<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok

Michalovce (30. 6. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 30.6.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 60 Jurina MatúšJurina Matúš
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 17 59.40 56,1354,2554,9456,1354,3555,9359,40
2 40 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 16 57.85 49,30x50,7050,7050,3152,7657,85
3 79 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 15 53.26 x53,2648,8753,2646,5851,01
4 58 Maľák JakubMaľák Jakub
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 18 53.09 52,8452,4153,0953,0952,2751,2051,21
5 14 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 13 50.98 44,6645,8444,4045,8450,9841,3246,27
6 93 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 49.88 46,1546,4745,9346,4746,6549,5749,88
7 6 Smolko MilanSmolko Milan
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 11 47.62 39,8343,5847,6247,6237,40--
8 90 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 14 47.26 43,6447,26-47,2645,1744,7745,05
9 83 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 12 42.20 40,1942,2036,4642,20
10 24 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 42.18 41,8442,1830,0942,18
11 33 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 41.01 36,9839,2041,0141,01
12 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 9 40.92 40,4240,9237,1540,92
13 8 Horvath RichardHorvath Richard
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 4 36.44 34,2136,44x36,44
14 11 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 6 35.89 x35,8930,9535,89
15 15 Smutný ErikSmutný Erik
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 5 31.48 25,5927,6731,4831,48
16 50 Radik FilipRadik Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 1 30.16 28,2027,1630,1630,16
17 16 Šomody RastislavŠomody Rastislav
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 2 27.32 27,3220,0126,3427,32
18 22 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 25.92 20,9025,2525,9225,92
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 30.6.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 212 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 17 53.04 50,0753,0447,2453,0452,6049,6245,18
2 189 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 16 49.47 45,2749,4743,6249,4748,9646,58x
3 191 Červenková LeonaČervenková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 12 47.32 47,3242,4243,6247,3245,2045,1543,12
4 106 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 13 46.88 42,3646,8841,2346,8842,5742,5242,97
5 206 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 15 46.20 46,2043,0842,7146,2044,9441,5743,97
6 220 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 10 41.23 37,0737,7836,0537,7837,0641,2339,96
7 175 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 11 38.44 35,4934,4036,2536,2533,5438,4438,19
8 123 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 9 38.23 36,0938,2333,8138,2335,9834,3835,60
9 156 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 7 35.65 33,2630,1635,6535,65
10 137 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 14 34.67 34,5434,1034,6734,67
11 180 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 6 33.39 25,6933,3932,2233,39
12 110 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 4 30.53 30,5326,5030,53
13 157 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 8 29.77 19,6128,3029,7729,77
14 169 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 28.54 24,5328,5427,0928,54
15 239 Krišková KristínaKrišková Kristína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 28.18 24,0625,0228,1828,18
16 181 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 5 23.49 23,4917,1816,5423,49
178 Kaminská LeaKaminská Lea
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
05 05 1 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov