<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Michalovce (30. 6. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 42 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 10 10.62 10,62x10,1910,6210,4609,4410,33
2 95 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 9 10.42 09,9410,3810,4210,42xx10,30
3 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 09.27 08,6009,0009,2709,2708,25xx
4 99 Pavelica MarekPavelica Marek
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 7 09.06 09,0608,2308,4609,0608,5008,3008,38
5 39 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 5 08.90 08,90x08,4908,9008,3808,0808,38
6 36 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 6 08.11 08,1107,5407,3908,11x07,1107,73
7 96 Mikloš TomášMikloš Tomáš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 07.89 07,8907,4807,8807,8906,3107,8807,25
8 53 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 1 07.32 06,5006,6406,9806,9806,6105,8807,32
9 37 Gábriš Šimon EduardGábriš Šimon Eduard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 4 06.70 x06,7006,4706,70
82 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 8 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 12 10.34 10,3110,34x10,3409,50xx
2 122 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 11 09.76 09,1309,4109,7609,7609,0809,6608,69
3 119 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 09.66 09,3809,66x09,6609,2509,5208,39
4 192 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 9 08.73 07,3708,5708,7308,73x07,1507,68
5 147 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 8 07.89 07,8007,6407,8807,8807,8507,89x
6 249 Baňacká DanielleBaňacká Danielle
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 07.86 07,4006,9107,8607,8607,5507,70x
7 167 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 07.83 x07,6007,8307,8307,5307,6606,91
8 267 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 07.52 07,39x07,5207,52x07,4507,05
9 210 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 7 07.41 x07,41x07,41
10 190 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 10 07.40 07,4007,26x07,40
11 115 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 2 05.73 05,3505,5005,7305,73
12 168 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 1 04.80 x04,8004,4604,80
165 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
05 05 3 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov