<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Michalovce (30. 6. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 18 514 +2.8 m/s 508 -2.8 m/s 502  -1.2508  -2.8508514  +2.8483  +0.2482  -1.6
2 4 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 16 512 +2.3 m/s 473 +1.1 m/s 466  +2.4459  -1.0459  +1.2466445  -0.7473  +1.1512  +2.3
3 80 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 17 508 -0.4 m/s 508  -0.4485  -0.7496  +0.3508474  -1.1449  +2.4
4 59 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 15 480 +2.1 m/s 413 -2.7 m/s 480  +2.1342  -3.9413  -2.7480328  +0.7416  +3.4
5 94 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 468 +1.5 m/s 455  -0.7437  +1.3455401  -0.6457  -0.8468  +1.5
6 61 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 14 449 -0.8 m/s 449  -0.8428  +0.1449439  +2.0
7 95 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 449 +0.1 m/s 421  +2.6386  +0.1431  +1.1431384  +0.4449  +0.1
8 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 8 436 -0.7 m/s 436  -0.7436413  -0.7396  -0.2417  +2.8
9 60 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 6 421 +0.1 m/s 421  +0.1377  +2.2372  +4.3421
10 41 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 9 418 +2.1 m/s 412 +0.6 m/s 412  +0.6418  +2.1406  +0.9418
11 58 Maľák JakubMaľák Jakub
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 13 414 +0.9 m/s 414  +0.9398  -1.3414
12 92 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 11 413 +2.1 m/s 403 -1.7 m/s 402  +1.5413  +2.1403  -1.7413
13 32 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 409 +2.2 m/s 396 +0.5 m/s 393  -1.2409  +2.2396  +0.5409
14 48 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 2 393 -0.3 m/s 393  -0.3390  +2.3363  +2.2393
15 71 Gaľa MichalGaľa Michal
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 1 375 +2.4 m/s 276 -2.1 m/s 375  +2.4276  -2.1375
16 44 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 7 365 +0.6 m/s 365  +0.6318  -1.0365
17 47 Filčák MartinFilčák Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 3 344 -1.0 m/s 344  -1.0190  +2.5344
18 20 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 4 317 +0.0 m/s 317  +0.0189  +2.7317
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 105 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 24 494 -0.5 m/s 476  -2.7x492  +0.3492493  -0.2494  -0.5x
2 134 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 20 483 +2.1 m/s 481 +0.8 m/s  -0.5481  +0.8467  -0.7481477  -1.6483  +2.1475  +1.8
3 137 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 21 477 -0.7 m/s  -1.1 +1.1477  -0.7477454  -2.5461  +0.4459  +1.0
4 193 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 22 460 +1.7 m/s 429  -2.7448  +3.0435  -1.7448430  -0.6436  +1.7460  +1.7
5 146 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 448 +0.2 m/s 418  -1.8424  -0.9410  +0.9424428  -2.5378  -0.4448  +0.2
6 107 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 16 444 +2.0 m/s 403  -4.2434  -2.7x434444  +2.0x417  +2.0
7 220 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 23 436 -2.0 m/s 432  -2.0410  -2.3416  -1.8432432  +1.3436  -2.0418  -0.1
8 266 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 18 434 -1.0 m/s 421  -2.0407  +1.3417  +0.7421434  -1.0410  -0.9425  +2.5
9 254 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 19 412 +2.0 m/s 401  +3.2412  +2.0403  +0.0412
10 133 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 9 408 +0.1 m/s 408  +0.1401  +0.9389  +0.4408
11 138 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 10 405 +3.2 m/s 403 -0.6 m/s 403  -0.6405  +3.2387  -0.3405
12 253 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 8 405 +1.9 m/s 405  +1.9388  +1.2380  -1.0405
13 127 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 7 399 -3.7 m/s 399  -3.7398  -1.1x399
14 252 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 12 397 -2.0 m/s 397  -2.0364  +1.4293  +0.0397
15 232 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 15 396 -1.9 m/s 396  -1.9376  -0.6385  +0.1396
16 215 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 393 +0.9 m/s 386  -1.3393  +0.9378  +1.0393
17 181 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 11 391 +0.5 m/s 391  +0.5391  +0.8388  +0.1391
18 145 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 390 -0.5 m/s 388  +0.1390  -0.5352  -1.8390
19 135 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 6 390 +0.4 m/s 355  -0.9364  +1.6390  +0.4390
20 150 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 388 +0.3 m/s 388  +0.3387  -1.6378  -1.6388
21 176 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 13 374 +3.3 m/s 367 -4.3 m/s 367  -4.3366  -0.6374  +3.3374
22 149 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 2 356 -3.4 m/s 356  -3.4xx356
23 163 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 345 +0.0 m/s 345  +0.0325  +1.8324  -0.7345
24 161 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 341 +1.5 m/s 298  -2.8330  -1.0341  +1.5341
Celkom 24 pretekárov