<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov , junioriek a veteránov

Bratislava (4. 3. 2018)

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:00.51
2 200 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:02.33
3 193 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:04.91
4 38 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 2:10.48
5 92 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:13.61
6 117 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:16.89
7 159 Drblík VladimírDrblík Vladimír 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:16.94
8 76 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 2:20.35
9 149 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:21.02
Celkom 9 pretekárov

800 m - Veteráni (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 15:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 104 Karasz ZakariasKarasz Zakarias 78 78 HungaryHungary 6 2:08.63
2 72 Tabak MatejTabak Matej 80 80 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:13.28
3 102 Al-Hajal SándorAl-Hajal Sándor 80 80 HungaryHungary 3 2:16.64
4 147 Sventek LadislavSventek Ladislav 65 65 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 9 2:18.09
5 42 Bielek JurajBielek Juraj 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:18.62
6 98 Ivančo MichalIvančo Michal 70 70 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:21.51
7 52 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 2:22.61
8 56 Teixeira PedroTeixeira Pedro 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 2:27.67
9 51 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:28.56
10 47 Jendreják PeterJendreják Peter 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 2:42.11
Celkom 10 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:23.31
2 312 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:23.32
3 336 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 2:24.11
4 356 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.50
5 357 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:27.12
6 319 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:32.18
258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 14:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 364 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.24
2 365 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:38.73
3 208 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:42.09
4 293 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.04
5 285 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:50.00
6 263 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:50.36
7 264 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:10.31
8 265 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:15.32
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:23.31
2 312 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:23.32
3 336 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 2:24.11
4 356 Slivková AdrianaSlivková Adriana 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.50
5 357 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:27.12
6 319 Vraníková ErikaVraníková Erika 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:32.18
7 364 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.24
8 365 Samčíková AlexSamčíková Alex 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:38.73
9 208 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:42.09
10 293 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:45.04
11 285 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:50.00
12 263 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:50.36
13 264 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:10.31
14 265 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:15.32
258 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNS

800 m - Veteránky (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 316 Michalcová MartinaMichalcová Martina 80 80 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 2:47.20
2 225 Klačanová LuciaKlačanová Lucia 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 3:02.25
3 224 Filkornová SilviaFilkornová Silvia 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 3:22.54
Celkom 3 pretekári