<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.73 0.233
2 185 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.81 0.262
100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 14:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.98 0.192
2 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.12 0.251
3 36 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.18 0.224
4 182 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.37 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 14:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.88 0.193
2 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.88 0.231
3 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.51 0.266
4 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.37 0.233
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 14:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.33 0.204
2 121 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.71 0.191
3 196 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.77 0.249
4 61 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.3.2018 - 14:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.35 0.218
2 183 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.42 0.179
3 143 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.45 0.219
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 4.3.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84 0.266
2 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.06 0.186
3 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 24.27 0.216
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 4.3.2018 - 14:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.95 0.206
2 65 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.27 0.233
3 12 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.36 0.384
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.73 0.233
2 185 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.81 0.262
3 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.88 0.193
3 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.88 0.231
5 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.98 0.192
6 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.12 0.251
7 36 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.18 0.224
8 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.33 0.204
9 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.51 0.266
10 121 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.71 0.191
11 196 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.77 0.249
12 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84 0.266
13 61 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91 0.207
14 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.95 0.206
15 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.06 0.186
16 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 24.27 0.216
16 65 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.27 0.233
18 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.35 0.218
19 182 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.37 0.169
19 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.37 0.233
21 183 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.42 0.179
22 143 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.45 0.219
23 12 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.36 0.384
100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.207

200 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 14:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Lisztoczky JanosLisztoczky Janos 72 72 HungaryHungary 3 24.17 0.249
2 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.06 0.212
3 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 HungaryHungary 2 25.83 0.235
29 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 AustriaAustria 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 14:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.57 0.202
2 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 PrešovPrešov 3 31.52 0.353
3 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.55 0.221
22 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Randa MichalRanda Michal 75 75 Czech republicCzech republic 4 25.51 0.220
2 6 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28 0.206
3 80 Štogl KarelŠtogl Karel 73 73 Czech republicCzech republic 2 27.40 0.402
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 26.22 0.224
2 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 27.77 0.251
3 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 27.80 0.250
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Lisztoczky JanosLisztoczky Janos 72 72 HungaryHungary 3 24.17 0.249
2 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.06 0.212
3 79 Randa MichalRanda Michal 75 75 Czech republicCzech republic 4 25.51 0.220
4 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.57 0.202
5 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 HungaryHungary 2 25.83 0.235
6 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 26.22 0.224
7 6 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28 0.206
8 80 Štogl KarelŠtogl Karel 73 73 Czech republicCzech republic 2 27.40 0.402
9 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 27.77 0.251
10 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 27.80 0.250
11 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 PrešovPrešov 3 31.52 0.353
12 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.55 0.221
29 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 AustriaAustria 4 DNS
22 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.93 0.399
2 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.44 0.192
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.95 0.263
345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 13:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice NM
1 361 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.88 0.212
2 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.70 0.266
3 304 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.99 0.214
4 256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.00 0.184
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 13:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.21 0.232
2 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.66 0.289
3 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.95 0.386
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.54 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 13:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.58 0.374
2 242 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.50 0.364
3 210 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.98 0.477
250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.400
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.3.2018 - 13:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11 0.259
2 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.45 0.235
3 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.47 0.192
4 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.96 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 4.3.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 28.64 0.437
2 153 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.78 0.452
3 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.30 0.193
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice NM
2 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.93 0.399
3 361 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.88 0.212
4 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.44 0.192
5 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.70 0.266
6 304 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.99 0.214
7 206 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.21 0.232
8 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.58 0.374
9 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.66 0.289
10 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.95 0.386
11 256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.00 0.184
12 242 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.50 0.364
13 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.54 0.202
14 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 28.64 0.437
15 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.95 0.263
16 210 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.98 0.477
17 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11 0.259
18 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.45 0.235
19 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.47 0.192
20 153 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.78 0.452
21 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.96 0.244
22 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.30 0.193
345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.400

200 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 13:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 76 76 TFSETFSE 3 29.85 0.252
2 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 30.67 0.355
3 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 75 75 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.33 0.499
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 13:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 30.63 0.319
2 220 Beránková MartinaBeránková Martina 71 71 SK KotlářkaSK Kotlářka 3 32.61 0.210
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 76 76 TFSETFSE 3 29.85 0.252
2 218 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 30.63 0.319
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 30.67 0.355
4 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 75 75 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.33 0.499
5 220 Beránková MartinaBeránková Martina 71 71 SK KotlářkaSK Kotlářka 3 32.61 0.210