<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:17.54
2 199 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:18.82
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 4:19.17
4 127 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:21.04
5 37 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 4:30.86
6 134 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:45.61
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Lajcak MatusLajcak Matus 78 78 STU KOSICESTU KOSICE 2 4:26.99
2 31 Serafin MilanSerafin Milan 65 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 4:40.42
3 147 Sventek LadislavSventek Ladislav 65 65 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 12 4:41.71
4 98 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 4:43.65
5 51 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:51.76
6 3 Havlík MichalHavlík Michal 77 77 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 4:57.87
7 56 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14 4:59.61
8 55 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13 5:00.29
9 7 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:16.04
10 4 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 79 79 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:19.34
11 113 Deneš PeterDeneš Peter 61 61 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 7 5:27.73
12 107 Orsos IstvánOrsos István 61 61 HungaryHungary 11 5:35.45
13 189 Bašista VincentBašista Vincent 42 42 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 6:12.08
17 Čičo JozefČičo Jozef 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 369 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 4:47.91
2 282 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 4:49.07
3 300 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 4:57.49
4 366 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:13.67
5 368 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 5:17.40
314 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 271 Prívarová RadkaPrívarová Radka 79 79 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:19.29
2 213 Holubeková KornéliaHolubeková Kornélia 82 82 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:50.70
3 228 Rimešová AndreaRimešová Andrea 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 6:04.58
4 274 Takáčová DanicaTakáčová Danica 65 65 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:43.77
Celkom 4 pretekári