<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Michalovce (30. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 11:30) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.78
2 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.82
3 70 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.50
4 52 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.60
56 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 11:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.90
2 73 Kračuník JakubKračuník Jakub 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.13
3 5 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.43
4 72 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.71
5 53 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47
6 50 Radik FilipRadik Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.85
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.78
2 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.82
3 81 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.90
4 73 Kračuník JakubKračuník Jakub 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.13
5 5 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.43
6 70 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.50
7 72 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 08.71
8 53 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47
9 52 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.60
10 50 Radik FilipRadik Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.85
56 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.69
2 83 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.91
3 66 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.04
4 73 Kračuník JakubKračuník Jakub 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.11
5 5 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6 08.35
6 70 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.51
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 30.6.2018 - 13:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.39
2 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.49
3 227 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.53
4 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.55
5 162 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.69
6 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 08.87
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 30.6.2018 - 11:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26
2 245 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.65
3 262 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87
4 231 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.17
5 117 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.40
6 184 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 30.6.2018 - 11:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.49
2 227 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.60
3 188 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.76
4 264 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.04
5 113 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.42
6 168 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.76
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 30.6.2018 - 11:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.52
2 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.62
3 114 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.84
4 167 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.93
5 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.70
6 246 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 30.6.2018 - 11:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.60
2 228 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.94
3 263 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.99
4 235 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.78
177 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 DNS
178 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 30.6.2018 - 11:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.69
2 265 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.97
3 260 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A 5 09.12
4 152 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.16
5 248 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.10
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.26
2 126 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.49
3 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.52
4 227 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.60
4 162 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.60
6 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.62
7 245 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.65
8 201 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.69
9 188 Halčínová EliškaHalčínová Eliška 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 08.76
10 114 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.84
11 262 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87
12 167 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.93
13 228 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.94
14 265 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.97
15 263 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.99
16 264 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.04
17 260 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A 5 09.12
18 152 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.16
19 231 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.17
20 117 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.40
21 184 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.42
21 113 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 09.42
23 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.70
24 168 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.76
24 246 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.76
26 235 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.78
27 248 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.10
177 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 DNS
178 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 DNS