.69 75.2376.3476.6976.69x75.78x
2 56 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 8 76.34 74.3374.6373.6774.6372.83x76.34
MS 297 McCullough ConorMcCullough Conor
United States of AmericaUnited States of America
91 91 3 72.97 69.0870.2772.9772.97x70.9071.91
MS 296 Winkler RudyWinkler Rudy
United States of AmericaUnited States of America
94 94 4 72.36 71.1672.3669.2672.3672.3170.3268.70
MS 299 Young AlexYoung Alex
United States of AmericaUnited States of America
94 94 5 70.91 69.7070.9162.8370.9167.0069.25x
6 144 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 7 58.50 56.73xx56.7358.5058.25x
7 119 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 6 43.16 42.39x42.1942.3940.7943.1643.09
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 208 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 4 43.18 42.2739.9742.4742.47x39.4843.18
2 205 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 5 42.50 41.9037.5540.4241.9039.0139.4642.50
3 170 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 3 40.67 x40.67-40.67xxx
4 244 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 2 35.76 33.7635.7634.6535.7633.64xx
5 173 Kadlečíková VeronikaKadlečíková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
91 91 1 31.93 x31.93x31.93-xx
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 121 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
90 90 9 77.09 77.09x74.2777.09x71.2073.15
2 62 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 8 75.45 72.8275.4571.4675.45x70.94x
3 70 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 7 71.83 71.8366.5867.9771.8367.8969.1165.25
4 81 Taškár MarekTaškár Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 2 68.99 60.1162.2964.6964.6954.1053.4768.99
5 59 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 6 62.94 58.9661.0361.9061.90x62.1762.94
6 109 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
70 70 5 51.65 47.07x49.0349.0351.65x50.48
7 143 Jelínek PatrikJelínek Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
01 01 4 44.75 x44.75x44.75xxx
8 58 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 42.58 42.58xx42.58-x38.35
9 88 Ďurkáč MichalĎurkáč Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 1 32.91 32.91--32.91
Celkom 9 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Fendek, Marček, Buvala, Holec Fendek, Marček, Buvala, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:42.98 0.205
2 116 Fabián, Jelínek, Kišš, Staš Fabián, Jelínek, Kišš, Staš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:43.84 0.244
89 Fázik, Mészáros, Bician, Rigler Fázik, Mészáros, Bician, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNF 0.193
91 Jursa, Svitek, Zvonár, Novosad Jursa, Svitek, Zvonár, Novosad Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNF 0.306
13 Noskovič, Benda, Šuba, Danáč Noskovič, Benda, Šuba, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DQ -0.200
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162.7
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.7.2018 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 185 Šibová, Putalová, Tomková, Lajčáková Šibová, Putalová, Tomková, Lajčáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:47.13 0.178
2 199 Zeleňáková, Lehocká, Takácsová, Nováková Zeleňáková, Lehocká, Takácsová, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.95 0.239
3 227 Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová Ošková, Gyomraiová, Jencaková, Garčárová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 0:50.87 0.129
239 Ďurkechová, Kubaščíková, Šajbenová, Vadlejch Ďurkechová, Kubaščíková, Šajbenová, Vadlejch AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DQ 0.204
Poznámky:
DQ podľa pravidla 170.7
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Schneidgen, Benda, Talán, Danáč Schneidgen, Benda, Talán, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:22.80 0.193
2 134 Koch, Timoranský, Drozda, Jablokov Koch, Timoranský, Drozda, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:23.62 0.189
3 111 Lúža, Babulík, Cidorík, Pavelka Lúža, Babulík, Cidorík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:25.40 0.281
4 55 Líška, Blaha, Ďubašák, Marček Líška, Blaha, Ďubašák, Marček ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 3:33.59 0.294
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.7.2018 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Malatincová, Tomková, Vlčáková, Putalová Malatincová, Tomková, Vlčáková, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:54.03 0.182
2 195 Lehocká, Zeleňáková, Takácsová, Ledecká Lehocká, Zeleňáková, Takácsová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:57.12 0.164
3 243 Markovičová, Šamudovská, Kubaščíková, Urbanová Markovičová, Šamudovská, Kubaščíková, Urbanová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 3:58.82 0.263
4 218 Takáčová, Naňová, Svrčková, Matejíčková Takáčová, Naňová, Svrčková, Matejíčková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:17.51 0.227
252 Garčárová, Škovranová, Jencaková, Gyomraiová Garčárová, Škovranová, Jencaková, Gyomraiová TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 DQ
Poznámky:
DQ - Dráha 2 - 162.7
Celkom 5 pretekárov