<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:49.95 0.224
2 2 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.11 0.253
3 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:51.37 0.183
4 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 0:59.42 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:51.98 0.257
2 163 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.68 0.244
3 169 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.72 0.226
4 177 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:59.73 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 0:54.60 0.255
2 188 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:56.42 0.616
3 165 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.88 0.210
4 172 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.39 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 12:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:57.46 0.191
2 129 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.23 0.270
3 160 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:58.39 0.218
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:49.95 0.224
2 2 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.11 0.253
3 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:51.37 0.183
4 28 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:51.98 0.257
5 163 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.68 0.244
6 169 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.72 0.226
7 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 0:54.60 0.255
8 188 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:56.42 0.616
9 165 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.88 0.210
10 172 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.39 0.200
11 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:57.46 0.191
12 129 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.23 0.270
13 160 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:58.39 0.218
14 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 0:59.42 0.186
15 177 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:59.73 0.208

400 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.64 0.230
2 67 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:00.54 0.285
3 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 1:04.26 0.238
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 12:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:00.22 0.191
2 20 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.51 0.451
3 114 Majerík JozefMajerík Jozef 51 51 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 1:19.75 0.418
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.64 0.230
2 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:00.22 0.191
3 67 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:00.54 0.285
4 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 1:04.26 0.238
5 20 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.51 0.451
6 114 Majerík JozefMajerík Jozef 51 51 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 1:19.75 0.418

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.81 0.230
2 360 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.93 0.275
3 321 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:59.30 0.249
4 333 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.65 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 12:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.74 0.201
2 335 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.18 0.209
3 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.50 0.253
4 258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.48 0.310
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 12:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.99 0.276
2 209 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:02.14 0.335
3 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:02.55 0.219
4 301 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:08.62 0.247
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 12:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.82 0.234
2 234 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.73 0.242
3 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:07.09 0.386
4 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:07.98 0.213
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.3.2018 - 12:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 1:07.92 0.410
2 267 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:13.45 0.211
273 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.81 0.230
2 360 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.93 0.275
3 321 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:59.30 0.249
4 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.74 0.201
5 335 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.18 0.209
6 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.50 0.253
7 232 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.99 0.276
8 209 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:02.14 0.335
9 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:02.55 0.219
10 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.82 0.234
11 333 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.65 0.202
12 234 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.73 0.242
13 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:07.09 0.386
14 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 1:07.92 0.410
15 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:07.98 0.213
16 258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.48 0.310
17 301 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:08.62 0.247
18 267 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:13.45 0.211
273 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ

400 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 12:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 75 75 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:09.57
2 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 1:09.61
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 1:09.73
4 219 Jíchová IvanaJíchová Ivana 68 68 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 1:09.77
Celkom 4 pretekári