<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 09:08.94
2 93 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 09:15.29
3 135 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09:48.50
4 124 Dóka LukášDóka Lukáš 00 00 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 10:17.33
13 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
19 Chrenko MatejChrenko Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 16:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 09:22.22
2 161 Dubašák JozefDubašák Jozef 77 77 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 11 09:44.03
3 74 Korcok JuliusKorcok Julius 78 78 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10:00.97
4 118 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 13 10:06.92
5 155 Beňo DušanBeňo Dušan 79 79 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10:07.11
6 43 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 10:10.65
7 40 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:33.99
8 50 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 10:44.82
9 27 Zima JozefZima Jozef 68 68 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 11:23.88
10 54 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 11:47.92
11 48 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 11:48.06
12 16 Candrák MichalCandrák Michal 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 11:56.11
13 7 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 11:56.37
14 189 Bašista VincentBašista Vincent 42 42 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13:22.01
15 59 Šnirc ĽudovítŠnirc Ľudovít 63 63 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 14 15:19.59
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11:10.34
2 347 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 11:11.62
3 350 Kadlečíková EditKadlečíková Edit 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11:13.07
4 339 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 11:43.33
5 281 Balážovjechová ZuzanaBalážovjechová Zuzana 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 11:44.65
6 241 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12:09.79
7 346 Pribulová AgátaPribulová Agáta 00 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 13:29.85
8 276 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 13:46.65
207 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 11:15.10
2 215 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 11:36.85
3 271 Prívarová RadkaPrívarová Radka 79 79 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11:37.12
4 227 Pizúrová MiroslavaPizúrová Miroslava 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 11:37.26
5 275 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11:55.06
6 203 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12:11.65
7 229 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 12:19.86
8 223 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 12:21.79
9 400 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 12:28.18
10 239 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 14:01.07
Celkom 10 pretekárov