<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.3.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.19 0.198
2 94 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.25 0.216
3 162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.42 0.302
4 154 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 07.44 0.210
5 195 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.50 0.228
6 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 07.77 0.177
7 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.90 0.252
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.3.2018 - 11:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.17 0.368
2 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.22 0.179
3 28 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.38 0.201
4 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 07.52 0.212
5 144 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.67 0.235
6 64 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.76 0.198
7 12 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.98 0.256
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.3.2018 - 11:27) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.19 0.241
2 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.23 0.171
3 120 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.27 0.198
4 65 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.44 0.191
5 66 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.66 0.208
6 166 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.74 0.432
7 69 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.09 0.245
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.3.2018 - 11:28) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.13 0.228
2 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.24 0.222
3 132 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.36 0.206
4 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.46 0.249
5 97 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.47 0.218
6 111 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.84 0.234
7 110 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.12 0.224
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 4.3.2018 - 11:29) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.25 0.211
2 61 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 07.39 0.350
3 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.45 0.175
4 190 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.64 0.182
5= 143 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.76 0.216
5= 8 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.76 0.393
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.13 0.228
2 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.17 0.368
3 100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.19 0.198
3 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.19 0.241
5 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.22 0.179
6 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.23 0.171
7 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.24 0.222
8 94 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.25 0.216
8 174 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.25 0.211
10 120 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.27 0.198
11 132 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 07.36 0.206
12 28 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 07.38 0.201
13 61 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 07.39 0.350
14 162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.42 0.302
15 154 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 07.44 0.210
15 65 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.44 0.191
17 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.45 0.175
18 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.46 0.249
19 97 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.47 0.218
20 195 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.50 0.228
21 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 07.52 0.212
22 190 Beláň MarekBeláň Marek 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.64 0.182
23 66 Tokoš MartinTokoš Martin 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.66 0.208
24 144 Novosad MartinNovosad Martin 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.67 0.235
25 166 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.74 0.432
26 64 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.76 0.198
26 143 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.76 0.216
26 8 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.76 0.393
29 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 07.77 0.177
30 111 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 07.84 0.234
31 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 07.90 0.252
32 12 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.98 0.256
33 69 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.09 0.245
34 110 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.12 0.224

60 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.01 0.181
2 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.11 0.200
3 174 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.18 0.194
4 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.20 0.242
5 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.22 0.188
6 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 07.26 0.209
7 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.30 0.206
8 100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.96 0.187
Celkom 8 pretekárov

60 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.72 0.171
2 29 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 AustriaAustria 4 07.73 0.241
3 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.77 0.240
4 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.80 0.220
5 67 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.88 0.179
6 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 HungaryHungary 5 07.91 0.186
7 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 8 08.28 0.435
8 78 Polívka MilanPolívka Milan 71 71 Czech republicCzech republic 1 08.35 0.240
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 11:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Svitek MarcelSvitek Marcel 79 79 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.01 0.231
2 6 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.04 0.198
3 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 08.31 0.242
4 80 Štogl KarelŠtogl Karel 73 73 Czech republicCzech republic 8 08.43 0.371
5 96 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.50 0.217
6 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.01 0.179
7 11 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.40 0.176
33 Bolcár JozefBolcár Jozef 68 68 ziadenziaden 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 11:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 PrešovPrešov 6 09.01 0.193
2 41 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 09.11 0.253
3 57 Rendek RomanRendek Roman 62 62 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 2 09.20 0.397
4 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav 63 63 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 7 09.60 0.480
5 82 Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.48 0.342
34 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 34 34 HaladásHaladás 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.72 0.171
2 29 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 AustriaAustria 4 07.73 0.241
3 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.77 0.240
4 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.80 0.220
5 67 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 07.88 0.179
6 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 HungaryHungary 5 07.91 0.186
7 146 Svitek MarcelSvitek Marcel 79 79 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.01 0.231
8 6 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.04 0.198
9 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 8 08.28 0.435
10 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 08.31 0.242
11 78 Polívka MilanPolívka Milan 71 71 Czech republicCzech republic 1 08.35 0.240
12 80 Štogl KarelŠtogl Karel 73 73 Czech republicCzech republic 8 08.43 0.371
13 96 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.50 0.217
14 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 09.01 0.179
14 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 PrešovPrešov 6 09.01 0.193
16 41 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 09.11 0.253
17 57 Rendek RomanRendek Roman 62 62 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 2 09.20 0.397
18 11 Štanga PavolŠtanga Pavol 53 53 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.40 0.176
19 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav 63 63 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 7 09.60 0.480
20 82 Golian LadislavGolian Ladislav 42 42 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.48 0.342
33 Bolcár JozefBolcár Jozef 68 68 ziadenziaden 6 DNS
34 Homonnay FerencHomonnay Ferenc 34 34 HaladásHaladás 4 DNS

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.3.2018 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 0.370
2 345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.05 0.233
3 256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.25 0.159
4 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 0.241
5 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.48 0.235
6 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.63 0.196
7 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.65 0.152
8 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.16 0.592
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.3.2018 - 11:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.02 0.282
2 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.06 0.188
3 323 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30 0.199
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38 0.204
5 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.44 0.210
6 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.48 0.217
7 210 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.71 0.579
8 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 08.89 0.372
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 4.3.2018 - 11:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.93 0.219
2 250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.23 0.268
3 337 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.41 0.417
4 367 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.55 0.443
5 214 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.62 0.383
6= 301 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.83 0.220
6= 268 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.83 0.170
8 318 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.09 0.234
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 4.3.2018 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.09 0.249
2 304 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.30 0.377
3 233 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.38 0.220
4 216 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.48 0.248
5 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.55 0.219
6 302 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.70 0.274
7 217 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.10 0.393
209 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.87 0.370
2 235 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.93 0.219
3 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.02 0.282
4 345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.05 0.233
5 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.06 0.188
6 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.09 0.249
7 250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.23 0.268
8 256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 6 08.25 0.159
9 323 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.30 0.199
9 304 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.30 0.377
11 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 0.241
12 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.38 0.204
12 233 Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.38 0.220
14 337 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 08.41 0.417
15 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.44 0.210
16 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.48 0.235
16 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.48 0.217
16 216 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.48 0.248
19 367 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 08.55 0.443
19 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.55 0.219
21 214 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.62 0.383
22 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.63 0.196
23 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.65 0.152
24 302 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.70 0.274
25 210 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.71 0.579
26 301 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 08.83 0.220
26 268 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.83 0.170
28 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 08.89 0.372
29 318 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.09 0.234
30 217 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.10 0.393
31 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.16 0.592
209 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.73 0.349
2 235 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.84 0.198
3 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.88 0.197
4 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.98 0.186
5 345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.07 0.526
6 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 08.10 0.294
8 250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.30 0.323
256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 11:09) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 76 76 TFSETFSE 4 08.98 0.215
2 218 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.00 0.238
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.33 0.222
4 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 6 09.39 0.232
5 220 Beránková MartinaBeránková Martina 71 71 SK KotlářkaSK Kotlářka 5 09.40 0.170
6 244 Dvořáková DanaDvořáková Dana 71 71 Czech republicCzech republic 3 09.43 0.415
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Jíchová IvanaJíchová Ivana 68 68 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 09.33 0.471
2 277 Denešová DarinaDenešová Darina 64 64 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 5 09.87 0.396
3 298 Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 64 64 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.04 0.342
4 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 52 52 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.66 0.191
5 343 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila 50 50 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 6 11.39 0.350
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 76 76 TFSETFSE 4 08.98 0.215
2 218 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.00 0.238
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.33 0.222
3 219 Jíchová IvanaJíchová Ivana 68 68 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 09.33 0.471
5 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 6 09.39 0.232
6 220 Beránková MartinaBeránková Martina 71 71 SK KotlářkaSK Kotlářka 5 09.40 0.170
7 244 Dvořáková DanaDvořáková Dana 71 71 Czech republicCzech republic 3 09.43 0.415
8 277 Denešová DarinaDenešová Darina 64 64 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 5 09.87 0.396
9 298 Poljaková ZuzanaPoljaková Zuzana 64 64 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 10.04 0.342
10 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna 52 52 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.66 0.191
11 343 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila 50 50 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 6 11.39 0.350

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.73 0.233
2 185 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.81 0.262
100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 14:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.98 0.192
2 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.12 0.251
3 36 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.18 0.224
4 182 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.37 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 14:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.88 0.193
2 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.88 0.231
3 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.51 0.266
4 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.37 0.233
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 14:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.33 0.204
2 121 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.71 0.191
3 196 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.77 0.249
4 61 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91 0.207
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.3.2018 - 14:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.35 0.218
2 183 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.42 0.179
3 143 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.45 0.219
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 4.3.2018 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84 0.266
2 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.06 0.186
3 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 24.27 0.216
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 4.3.2018 - 14:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.95 0.206
2 65 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.27 0.233
3 12 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.36 0.384
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.73 0.233
2 185 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.81 0.262
3 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.88 0.193
3 63 Lánik MatejLánik Matej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.88 0.231
5 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22.98 0.192
6 109 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.12 0.251
7 36 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.18 0.224
8 175 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.33 0.204
9 133 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.51 0.266
10 121 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 23.71 0.191
11 196 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.77 0.249
12 87 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 23.84 0.266
13 61 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.91 0.207
14 198 Rosenberg MatejRosenberg Matej 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.95 0.206
15 99 Kuľha JakubKuľha Jakub 99 99 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.06 0.186
16 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 24.27 0.216
16 65 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.27 0.233
18 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 24.35 0.218
19 182 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.37 0.169
19 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.37 0.233
21 183 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.42 0.179
22 143 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.45 0.219
23 12 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.36 0.384
100 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
162 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.207

200 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 14:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Lisztoczky JanosLisztoczky Janos 72 72 HungaryHungary 3 24.17 0.249
2 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.06 0.212
3 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 HungaryHungary 2 25.83 0.235
29 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 AustriaAustria 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 14:19) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.57 0.202
2 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 PrešovPrešov 3 31.52 0.353
3 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.55 0.221
22 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Randa MichalRanda Michal 75 75 Czech republicCzech republic 4 25.51 0.220
2 6 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28 0.206
3 80 Štogl KarelŠtogl Karel 73 73 Czech republicCzech republic 2 27.40 0.402
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 14:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 26.22 0.224
2 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 27.77 0.251
3 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 27.80 0.250
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 105 Lisztoczky JanosLisztoczky Janos 72 72 HungaryHungary 3 24.17 0.249
2 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25.06 0.212
3 79 Randa MichalRanda Michal 75 75 Czech republicCzech republic 4 25.51 0.220
4 170 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.57 0.202
5 103 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 HungaryHungary 2 25.83 0.235
6 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 26.22 0.224
7 6 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28 0.206
8 80 Štogl KarelŠtogl Karel 73 73 Czech republicCzech republic 2 27.40 0.402
9 53 Piovarči MartinPiovarči Martin 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 27.77 0.251
10 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 27.80 0.250
11 140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 PrešovPrešov 3 31.52 0.353
12 84 Stanko VladimírStanko Vladimír 61 61 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 31.55 0.221
29 Gonaus EduardGonaus Eduard 70 70 AustriaAustria 4 DNS
22 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.93 0.399
2 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.44 0.192
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.95 0.263
345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 13:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice NM
1 361 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.88 0.212
2 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.70 0.266
3 304 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.99 0.214
4 256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.00 0.184
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 13:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.21 0.232
2 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.66 0.289
3 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.95 0.386
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.54 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 13:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.58 0.374
2 242 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.50 0.364
3 210 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.98 0.477
250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.400
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.3.2018 - 13:49) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11 0.259
2 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.45 0.235
3 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.47 0.192
4 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.96 0.244
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 4.3.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 28.64 0.437
2 153 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.78 0.452
3 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.30 0.193
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.93 0.399
2 361 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.88 0.212
3 359 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.44 0.192
4 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.70 0.266
5 304 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.99 0.214
6 206 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.21 0.232
7 251 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 27.58 0.374
8 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.66 0.289
9 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 27.95 0.386
10 256 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 28.00 0.184
11 242 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.50 0.364
12 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.54 0.202
13 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 28.64 0.437
14 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 28.95 0.263
15 210 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.98 0.477
16 322 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11 0.259
17 325 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.45 0.235
18 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 29.47 0.192
19 153 Polakovičová NicolPolakovičová Nicol 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 29.78 0.452
20 238 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.96 0.244
21 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 30.30 0.193
22 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice NM
345 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
250 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNF 0.400

200 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 13:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 76 76 TFSETFSE 3 29.85 0.252
2 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 30.67 0.355
3 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 75 75 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.33 0.499
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 13:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 30.63 0.319
2 220 Beránková MartinaBeránková Martina 71 71 SK KotlářkaSK Kotlářka 3 32.61 0.210
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Farkas DóraFarkas Dóra 76 76 TFSETFSE 3 29.85 0.252
2 218 Zimová Kubošová AnnaZimová Kubošová Anna 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 30.63 0.319
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 30.67 0.355
4 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 75 75 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.33 0.499
5 220 Beránková MartinaBeránková Martina 71 71 SK KotlářkaSK Kotlářka 3 32.61 0.210

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:49.95 0.224
2 2 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.11 0.253
3 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:51.37 0.183
4 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 0:59.42 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:51.98 0.257
2 163 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.68 0.244
3 169 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.72 0.226
4 177 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:59.73 0.208
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 0:54.60 0.255
2 188 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:56.42 0.616
3 165 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.88 0.210
4 172 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.39 0.200
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 12:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:57.46 0.191
2 129 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.23 0.270
3 160 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:58.39 0.218
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:49.95 0.224
2 2 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.11 0.253
3 87 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:51.37 0.183
4 28 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:51.98 0.257
5 163 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.68 0.244
6 169 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.72 0.226
7 180 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 0:54.60 0.255
8 188 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:56.42 0.616
9 165 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.88 0.210
10 172 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.39 0.200
11 5 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:57.46 0.191
12 129 Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.23 0.270
13 160 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 01 01 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 0:58.39 0.218
14 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 0:59.42 0.186
15 177 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:59.73 0.208

400 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.64 0.230
2 67 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:00.54 0.285
3 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 1:04.26 0.238
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 12:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:00.22 0.191
2 20 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.51 0.451
3 114 Majerík JozefMajerík Jozef 51 51 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 1:19.75 0.418
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Niko JozefNiko Jozef 70 70 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.64 0.230
2 46 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:00.22 0.191
3 67 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:00.54 0.285
4 108 Vajkai MárkVajkai Márk 82 82 HungaryHungary 2 1:04.26 0.238
5 20 Javorský JozefJavorský Jozef 64 64 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:07.51 0.451
6 114 Majerík JozefMajerík Jozef 51 51 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 1:19.75 0.418

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.81 0.230
2 360 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.93 0.275
3 321 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:59.30 0.249
4 333 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.65 0.202
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 12:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.74 0.201
2 335 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.18 0.209
3 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.50 0.253
4 258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.48 0.310
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 12:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.99 0.276
2 209 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:02.14 0.335
3 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:02.55 0.219
4 301 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:08.62 0.247
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 12:13) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.82 0.234
2 234 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.73 0.242
3 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:07.09 0.386
4 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:07.98 0.213
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 4.3.2018 - 12:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 1:07.92 0.410
2 267 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:13.45 0.211
273 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.81 0.230
2 360 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.93 0.275
3 321 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:59.30 0.249
4 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.74 0.201
5 335 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 1:00.18 0.209
6 353 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.50 0.253
7 232 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.99 0.276
8 209 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:02.14 0.335
9 209 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:02.55 0.219
10 287 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:04.82 0.234
11 333 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:06.65 0.202
12 234 Mbontarová ChantalMbontarová Chantal 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.73 0.242
13 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:07.09 0.386
14 255 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 02 02 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 1:07.92 0.410
15 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:07.98 0.213
16 258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:08.48 0.310
17 301 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:08.62 0.247
18 267 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 1:13.45 0.211
273 Šprláková VeronikaŠprláková Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ

400 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 12:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Lorencová SlavomíraLorencová Slavomíra 75 75 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:09.57
2 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 1:09.61
3 237 Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 1:09.73
4 219 Jíchová IvanaJíchová Ivana 68 68 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 1:09.77
Celkom 4 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:00.51
2 200 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:02.33
3 193 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.91
4 38 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:10.48
5 92 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:13.61
6 117 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:16.89
7 159 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:16.94
8 76 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:20.35
9 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:21.02
Celkom 9 pretekárov

800 m - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 104 Karasz ZakariasKarasz Zakarias 78 78 HungaryHungary 6 2:08.63
2 72 Tabak MatejTabak Matej 80 80 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:13.28
3 102 Al-Hajal SándorAl-Hajal Sándor 80 80 HungaryHungary 3 2:16.64
4 147 Sventek LadislavSventek Ladislav 65 65 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 9 2:18.09
5 42 Bielek JurajBielek Juraj 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:18.62
6 98 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:21.51
7 52 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.61
8 56 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 2:27.67
9 51 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:28.56
10 47 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:42.11
Celkom 10 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:23.31
2 312 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:23.32
3 336 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 2:24.11
4 356 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.50
5 357 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:27.12
6 319 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:32.18
258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 14:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 364 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.24
2 365 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:38.73
3 208 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:42.09
4 293 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.04
5 285 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:50.00
6 263 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:50.36
7 264 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:10.31
8 265 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:15.32
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:23.31
2 312 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:23.32
3 336 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 2:24.11
4 356 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.50
5 357 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:27.12
6 319 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:32.18
7 364 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.24
8 365 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:38.73
9 208 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:42.09
10 293 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.04
11 285 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:50.00
12 263 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:50.36
13 264 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:10.31
14 265 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:15.32
258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS

800 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 2:47.20
2 225 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 3:02.25
3 224 Filkornová SilviaFilkornová Silvia 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:22.54
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:17.54
2 199 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:18.82
3 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 2 4:19.17
4 127 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:21.04
5 37 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 4:30.86
6 134 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:45.61
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Lajcak MatusLajcak Matus 78 78 STU KOSICESTU KOSICE 2 4:26.99
2 31 Serafin MilanSerafin Milan 65 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 4:40.42
3 147 Sventek LadislavSventek Ladislav 65 65 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 12 4:41.71
4 98 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 4:43.65
5 51 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:51.76
6 3 Havlík MichalHavlík Michal 77 77 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 4:57.87
7 56 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 14 4:59.61
8 55 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 13 5:00.29
9 7 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:16.04
10 4 Majerovič StanislavMajerovič Stanislav 79 79 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 5:19.34
11 113 Deneš PeterDeneš Peter 61 61 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 7 5:27.73
12 107 Orsos IstvánOrsos István 61 61 HungaryHungary 11 5:35.45
13 189 Bašista VincentBašista Vincent 42 42 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 6:12.08
17 Čičo JozefČičo Jozef 72 72 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 369 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 4:47.91
2 282 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 4:49.07
3 300 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 4:57.49
4 366 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:13.67
5 368 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 5:17.40
314 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 271 Prívarová RadkaPrívarová Radka 79 79 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 5:19.29
2 213 Holubeková KornéliaHolubeková Kornélia 82 82 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:50.70
3 228 Rimešová AndreaRimešová Andrea 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 6:04.58
4 274 Takáčová DanicaTakáčová Danica 65 65 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:43.77
Celkom 4 pretekári

3000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 09:08.94
2 93 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 09:15.29
3 135 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09:48.50
4 124 Dóka LukášDóka Lukáš 00 00 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 3 10:17.33
13 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
19 Chrenko MatejChrenko Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 16:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 09:22.22
2 161 Dubašák JozefDubašák Jozef 77 77 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 11 09:44.03
3 74 Korcok JuliusKorcok Julius 78 78 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10:00.97
4 118 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 13 10:06.92
5 155 Beňo DušanBeňo Dušan 79 79 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10:07.11
6 43 Brezovský DušanBrezovský Dušan 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 10:10.65
7 40 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 10:33.99
8 50 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 10:44.82
9 27 Zima JozefZima Jozef 68 68 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 11:23.88
10 54 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 11:47.92
11 48 Likavský PeterLikavský Peter 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 11:48.06
12 16 Candrák MichalCandrák Michal 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 11:56.11
13 7 Čerešňa MiroslavČerešňa Miroslav 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 11:56.37
14 189 Bašista VincentBašista Vincent 42 42 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 13:22.01
15 59 Šnirc ĽudovítŠnirc Ľudovít 63 63 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 14 15:19.59
Celkom 15 pretekárov

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 11:10.34
2 347 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 11:11.62
3 350 Kadlečíková EditKadlečíková Edit 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11:13.07
4 339 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 11:43.33
5 281 Balážovjechová ZuzanaBalážovjechová Zuzana 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 4 11:44.65
6 241 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12:09.79
7 346 Pribulová AgátaPribulová Agáta 00 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 13:29.85
8 276 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 13:46.65
207 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Brezovská BarboraBrezovská Barbora 82 82 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 11:15.10
2 215 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 11:36.85
3 271 Prívarová RadkaPrívarová Radka 79 79 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11:37.12
4 227 Pizúrová MiroslavaPizúrová Miroslava 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 11:37.26
5 275 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11:55.06
6 203 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12:11.65
7 229 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 12:19.86
8 223 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 12:21.79
9 400 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 12:28.18
10 239 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 14:01.07
Celkom 10 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.44 0.147
2 36 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 4 08.54 0.163
3 138 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.06 0.210
4 68 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.20 0.189
139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS
122 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNS
136 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.31 0.194
2 36 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 08.52 0.194
3 138 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.97 0.181
4 68 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.99 0.189
5 136 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.99 0.332
122 Šuľan SamuelŠuľan Samuel 99 99 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DQ 0.057
Poznámky:
162/8
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [99,1 cm] - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 10:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.94 0.206
2 137 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.15 0.228
3 145 Peller PavolPeller Pavol 79 79 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 10.38 0.214
4 78 Polívka MilanPolívka Milan 71 71 Czech republicCzech republic 4 10.56 0.248
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 10:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Bodnár GáborBodnár Gábor 56 56 FTSEFTSE 7 10.63 0.293
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 4.3.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.05 0.195
2 289 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.49 0.155
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 09.50 0.222
4 363 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.75 0.369
5 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 10.43 0.343
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 4.3.2018 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.42 0.356
2 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.52 0.266
3 294 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.74 0.434
4 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.98 0.271
243 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.05 0.195
2 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.42 0.356
3 289 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.49 0.155
4 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 09.50 0.222
5 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.52 0.266
6 294 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.74 0.434
7 363 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.75 0.369
8 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.98 0.271
9 338 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 10.43 0.343
243 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 DNS

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 4.3.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.99 0.201
2 296 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.27 0.308
3 336 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 09.37 0.247
4 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 09.51 0.170
5 363 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.52 0.242
6 289 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.58 0.183
7 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.68 0.282
8 294 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.71 0.187
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 12.00 0.332
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 10:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 10.50 0.246
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Simon-Balla AndreaSimon-Balla Andrea 69 69 HungaryHungary 5 10.09 0.337
2 248 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 11.92 0.423
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170175180184188192
1 173 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 188 oooxoxxoxxx
2 178 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 5 184 --ooxxx
3 128 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 4 184 ooxxooxxx
4 71 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 2 180 oooxxx
85 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155160165170180185191
1 137 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 185 --------o-o-ooxxox
2 148 Coma RomanComa Roman
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
74 74 4 160 --------oooxxx
3 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
63 63 1 140 ---o-xxoxxoxxx
116 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 3 NM --------x-
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155159163167170173176178180
1 317 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 9 170 -ooxoooxxoxxx
2 260 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 10 167 --xoxoxooxxx
3 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 163 ooooxoxxx
4 279 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 8 163 ooooxxoxxx
5 323 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 7 159 ooxoxxoxxx
6 348 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 6 150 oxoxxx
7 284 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 150 xoxoxxx
8= 311 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 5 150 oxxoxxx
8= 254 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 2 150 oxxoxxx
243 Králiková RomanaKráliková Romana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
00 00 3 DNS ------
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145
1 262 Simon-Balla AndreaSimon-Balla Andrea
HungaryHungary
69 69 5 140 -----ooxxx
2 220 Beránková MartinaBeránková Martina
SK KotlářkaSK Kotlářka
71 71 1 135 ---oooxxxx
3= 248 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 3 125 ---oxxx
3= 15 Csora AsanettCsora Asanett
HungaryHungary
74 74 2 125 -oooxxx
5 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
52 52 4 110 xoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280300320340350360370380390400410420430
1 70 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 2 420 -------o-xo-oxxx
2 25 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 5 410 -------o-oxxoxxx
3 186 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 4 400 -------o-xoxxx
4 86 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 390 --xoo-o-xxoxoxxx
5 90 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 320 --oxxx---
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280300320340350360370380390400410420
1 23 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 7 400 -------xo-o-xxx
2 91 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 6 380 -----o-oxxx
3 77 Burda JiříBurda Jiří
Czech republicCzech republic
67 67 1 370 ----xo-xo-xxx
4 26 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 5 350 ----xxo-xxx
5 14 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 4 340 --xooxxx
6 106 Márczi GyözöMárczi Gyözö
HungaryHungary
65 65 2 320 -oxxoxxx
7 187 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
57 57 3 300 ooxxx-
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260270280290300310320330340
1 202 Ošková RomanaOšková Romana
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
99 99 8 330 --xooooxooooxxx
2 358 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 6 320 -ooooxoxoooxxx
3 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 3 300 xooooxooxoxxx
4 342 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 7 290 -oxooooxxx
5 349 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 4 280 oooxooxxx
6 216 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 280 -xooxxoxoxxx
7 354 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 2 240 ooxxx
8 362 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 1 240 oxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 9 683 6,83xx6,83x6,71-
2 94 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 6 614 6,025,966,056,053,475,916,14
3 86 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 611 x6,115,876,115,725,63x
4 151 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 608 5,976,086,056,08---
5 131 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 595 5,675,625,675,675,865,915,95
6 75 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 4 587 5,385,395,655,655,705,485,87
7 68 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 1 542 5,425,22x5,42x--
8 112 Crha SimonCrha Simon
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 459 4,374,424,374,42x4,354,59
25 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 8 NM xxx0.0
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 13 634 6,006,026,106,106,196,326,34
2 148 Coma RomanComa Roman
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
74 74 12 523 3,524,985,185,185,235,215,23
3 146 Svitek MarcelSvitek Marcel
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
79 79 7 518 4,735,075,185,184,764,92-
4 137 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 8 504 4,965,04-5,04
5 78 Polívka MilanPolívka Milan
Czech republicCzech republic
71 71 5 479 4,384,794,694,794,714,754,74
6 145 Peller PavolPeller Pavol
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
79 79 4 446 3,464,464,464,464,12--
7 45 Hurai VratislavHurai Vratislav
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
56 56 1 428 4,28x4,034,28xx4,26
8 30 Bodnár GáborBodnár Gábor
TFSETFSE
56 56 11 416 4,164,11-4,16---
9 57 Rendek RomanRendek Roman
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
62 62 6 395 3,953,833,803,95
10 11 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
53 53 10 376 3,613,763,633,76
11 49 Mokrý VladimírMokrý Vladimír
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
38 38 3 331 3,213,083,103,212,883,31x
140 Kuzmiak JánKuzmiak Ján
PrešovPrešov
55 55 2 DNS ---0
34 Homonnay FerencHomonnay Ferenc
HaladásHaladás
34 34 9 DNS ---0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 288 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 16 545 522521524524530545x
2 206 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 14 532 506486486506503532x
3 310 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 12 527 516527x527520-x
4 334 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 522 512487504512522519513
5 254 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 9 498 462476482482498490479
6 280 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
99 99 11 491 463481472481472464491
7 214 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 13 484 xx471471457484x
8 266 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 471 xx471471xxx
9 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 459 xx459459
10 292 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 458 442458451458
11 299 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 8 450 273450340450
12 272 Reguliová ViktóriaReguliová Viktória
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 3 450 450xx450
13 250 Mattová MichaelaMattová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 435 435432433435
14 201 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
03 03 6 427 427xx427
15 217 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 7 413 413387406413
16 269 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
00 00 2 412 380322412412
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 262 Simon-Balla AndreaSimon-Balla Andrea
HungaryHungary
69 69 2 433 --425425426423433
2 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 3 423 423x414423406412401
3 15 Csora AsanettCsora Asanett
HungaryHungary
74 74 1 366 -302344344358358366
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 4.3.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 7 13.90 13,1313,90-13,90---
2 158 Bisaha DanielBisaha Daniel
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 8 13.78 13,46xx13,4613,3813,5913,78
3 69 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 6 13.63 13,3313,2113,6313,63x11,3013,40
4 151 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 5 12.56 12,1612,5612,2612,5612,3312,2112,34
5 128 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 12.52 12,1512,52x12,52-12,04-
6 131 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 11.79 11,79xx11,79x--
10 Pán DominikPán Dominik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
00 00 1 NM xxx0.0---
122 Šuľan SamuelŠuľan Samuel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
99 99 3 NM x--0.0---
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 45 Hurai VratislavHurai Vratislav
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
56 56 1 09.92 x9,629,659,6509.929,899,15
2 58 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
63 63 2 08.27 7,978,098,278,27x7,58-
3 49 Mokrý VladimírMokrý Vladimír
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
38 38 5 07.47 7,167,09x7,167,127,477,40
4 59 Šnirc ĽudovítŠnirc Ľudovít
Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza
63 63 3 07.27 x7,10x7,10x7,27x
11 Štanga PavolŠtanga Pavol
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
53 53 4 NM xxx0.0---
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 341 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 9 11.76 11,4611,2511,6411,6411,7611,4510,79
2 288 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 8 11.58 11,3011,58-11,5811,3211,3411,28
3 310 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 7 11.51 x11,3511,5111,5111,45xx
4 280 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
99 99 6 10.11 9,8810,119,869,889,839,33x
5 348 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 3 09.99 9,93x9,999,99xx9,87
6 292 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 09.91 9,90x9,639,90x9,919,80
7 313 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 5 09.85 9,599,379,859,859,75xx
8 305 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
99 99 1 09.80 9,53x9,709,709,759,809,38
9 302 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 2 09.42 9,249,269,429,42
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 244 Dvořáková DanaDvořáková Dana
Czech republicCzech republic
71 71 1 08.64 x8,438,588,588,43x8,64
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 246 Hradecká OľgaHradecká Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
43 43 1 04.87 4,284,524,874,87--4,44
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 248 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 5 09.73 9,039,738,789,73x9,209,41
2 211 Schumichrastová AnnaSchumichrastová Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
52 52 2 09.19 8,638,728,668,729,198,177,85
3 343 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 4 07.75 7,347,59x7,597,337,75x
4 401 Poláková EvaPoláková Eva
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
44 44 1 06.24 6,246,22x6,24xxx
5 247 Sokolíková DanicaSokolíková Danica
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
46 46 3 05.32 5,044,975,145,145,17x5,32
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteráni

(ne, 4.3.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 119 Zlocha StanislavZlocha Stanislav
Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou
46 46 1 10.19 10,1910,19x10,19x9,599,66
2 88 Koukal JiříKoukal Jiří
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
45 45 3 09.34 8,559,34x9,348,778,798,78
3 82 Golian LadislavGolian Ladislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
42 42 2 08.86 8,868,70x8,868,318,848,84
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 4.3.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 315 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 17 12.37 x10,9511,2911,2911,6011,8312,37
2 230 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 16 11.97 11,83x11,5511,83x11,97x
3 291 Maňovská JanaMaňovská Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 14 11.78 11,4111,4211,7811,7811,26xx
4 212 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 11.62 11,1311,6211,0611,6211,0511,46x
5 352 Kostková NatáliaKostková Natália
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 15 10.94 10,58xx10,5810,5910,94x
6 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 3 10.28 9,86x10,059,86x10,28x
7 252 Ridzoňová DanielaRidzoňová Daniela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 13 10.25 10,25xx10,25x10,0310,10
8 355 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 10 09.76 8,959,349,689,689,269,769,39
9 307 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 12 09.44 9,43x9,449,44
10 283 Kochanová KatarínaKochanová Katarína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 9 09.33 9,339,16x9,33
11 249 Hroncová SimonaHroncová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 4 09.22 8,389,228,979,22
12 309 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 5 09.22 8,498,659,229,22
13 245 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 8 09.03 9,029,038,549,03
14 306 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 11 09.03 9,03x8,909,03
15 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 7 08.63 --8,638,63
16 259 Žinčáková DianaŽinčáková Diana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 6 08.30 8,177,388,308,30
17 295 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 08.30 --8,308,30
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteránky

(ne, 4.3.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 344 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 3 09.15 8,747,708,438,748,487,949,15
2 297 Manojlovič MarínaManojlovič Marína
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
81 81 2 06.49 5,886,496,146,495,755,796,10
15 Csora AsanettCsora Asanett
HungaryHungary
74