<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Michalovce (30. 6. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150153156163
1 61 Jurina PavolJurina Pavol
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 6 156 --ooooooxxoxxx
2 94 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 153 -o-oxoxooxoxxx
3 67 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 153 -ooooooxxoxxx
4 76 Martin KendziorMartin Kendzior
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 2 150 oooxooxxooxxx
5 21 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 145 ---oooxxx
48 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140143146149151153155157159161163165167
1 154 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 149 --oooxooxooxxx
2 205 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 18 149 ---oooxoxxooxxx
3 229 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 16 149 --o-oxoxoxxooxxx
4 265 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 19 146 ----ooooxxx
5 250 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 14 143 --oooxxooxxx
6 200 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 15 140 ooooooxxx
7 136 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 13 140 ---ooxxoxxx
8 174 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 11 135 -oxoxxooxxx
9 258 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad Váhom AAC Victoria Turany nad Váhom A
06 06 10 135 ooxoxoxxoxxx
10= 212 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 5 130 ooooxxx
10= 116 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 12 130 ---oxxx
10= 217 Demitrová ZaraDemitrová Zara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 9 130 -oooxxx
10= 215 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 8 130 ooooxxx
10= 133 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 1 130 ooooxxx
15 138 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 7 130 -ooxoxxx
16 131 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 130 ooxxoxoxxx
17 256 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 3 125 oooxxx
18 254 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 4 125 ooxoxxx
19 176 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 115 oxxx
Celkom 19 pretekárov